Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Както се разбира от заглавието на темата - искам да си купя тостер, да си папкам препечени филийки.  :clown:  Цените са най-различни както всички знаем, но понеже не съм се интересувал никога от тостери и не знам примерно на коя марка да се спра. Естествено, че първо поглеждам към по-евтините варианти на Bosch и Philips, но гледам, че има модели на марката Neo, които са наистина евтини (под 30 лв.). Струва ли си да си взема нещо на по-големите имена в бранша и съответно да дам повече пари, или Neo-то ще ми върши същата работа? Все пак да не се окаже, че е нещо скапано и да си отиде бързо-бързо... :P Да вметна само, че гледам обявите в сайта на "Техномаркет".

P.S. Дано не ми ударите шамар заради реклама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В едно от кафетата, които ходя в Плевен има тостер Нео и се държи доста добре. Имай в предвид, че го подлагат на страшен тормоз и то доста хора. Така или иначе имаш гаранция няма от какво да се притесняваш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дотук добре. Някакви други мнения? Дали си струва Neo? Пропуснах да спомена, че бюджета ми за тостера е до 60 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дотук добре. Някакви други мнения? Дали си струва Neo? Пропуснах да спомена, че бюджета ми за тостера е до 60 лева.

Купи си някакъв. Избираш го сякаш половината от деня ще правиш филийки на него....

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кое казваш тостер?

Публикувано изображениетова ?

Публикувано изображение  или това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си някакъв. Избираш го сякаш половината от деня ще правиш филийки на него....

Просто искам да е качествен уреда. Знам, че няма да препичам филии цял ден на него! Набутвал съм се няколко пъти с некачествена техника. Още в първите дни са се повреждали без да съм ги натоварвал. Но както и да е. Мисля, че много добре разбра какво имам в предвид с въпроса си.

На кое казваш тостер?

Публикувано изображениетова ?

Публикувано изображение  или това?

На горното. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля горното си е баш тостер,а долното по скоро грил-тостер :)

Аз си пека филийките на Bоsch и съм мноу доволен--стига да има нещо друго между филийките :D

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не си вземеш партигрил, верно не скачат филийките, ама можеш и принцески да правиш :)

Публикувано изображение

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто искам да е качествен уреда. Знам, че няма да препичам филии цял ден на него! Набутвал съм се няколко пъти с некачествена техника. Още в първите дни са се повреждали без да съм ги натоварвал. Но както и да е. Мисля, че много добре разбра какво имам в предвид с въпроса си.

На горното. :)

Не знам как ги избираш, ама в къщи имаме някакъв Sapir (или нещо такова), което повече от 2-3 години пече доста филийки без проблем.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как ги избираш, ама в къщи имаме някакъв Sapir (или нещо такова), което повече от 2-3 години пече доста филийки без проблем.

Туй нящо Sapir го знам--имаше емблема на нещо ка,т диаманд---не искам да чуя повече за тая ,,марка,,.Преди време се бях излъгал да купя една такава,,,нещо кат кафе-машина,,----на 3-тия ден полетя към кофата за боклук с бясна сила :D

Мое мнение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам един тостер, дето не можах да прочета ква марка се води....Иначе пече, ама не го ползвам, предпочитам да си намажа филийката с масълце, отгоре колбас, доматчета на кръгчета и настърган кашкавал или си купувам от ония кашкавалените ролета и ги постилам на филийките и в партигрилчето :) Докато си измия зъбките сутрин и принцеските готови :lick lips: 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То този дето ги пече вертикално,става само за филийки и  ги прави много сухи,понеже е с едни реотани отвътре.Едно такова си купих и го използвах няколко месеца...след което изгоря и замина в кофата.Взех си от тези с две срещуположни нагревателни плочи,от който съм доволен.Хем по вкусни стават филийките,хем бачка тостера вече не си спомням колко години...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туй нящо Sapir го знам--имаше емблема на нещо ка,т диаманд---не искам да чуя повече за тая ,,марка,,.Преди време се бях излъгал да купя една такава,,,нещо кат кафе-машина,,----на 3-тия ден полетя към кофата за боклук с бясна сила :D

Мое мнение :)

Не знам, този е втори от тази марка, първия издържа май 2 години, не знам от къде ги намира сина ми, но нямам оплаквания. Но и то си е до бройка

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потекоха ми лигите, бе хора! :D

Какво ще кажете за това? Но по мненията ви общо така, май излиза, че няма особено значение марката. Все пак и то е машинка, има си някакъв живот, нали така. :tongue2:

Редактирано от Dancho^94 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, този е втори от тази марка, първия издържа май 2 години, не знам от къде ги намира сина ми, но нямам оплаквания. Но и то си е до бройка

Кап.--верно си е и до късмет,но от горчив опит знам,че евтиното винаги излиза скъпо.Не,че един доста скъп фритюрник Делонги преди около вече 5-6 години не се самозапали в кухнята,но...Все пак с евтиното си имам едно на ум.Хората са казали...,,Не съм толкова богат,че да си купувам евтино,,

Дозата късмет обаче важи и за скъпите уреди,каквито и да са те :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потекоха ми лигите, бе хора! :D

Какво ще кажете за това? Но по мненията ви общо така, май излиза, че няма особено значение марката. Все пак и то е машинка, има си някакъв живот, нали така. :tongue2:

Това се опитах да ти кажа по-горе :)

Кап.--верно си е и до късмет,но от горчив опит знам,че евтиното винаги излиза скъпо.Не,че един доста скъп фритюрник Делонги преди около вече 5-6 години не се самозапали в кухнята,но...Все пак с евтиното си имам едно на ум.Хората са казали...,,Не съм толкова богат,че да си купувам евтино,,

Дозата късмет обаче важи и за скъпите уреди,каквито и да са те :)

Съгласен съм за евтиното, но както знаеш винаги има изключения и късмет. Даже не я знам каква е тази световно неизвестна марка, но при мен работи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за евтиното, но както знаеш винаги има изключения и късмет. Даже не я знам каква е тази световно неизвестна марка, но при мен работи :)

И ти си прав, но както каза колегата по-горе - "Понякога евтиното излиза скъпо". Все пак е и до късмет... Благодаря на всички за мненията.

Публикувано изображениеКой беше гладен...

Давай насам! :lick lips:

Редактирано от Dancho^94 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Съгласен съм за евтиното, но както знаеш винаги има изключения и късмет...

Ми аз к,во ,,говоря,,два поста под ред :D

То всичко е късмет---жената,колата......ехеееее аде да не изреждам повече :)

Майтапа настрана,но ..автора..наистина за ,,едни филийки,,като че ли не си заслужава да се ,,изхвърля,,много човек,но.....нека да не е от най-евтините.Това е моя съвет!

От мен толкоз---отивам да спамя на друго място :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви 60 лв.?

Според мен си вземи възможно най-евтин с по-голяма гаранция. Нашият го купихме от Кауфланд за 16 лв. с 3 г. гаранция. По спомени марката беше Домо - китайска брендирана техника, която вероятно ще се намери и като НЕО, Краун и много др. измислени марки. Ползва се ежедневно и май минаха над 4 г. и не е мръднал. С този бюджет от 60 лв. и правнуците ти ще пекат филийки на тях.

Успех.

Редактирано от KTT (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаме тостер на Delonghi, който незнам дали вече се продава. От приблизително 10 ГОДИНИ си работи :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви 60 лв.?

Според мен си вземи възможно най-евтин с по-голяма гаранция. Нашият го купихме от Кауфланд за 16 лв. с 3 г. гаранция. По спомени марката беше Домо - китайска брендирана техника, която вероятно ще се намери и като НЕО, Краун и много др. измислени марки. Ползва се ежедневно и май минаха над 4 г. и не е мръднал. С този бюджет от 60 лв. и правнуците ти ще пекат филийки на тях.

Успех.

С абсолютно същия сме- "домо" от Кауфланд, вече 5-та година всяка сутрин, обед и вечер препича филийките в къщи без никакви проблеми.

16 лв си беше много добра цена тогава, а сега гледам са ги вдигнали на 24  :blink:

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят, пък е "Sapir" за 11лв. Беше някакъв промо пакет с кафеварка предложен от Кауфланд. 

8-ма  година си работи и то без яд.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С абсолютно същия сме- "домо" от Кауфланд, вече 5-та година всяка сутрин, обед и вечер препича филийките в къщи без никакви проблеми.

16 лв си беше много добра цена тогава, а сега гледам са ги вдигнали на 24  :blink:

Същият.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.