Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stalker_banker

Конфигурация до 1000 лева(за игри)

Препоръчан отговор

Хора, ще се купува нов компютър.От старата щайга мога да ползвам само записвачката.Имам монитор (поддържа 1920х1080).И бюджетта ми е до 1000 лева.Моля без да предлагате видео карти Nvidia и процесор AMD.А и да добавя, че не искам кутия със "заварено" захранване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK 970 EXTREME3/AMD970/AM3 AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ 4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPERX 1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA SAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU PSU CM GX 450W APFC Обща стойност - 1 026.41 лв. с ДДС

Количка.

С АМД процесора нищо не губиш, напротив даже взимаш по-производителна видеокарта.

Към колегата totkov:

Всичко добре, ама на какво ще ги подкара частите автора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно никой от вас не разбра желанието на автора. Той Не иска AMD+nVIDIA, т.е., трябва да предлагате конфигурации с Intel+Amd/ati. А и не виждам какъв е проблемът да го правите, темата е написана според правилата на раздела, всичко е ОК и конфигурациите би трябвало да са с intel+ati, а не да убеждавате автора, че AMD е по-добре от intel в неговия случай, примерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно никой от вас не разбра желанието на автора. Той Не иска AMD+nVIDIA, т.е., трябва да предлагате конфигурации с Intel+Amd/ati. А и не виждам какъв е проблемът да го правите, темата е написана според правилата на раздела, всичко е ОК и конфигурациите би трябвало да са с intel+nvidia, а не да го убеждавате автора, че AMD е по-добре от intel в неговия случай, примерно.

Ти също си в грешка - Intel и ATi/AMD карта иска автора... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти също си в грешка - Intel и ATi/AMD карта иска автора... ;)

Точно това написах в горния пост :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това написах в горния пост :)

Да, разбрах... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно никой от вас не разбра желанието на автора. Той Не иска AMD+nVIDIA, т.е., трябва да предлагате конфигурации с Intel+Amd/ati. А и не виждам какъв е проблемът да го правите, темата е написана според правилата на раздела, всичко е ОК и конфигурациите би трябвало да са с intel+ati, а не да убеждавате автора, че AMD е по-добре от intel в неговия случай, примерно.

Предложил съм му интел + нвидиа карта и отделно с амд карта ?? Гледай малко преди да слагаш всички под общ множител

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към колегата totkov:

Всичко добре, ама на какво ще ги подкара частите автора?

Извинявам се за грешката. Ей сега ще я поправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата може да се затваря.Ще взема конфигурацията на intel boy.Тази с nvidia-та,че AMD-то ми се струва слабо.А и съм чувал, че gygabite имат най-добрите охлаждания.

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ,КОИТО МИ ПОМОГНАХА!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Варианта с амд е по-добър. Картата има 256 бита шина и би се представила по-добре в някой от по-новите игри при които амд е спонсор като BF4 също така амд направиха нов софтуер който подобрява връзката на видео картата с играта "мантъл" който ще бъде пуснат скоро за бф4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.