Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Rekklez

Захранването ще издържи ли Р9-290?

Препоръчан отговор

Задравейте бих искал да ви попитам дали КулърМастър СайлънтПро 720в ще издържи видео картата АМД Р9-290(без Х)? :huh: Както преди месеци споменах,че съм готов да ЧАКАМ новите карти на АМД и бях решил да взема една!Както казах искам да взема Р9-290,но проблема е,че захранването ми е 720вата,а на много места четох,че това животно иска МИНИМУМ 750...Може ли да ме открехнете дали ще мога да го нахраня? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ще издържи без проблем :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ще издържи без проблем :)

Дори и след оверклок на гпю-то?Защото много съм навит на тази карта,а ако е прекалено лакума ще мина с Р9-280Х Токсик на Сапфир. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След овърклок не съм много сигурен, защото не знам какъв е процесора, но ако ще се прави овърклок е желателно захранването да бъде поне 750W.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И две такива карти ще издържи, не се притеснявай. Хубаво е да кажеш все пак компонентите на цялата система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След овърклок не съм много сигурен, защото не знам какъв е процесора, но ако ще се прави овърклок е желателно захранването да бъде поне 750W.

i7 4770(без К) на 3.9 и съм сигурен,че до края на месеца ще излязат карти с aftermarket охлаждане.Ще взема една от тях,но все пак много е лакома и нещо ме съмнява захранването ми... :(  :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ами това 468 в най-тежките игри като БФ4 ще се постигне ли според вас? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ами това 468 в най-тежките игри като БФ4 ще се постигне ли според вас? :)

Не знам от къде е тази извадка, но забележи, че пише ''Total system power consumption''! На кое, какви са другите компоненти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам от къде е тази извадка, но забележи, че пише ''Total system power consumption''! На кое, какви са другите компоненти?

Ааааа ясно зацепих... :D Тоест да разбирам,че моето захранване е ок за тази карта? :D Извадката е от тук:http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/63863-amd-radeon-r9-290-4gb-review-15.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааааа ясно зацепих... :D Тоест да разбирам,че моето захранване е ок за тази карта? :D Извадката е от тук:http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/63863-amd-radeon-r9-290-4gb-review-15.html

Захранването ти е повече от достатъчно, не се притеснявай!

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички които ми помогнаха!  :);) Peace

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.