Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

А верно термал мастер моя грешка иначе обмислям да закопувам fx 8320 пък имах парите за охладителя и викам защо да не го взема.

За захранването лоша дума нямам колко токови удари е преживяло даже дърпане на бушони :D много тихо и не загрява, незнам какво не ти харесва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А верно термал мастер моя грешка иначе обмислям да закопувам fx 8320 пък имах парите за охладителя и викам защо да не го взема.

За захранването лоша дума нямам колко токови удари е преживяло даже дърпане на бушони :D много тихо и не загрява, незнам какво не ти харесва

Ти служи му FX 8320 ,пък ще видиш как гърми "хладното и тихо захранване" още при 1-вия старт ;) сега ти се държи на магия компютъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С нещо да се обосновете ? Започвам да се плаша :D

ниското качество на изработка , малкото и нереални ватове на 12v линия и спестените защити

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре :D почвам да се замислям и според това ,което разбрах и прочетох в интернет и това от вас май ще сменя захранването. Ще отложа покупката на амд-то и така де кажете някое хубаво бюджетно захранване модулно и полумодулно да си избера между тях предвижда се и ъпгрейд на видео картата в следващата половин една година. останалото е в подписа като се има предвид ще се взема амд фх 8320 и ще се прави лек клок

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще взимаш 8320 трябва да смениш и дъното! Какъв ти е бюджета за захранване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре знам ,че трябва да го сменя. Просто не го споменах горе бюджет 100-120 МАКС щото и доставка ще плащам, от Ем@г може до 130 понеже е с безплатна доставка

Редактирано от Intel™ Boy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре знам ,че трябва да го сменя. Просто не го споменах горе бюджет 100-120 МАКС щото и доставка ще плащам, от Ем@г може до 130 понеже е с безплатна доставка

cooler-master-silent-pro-m2-420w   официален сайт

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли да дойде малко за нешо като от рода на 280x ili gtx 760 ? + fx 8320 

Процесора ще го отложа за няколко месеца пък сега почвам да събирам $ за захранване ако излезе някоя работа да отида още по-добре, не ми се сменя захранване пак след 7-8 месеца

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли да дойде малко за нешо като от рода на 280x ili gtx 760 ? + fx 8320 

Не!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можеш да намериш някъде Seasonic 520 Bronze ще е идеално

Ето и няколко предложения от мен :

PSU FORTRON RIDER 650 BRONZE ,като има 88 процента ефективност 80+сребърен сертификат ! на +12 волтовата линия имаш 600W -50A  119лв от никем

Cooler Master GX Bronze, 650W Сертификата е 80+Бронз(85 ефект.) ,на +12 волтовата линия имаш 624W -54А 134 лв с безплатна доставка и 5г. гарация

Thermaltake Smart SE 630W тук вече захранването е полу-модулно,кабелите са ниско-профилни,87 % ефективност(80+ бронз) ,140мм перка.588 W на +12 волтовата линия-49А,но е малко по-скъпо 142 лв с безплатна доставка

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двоумя се м/у термалтейка и кулър мастера сайлент про. По нова година се надявам да имам парите за захранването и тогава ще пусна тема да видим ще има и промоций сигурно по сайтовете

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не!

И като клокне процесора, като клокне и леко картата и ще ги подмине тези 420w  че и отгоре без проблем, тук даже не броим и другите компоненти. Това захранване е слабо за такава конфигурация, не го подвеждай.

Редактирано от slav40 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишката,пада или картата :Д Иначе честито.

Картата . :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.