Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, надявам се някой да ми отговори вече :) Проблемите при мен никога не свършват и сега имам следния: каквото и да се опитам да инсталирам нищо не става. Всяка програма си дава своята грешка и всичко затъва... Инсталирах нови драйвери... чистих грешки не знам вече какво да правя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами преинсталираш Windows с чисто нова инсталация и ще ти се орпави проблема.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да това смятам да направя в краен случай, но в краен ... Защото не искам да си изгубя информацията а ще ми е малко трудно да я прехвърля да диск...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами тя се губи само на системният дял. Местиш всичко важно на другя дял/дялове и чистиш системният. Готово...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да това смятам да направя в краен случай, но в краен ... Защото не искам да си изгубя информацията а ще ми е малко трудно да я прехвърля да диск...

Ако ти е разделен диска на дялове няма от какво да се притесняваш. Така или иначе за мен това е най-доброто решение след като постоянно ти излизат различни грешки и не може да работиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, надявам се някой да ми отговори вече :) Проблемите при мен никога не свършват и сега имам следния: каквото и да се опитам да инсталирам нищо не става. Всяка програма си дава своята грешка и всичко затъва... Инсталирах нови драйвери... чистих грешки не знам вече какво да правя...

А какво направихте за да стане така?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нямам идея какво точно стана, просто km player-a спря да отваря филми с по-голям размер от 7-800мб и аз реших да го деинсталирам и инсталирам наново, но ето на че не стана... Появяват се грешки и в последствие се оказа, че проблема е не само с kmplayer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нямам идея какво точно стана, просто km player-a спря да отваря филми с по-голям размер от 7-800мб и аз реших да го деинсталирам и инсталирам наново, но ето на че не стана... Появяват се грешки и в последствие се оказа, че проблема е не само с kmplayer

Нещо сте правил преди това, спомнете си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога... Не се сещам... но явно ще го преинсталирам а драйвери от официалния сайт на производителя ли после да си намеря и какви драйвери ще са ми нужни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога... Не се сещам... но явно ще го преинсталирам а драйвери от официалния сайт на производителя ли после да си намеря и какви драйвери ще са ми нужни :)

Да, драйвърите от сайтовете на производителите.Ако имаш проблеми - свиркай тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така... значи нищо не стана :D Инсталирах си всичко ок и когато дойде време уиндолса вече да стартира ''waiting...'' и дотам :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко инфо за компютъра ако може и за това коя версия на Уиндоус. Да не се окаже че щайгата е изключително дърта и немощна, с 32 битов процесор, а инсталираш на нея ултимейт 64 бита :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да, щайгата си е точно определение :D Компито е някъв трошляк HP Compaq DC7100 можеш да видиш каквото те интересува :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Доколкото виждам от сайта на производиртеля няма драйвери за Windows 7. Освен това не се знае точно хардуера. Зависи с какъв процесор и рам памет си.

2. Инсталационния диск на Windows сигурно ли е че е ок. Тестван ли е на друго ПС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рама ми е 1гига. С този диск съм инсталирала уиндолса само на този комп общо три пъти, но не съм пробвала на други...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един от компютрите ми е подобен - DC 7600.

Бих те посъветвал да викнеш някой приятел дето разбира да ти го преинсталира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто няма кой за момента а на мен ми трябва компютъра или поне да си оправя плеъра 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Според мен , знанията които имате за момента няма да Ви помогнат особено в преинсталирането и отстраняването на проблема.Имах този проблем със "waiting" на уин 7 и се оказа точно във цд-то проблема.Ако можете "изпечете" друг диск и пробвайте отново.Ако ли не наистина викнете някой , по можещ се да ви помогне.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.