Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mimbot

Избор на телевизор

Препоръчан отговор

Здравейте! Бих искал да потърся мнение за Филипс32PFL4508. Някой имали впечатления от него, като качество на картината / яркост, контраст, време за реакция и дали са му достатъчни дадените в описанието 200 хц. /, как е връзката с интернет и добро ли е 3Д-то / дават го да е активно, аз предпочитам да е пасивно, но съм готов на компромис ако е качествено/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tози модел е на цена от около 750лв! Кажи някакъв бюджет!!!...

Конкретно---доста слаб и нисък модел...Реалните му HZ са 50!!!...За 3D-то активното си е по-добро-не презредово като пасивното,но това ти си го решаваш!....3D на 32 инча си е направо масохизъм!....Качеството му на картината не мисля да го коментирам!...

Ta...Бюджет???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...дали са му достатъчни дадените в описанието 200 хц. /, как е връзката с интернет 

200hz са му предостатъчни.Връзката с интернет зависи от доставчика.Става за гледане на клипове,за скайп и сърфиране,но не е така бързо отварянето,както на компютър.Поради простата причина,че това е телевизор и не е вграден бърз процесор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tози модел е на цена от около 750лв! Кажи някакъв бюджет!!!...

Конкретно---доста слаб и нисък модел...Реалните му HZ са 50!!!...За 3D-то активното си е по-добро-не презредово като пасивното,но това ти си го решаваш!....3D на 32 инча си е направо масохизъм!....Качеството му на картината не мисля да го коментирам!...

Ta...Бюджет???

До 1000лв. Бях си харесал модел на Панасоник ЕТ5Е, но е миналогодишен и не го предлагат в ТМ и ТП. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е твоя телевизор,нищо че е миналогодишен модел :)   ...Двуядрен процесор,100херцов панел,отлично качество на картината...

За размера и 3D-то вече изказах мнение...Има го все още в  Техно,но само в София за жалост като гледам каталога ....

Сега ще прегледм и за друг модел да предложа,че това може да се окаже проблем!...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

200hz са му предостатъчни.Връзката с интернет зависи от доставчика.Става за гледане на клипове,за скайп и сърфиране,но не е така бързо отварянето,както на компютър.Поради простата причина,че това е телевизор и не е вграден бърз процесор...

Благодаря, това ми е достатъчно, като информация за него по тема интернет, но като че ли дотук се изчерпват добрите му неща / имам впредвид мнението на skalata_73 /.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте! Бих искал да потърся мнение за Филипс32PFL4508. Някой имали впечатления от него, като качество на картината / яркост, контраст, време за реакция и дали са му достатъчни дадените в описанието 200 хц. /, как е връзката с интернет и добро ли е 3Д-то / дават го да е активно, аз предпочитам да е пасивно, но съм готов на компромис ако е качествено/.

Ето:http://electron.bg/philips-32pfl4508h-p-286690.html

За толкова пари - добър телевизор. За мен има още две нива над  - добър - много добър и отличен. 

Размера на дисплея е малък мисля за 3D макар че не ми е интересно това. За интернет - имате си компютър. Неудобно е боравенето с дистанционното управление при писане. За сметка на това си има функция за обновяване на софтуера. Яркост , контраст - добри. Време на реакция - като питате поне ясно ли е на много от Вас за какво иде реч?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, това ми е достатъчно, като информация за него по тема интернет, но като че ли дотук се изчерпват добрите му неща / имам впредвид мнението на skalata_73 /.

Държиш ли да е 3D,че за тази сума не са много и добри ,,предложенията,,! Ако не---има прилични модели !...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

До 1000лв. Бях си харесал модел на Панасоник ЕТ5Е, но е миналогодишен и не го предлагат в ТМ и ТП. 

Със запитване в съответният Техномаркет и при ваше изрично желание може да ви се достави в нужният град за закупуване. Но трябва да са сигурни, че ще го закупите! Проверено. Модела е за предпочитане пред Philips - а!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е твоя телевизор,нищо че е миналогодишен модел :)   ...Двуядрен процесор,100херцов панел,отлично качество на картината...

За размера и 3D-то вече изказах мнение...Има го все още в  Техно,но само в София за жалост като гледам каталога ....

Сега ще прегледм и за друг модел да предложа,че това може да се окаже проблем!...

Сега оглеждам шестиците на LG - 620. 660. Мисля, че Панасоник-а е по-добър, но ако има добър телевизор от среден клас, бих го взел. Предпочитам като марки ЛГ, Самсунг, Панасоник или Сони. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега оглеждам шестиците на LG - 620. 660. Мисля, че Панасоник-а е по-добър, но ако има добър телевизор от среден клас, бих го взел. Предпочитам като марки ЛГ, Самсунг, Панасоник или Сони. 

6-та серия на LG е средния клас и не ти я препоръчвам! Панасоника е много по-добро решение,но наличноста му само в едно Техно може да е пробем!

Пак питам---държиш ли да е 3D?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето:http://electron.bg/philips-32pfl4508h-p-286690.html

За толкова пари - добър телевизор. За мен има още две нива над  - добър - много добър и отличен. 

Размера на дисплея е малък мисля за 3D макар че не ми е интересно това. За интернет - имате си компютър. Неудобно е боравенето с дистанционното управление при писане. За сметка на това си има функция за обновяване на софтуера. Яркост , контраст - добри. Време на реакция - като питате поне ясно ли е на много от Вас за какво иде реч?

Като за евентуална цена на която може да се закупи е 600 лв. Има ли във вашата скала нива под добър? :) Предполагам, че освен с дистанционното може да прикачи клавиатура / жична или безжична/. За времето за реакция съм чел, че трябва да бъде под 8 мс. 

Държиш ли да е 3D,че за тази сума не са много и добри ,,предложенията,,! Ако не---има прилични модели !...

По- добре е да има. 

Със запитване в съответният Техномаркет и при ваше изрично желание може да ви се достави в нужният град за закупуване. Но трябва да са сигурни, че ще го закупите! Проверено. Модела е за предпочитане пред Philips - а!

Благодаря, ще го имам впредвид.

6-та серия на LG е средния клас и не ти я препоръчвам! Панасоника е много по-добро решение,но наличноста му само в едно Техно може да е пробем!

Пак питам---държиш ли да е 3D?

70 на 30 плюс за 3Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.По- добре е да има. 

2.Благодаря, ще го имам впредвид.

1.За тези цена и размер с 3D аз съм дотук :)

2.Аз лично не ти препоръчвам да ,,поръчваш,,да ти доставят телевизор,който не си прегледал лично-мое мнение :)

Видях,че си редактира поста!---Ако все пак решиш да е без 3D (на което няма да се насладиш при този размер и е безмисленно) ти препоръчвам този модел...http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=13081&scenario=&productarea=P11090104&detailScenario=Televizor-SONY-KDL-32W650-LED

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.Аз лично не ти препоръчвам да ,,поръчваш,,да ти доставят телевизор,който не си прегледал лично-мое мнение :)

Нека цената не е основна. На първо място да е телевизора. По точка 2 съм съгласен, не мога да купя на " тъмно " телевизора.

Видях,че си редактира поста!---Ако все пак решиш да е без 3D (на което няма да се насладиш при този размер и е безмисленно) ти препоръчвам този модел...http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=13081&scenario=&productarea=P11090104&detailScenario=Televizor-SONY-KDL-32W650-LED

За съжаление в момента не мога да го видя, защото имам проблем със сайта на Технополис/ не ми се отваря /. Но ще го имам впредвид при избора си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Нека цената не е основна...

Aко имаш предвид по-висока цена от 1000 лв кажи я!?!?

До тази цена ,че и с 3D aз нямам други предложения :) -не искам после да ме псуваш,че си взел някакъв боклук ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aко имаш предвид по-висока цена от 1000 лв кажи я!?!?

До тази цена ,че и с 3D aз нямам други предложения :) -не искам после да ме псуваш,че си взел някакъв боклук ;)

За спалнята не давам над 1000 лв. Когато реша да купувам по - голям 42 - 47 инча, тогава ще дам повече. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече съм изпратил около 6 съобщения на ТМ, но отговор няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.