Премини към съдържанието
trapped

Излиза "Титаник 2".

Препоръчан отговор

Във 2-ра серия Лео ди Каприо - Джак Доусън го намират в океана замръзнал и го размразяват.Той започва да търси Роуз,но...

cool.gif:clap:

Редактирано от trapped (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно :clap:

В ИМДБ нищо не открих за него?!

И нормално...там не публикуват такива майтапи cool.gif

Редактирано от avm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нищо не пише. Иначе ще е интересно,само да не развалят на хората очакванията.Ако се съди по последната версия ще трябва доста да поработят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно,но дано да не е като 1-я шото 1-я беше зле неможах да заспя(Гледах го) ама не беше кои знае какво.Като излезе ше се види.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма го в ИМДБ ,защото проектът се пази в тайна.Това е изтекла информация. :clap: Ще има рекламна кампания за милиони,но ще започне изведнъж за да е по-голям шокът върху средностатистическата кино-ревла.Пак ще ходя 10 пъти с гаджето на кино май... :Pangry.gif:clap:

Редактирано от trapped79 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ще е пародия и вече отива към научната фантастика, пък и ще развалят хубавото впечатление от първата част. Честно казано бих го гледал ако има нещо вярно, но това си е направо нов филм и като гледам пак ще има рев..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Във 2-ра серия Лео ди Каприо - Джак Доусън го намират в океана замръзнал и го размразяват.

Тъпаци ;]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам,че някой съобразителен мод е преместил темата там,където И е мястото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вече съм го гледал... Филмът се казваше "Вечно млад" със Мел Гибсън ако не се лъжа. Нищо ново не могат да измислят, затова взимат един позабравен филм ( Вечно млад) , слагат му името на наи-касовият и чакат да потекът парите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не те разбирам.

"Вечно млад" има подобен сюжет - замразяват Мел Гибсън и се събужда след години да търси вече остарялата си любов.

Тази реклама е сбор от кадри на филми с Лео ди Каприо и е продукт на нечий напушен мозък.Странното е,че е доста добре изпипана.

Абсолютна измислица.Сюжета е само за амскировка - камуфлаж и дезориентация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това ще е пародия и вече отива към научната фантастика, пък и ще развалят хубавото впечатление от първата част. Честно казано бих го гледал ако има нещо вярно, но това си е направо нов филм и като гледам пак ще има рев..

според мен втората част би била..разаочароваща :P на такъв култув филм, с такъв край не мисля че може да има продължение, още по малко би трябвало. Втората част само ще има да гони успеха на първта! Това за мен ще е пълна глупост! sad.gifsad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tитаник...култов филм?..Може.

Те колко по-култови филми омаскариха. Тва Терминатор,тва Скорост.тва Ефектът на пеперудата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Tитаник...култов филм?..Може.

Те колко по-култови филми омаскариха. Тва Терминатор,тва Скорост.тва Ефектът на пеперудата...

Мммда,отвратително прав си за съжаление,дори мога да добавя още доста в списъка ти ...

Излиза "ТИТАНИК 2

А да попитам,от къде излиза Титаник,из под водата ли ??!!?,по добре да си седи там,че ще развали репутацията на първата част (на мен първата не ми харесва ,ама хората луднаха по нея).

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Fake trailer" в раздел "Parody" с едни твърде познати кадри на Лео :):wub::idea:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
хаххахаххаха как тъй ще има филм ''тутманик 2'' ве ?

само да не е в главната роля брус уилис щот ще спаси кораба :baby::) :) :)

Ами оня лигльо се удави в първата част,сега не е изключено да вземат Брус Уилис да спаси кораба,че да си вържат гащите за трета част.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност той не се удави,ами измръзна. Даже аз се чудя,как толкова много издържа. Явно тялото на Лео се вкочанява по-бавно от другите и като малък е бил имунизиран срещу хипотермия. Доста време след като цопна във водата все още можеше да говори. Такова геройство и издръжливост Брус Уилис досега не е извършвал в нито един от филмите си и може само да диша прахта не Лео по героизъм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Във 2-ра серия Лео ди Каприо - Джак Доусън го намират в океана замръзнал и го размразяват.Той започва да търси Роуз,но...

cool.gif:clap:

Хубава сглобка!

Но по - добре да си остане до там....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз предположих, че е някакъв монтаж.

Дори Холивуд не са толкова тъпи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

според мен втората част би била..разаочароваща :) на такъв култув филм, с такъв край не мисля че може да има продължение, още по малко би трябвало. Втората част само ще има да гони успеха на първта! Това за мен ще е пълна глупост! sad.gifsad.gif

Абсолютно вярно! Как може да развалят края на филма с тази научна фантастика? Това са два абсолютно различни жанра! angry.gif Това наистина е някой болен мозък, който е решил да се подиграе с филма! :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз изгледах рекламния блок от Титаник 2 и мога да кажа,че ще допуснете грешка ако го издадете.Защото това е фантастика сравнение с 1-ва част!Така ще се загуби интереса на филма!В Титаник 2 случките не са истински,защото не може човек замръзнал след много год.да е жив!Така че........ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем естествено че няма да има Титаник 2 :conversation: А и монатажът според мен беше доста тъп. Няма смисъл някой да си играе с такива глупости

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

cool.gif:nono:

Който го е правил се е постарал. Аз разпознах кадри от 7 филма, а сигурно са повече. Много добра компилация, май успя да заблуди няколко човека. biggrin.gif

И аз предположих, че е някакъв монтаж.

Дори Холивуд не са толкова тъпи...

За пари всичко ще направят... и ние също Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахахахах... от Германия линкът към ЮТюб не ми се отваря, но ако въпросният "трейлър" е ТОВА, просто искам да поздравя създателя - попиках се от смях. hra810.pnghra810.pnghra810.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същият е. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.