Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, дъното е MSI 945GCM5-F V2 въпроса ми е дали процесор 

Intel® Core™2 Duo Processor E7400 ще тръгне ?  В CPU SUPPORT го няма, но понеже процесора е същия сокет дали ще тръгне ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо се бъркаш, аз го намирам.http://eu.msi.com/product/mb/945GCM5-F-V2--FSB-1333-.html#/?div=CPUSupport

Колега, гледаш друго дъно! Ето го дъното: 945GCM5-F-V2 Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а понеже биоса на дъното не е най-новата версия, а аз не мога да го ъбгреидна, ако в стария биос процесора не се поддържа ще тръгне ли ?Питам защото съм виждал процесори на които пише unknown processor

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а понеже биоса на дъното не е най-новата версия, а аз не мога да го ъбгреидна, ако в стария биос процесора не се поддържа ще тръгне ли ?Питам защото съм виждал процесори на които пише unknown processor

Стар или нов биос без начение - няма да стане!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре а процесор E6600 FBS 1066 ще тръгне ли след като дъното Поддържа FSB 800/533MH а процесора го има в Support листа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре а процесор E6600 FBS 1066 ще тръгне ли след като дъното Поддържа FSB 800/533MH а процесора го има в Support листа ?

Ами аз имам същото дъно със същия E6600 и работи страхотно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.