Премини към съдържанието
аддс

Диагностика на автомобил

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам как се прави компютърна диагностика какви кабели са нужни и с коя програма се прави ще съм ви много благодарен ако ми отговорите мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам как се прави компютърна диагностика какви кабели са нужни и с коя програма се прави ще съм ви много благодарен ако ми отговорите мерси предварително.

Майсторите при които ходя, ползват тази програма за компютърна диагностика и чистене на грешки http://www.ats900.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майсторите при които ходя, ползват тази програма за компютърна диагностика и чистене на грешки http://www.ats900.com/

Ама как да я сваля тази програма

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама как да я сваля тази програма

Програмата не се "сваля" ;) Свързвате се със създателите и - има инфо за контакти в сайта им. Плащате си я и си я ползвате, завинаги. Дори получавате и автоматични ъпдейти за нови модели автомобили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата не се "сваля" ;) Свързвате се със създателите и - има инфо за контакти в сайта им. Плащате си я и си я ползвате, завинаги. Дори получавате и автоматични ъпдейти за нови модели автомобили.

Добре много мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.