Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Бих искал да потърся мнение за Филипс32PFL4508. Някой имали впечатления от него, като качество на картината / яркост, контраст, време за реакция и дали са му достатъчни дадените в описанието 200 хц. /, как е връзката с интернет и добро ли е 3Д-то / дават го да е активно, аз предпочитам да е пасивно, но съм готов на компромис ако е качествено/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tози модел е на цена от около 750лв! Кажи някакъв бюджет!!!...

Конкретно---доста слаб и нисък модел...Реалните му HZ са 50!!!...За 3D-то активното си е по-добро-не презредово като пасивното,но това ти си го решаваш!....3D на 32 инча си е направо масохизъм!....Качеството му на картината не мисля да го коментирам!...

Ta...Бюджет???

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...дали са му достатъчни дадените в описанието 200 хц. /, как е връзката с интернет 

200hz са му предостатъчни.Връзката с интернет зависи от доставчика.Става за гледане на клипове,за скайп и сърфиране,но не е така бързо отварянето,както на компютър.Поради простата причина,че това е телевизор и не е вграден бърз процесор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tози модел е на цена от около 750лв! Кажи някакъв бюджет!!!...

Конкретно---доста слаб и нисък модел...Реалните му HZ са 50!!!...За 3D-то активното си е по-добро-не презредово като пасивното,но това ти си го решаваш!....3D на 32 инча си е направо масохизъм!....Качеството му на картината не мисля да го коментирам!...

Ta...Бюджет???

До 1000лв. Бях си харесал модел на Панасоник ЕТ5Е, но е миналогодишен и не го предлагат в ТМ и ТП. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е твоя телевизор,нищо че е миналогодишен модел :)   ...Двуядрен процесор,100херцов панел,отлично качество на картината...

За размера и 3D-то вече изказах мнение...Има го все още в  Техно,но само в София за жалост като гледам каталога ....

Сега ще прегледм и за друг модел да предложа,че това може да се окаже проблем!...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

200hz са му предостатъчни.Връзката с интернет зависи от доставчика.Става за гледане на клипове,за скайп и сърфиране,но не е така бързо отварянето,както на компютър.Поради простата причина,че това е телевизор и не е вграден бърз процесор...

Благодаря, това ми е достатъчно, като информация за него по тема интернет, но като че ли дотук се изчерпват добрите му неща / имам впредвид мнението на skalata_73 /.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте! Бих искал да потърся мнение за Филипс32PFL4508. Някой имали впечатления от него, като качество на картината / яркост, контраст, време за реакция и дали са му достатъчни дадените в описанието 200 хц. /, как е връзката с интернет и добро ли е 3Д-то / дават го да е активно, аз предпочитам да е пасивно, но съм готов на компромис ако е качествено/.

Ето:http://electron.bg/philips-32pfl4508h-p-286690.html

За толкова пари - добър телевизор. За мен има още две нива над  - добър - много добър и отличен. 

Размера на дисплея е малък мисля за 3D макар че не ми е интересно това. За интернет - имате си компютър. Неудобно е боравенето с дистанционното управление при писане. За сметка на това си има функция за обновяване на софтуера. Яркост , контраст - добри. Време на реакция - като питате поне ясно ли е на много от Вас за какво иде реч?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, това ми е достатъчно, като информация за него по тема интернет, но като че ли дотук се изчерпват добрите му неща / имам впредвид мнението на skalata_73 /.

Държиш ли да е 3D,че за тази сума не са много и добри ,,предложенията,,! Ако не---има прилични модели !...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

До 1000лв. Бях си харесал модел на Панасоник ЕТ5Е, но е миналогодишен и не го предлагат в ТМ и ТП. 

Със запитване в съответният Техномаркет и при ваше изрично желание може да ви се достави в нужният град за закупуване. Но трябва да са сигурни, че ще го закупите! Проверено. Модела е за предпочитане пред Philips - а!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е твоя телевизор,нищо че е миналогодишен модел :)   ...Двуядрен процесор,100херцов панел,отлично качество на картината...

За размера и 3D-то вече изказах мнение...Има го все още в  Техно,но само в София за жалост като гледам каталога ....

Сега ще прегледм и за друг модел да предложа,че това може да се окаже проблем!...

Сега оглеждам шестиците на LG - 620. 660. Мисля, че Панасоник-а е по-добър, но ако има добър телевизор от среден клас, бих го взел. Предпочитам като марки ЛГ, Самсунг, Панасоник или Сони. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега оглеждам шестиците на LG - 620. 660. Мисля, че Панасоник-а е по-добър, но ако има добър телевизор от среден клас, бих го взел. Предпочитам като марки ЛГ, Самсунг, Панасоник или Сони. 

6-та серия на LG е средния клас и не ти я препоръчвам! Панасоника е много по-добро решение,но наличноста му само в едно Техно може да е пробем!

Пак питам---държиш ли да е 3D?

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето:http://electron.bg/philips-32pfl4508h-p-286690.html

За толкова пари - добър телевизор. За мен има още две нива над  - добър - много добър и отличен. 

Размера на дисплея е малък мисля за 3D макар че не ми е интересно това. За интернет - имате си компютър. Неудобно е боравенето с дистанционното управление при писане. За сметка на това си има функция за обновяване на софтуера. Яркост , контраст - добри. Време на реакция - като питате поне ясно ли е на много от Вас за какво иде реч?

Като за евентуална цена на която може да се закупи е 600 лв. Има ли във вашата скала нива под добър? :) Предполагам, че освен с дистанционното може да прикачи клавиатура / жична или безжична/. За времето за реакция съм чел, че трябва да бъде под 8 мс. 

Държиш ли да е 3D,че за тази сума не са много и добри ,,предложенията,,! Ако не---има прилични модели !...

По- добре е да има. 

Със запитване в съответният Техномаркет и при ваше изрично желание може да ви се достави в нужният град за закупуване. Но трябва да са сигурни, че ще го закупите! Проверено. Модела е за предпочитане пред Philips - а!

Благодаря, ще го имам впредвид.

6-та серия на LG е средния клас и не ти я препоръчвам! Панасоника е много по-добро решение,но наличноста му само в едно Техно може да е пробем!

Пак питам---държиш ли да е 3D?

70 на 30 плюс за 3Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.По- добре е да има. 

2.Благодаря, ще го имам впредвид.

1.За тези цена и размер с 3D аз съм дотук :)

2.Аз лично не ти препоръчвам да ,,поръчваш,,да ти доставят телевизор,който не си прегледал лично-мое мнение :)

Видях,че си редактира поста!---Ако все пак решиш да е без 3D (на което няма да се насладиш при този размер и е безмисленно) ти препоръчвам този модел...http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=13081&scenario=&productarea=P11090104&detailScenario=Televizor-SONY-KDL-32W650-LED

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.Аз лично не ти препоръчвам да ,,поръчваш,,да ти доставят телевизор,който не си прегледал лично-мое мнение :)

Нека цената не е основна. На първо място да е телевизора. По точка 2 съм съгласен, не мога да купя на " тъмно " телевизора.

Видях,че си редактира поста!---Ако все пак решиш да е без 3D (на което няма да се насладиш при този размер и е безмисленно) ти препоръчвам този модел...http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=13081&scenario=&productarea=P11090104&detailScenario=Televizor-SONY-KDL-32W650-LED

За съжаление в момента не мога да го видя, защото имам проблем със сайта на Технополис/ не ми се отваря /. Но ще го имам впредвид при избора си.

Редактирано от mimbot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Нека цената не е основна...

Aко имаш предвид по-висока цена от 1000 лв кажи я!?!?

До тази цена ,че и с 3D aз нямам други предложения :) -не искам после да ме псуваш,че си взел някакъв боклук ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aко имаш предвид по-висока цена от 1000 лв кажи я!?!?

До тази цена ,че и с 3D aз нямам други предложения :) -не искам после да ме псуваш,че си взел някакъв боклук ;)

За спалнята не давам над 1000 лв. Когато реша да купувам по - голям 42 - 47 инча, тогава ще дам повече. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече съм изпратил около 6 съобщения на ТМ, но отговор няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.