Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Телефона се свързва с всички други рутери, освен с този който е вкъщи-Публикувано изображение

LINKSYS EA6500 1300MBPS

Моля за помощ,ако някой има идея какъв  може да е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона се свързва с всички други рутери, освен с този който е вкъщи-Публикувано изображение

LINKSYS EA6500 1300MBPS

Моля за помощ,ако някой има идея какъв  може да е проблема.

Задайте на маршрутизатора смесен тип на излъчване - b/g/n. Ако не помогне пробвайте ръчно свързване с въвеждане на настройките в телефона. В краен случай ресет и на двете устройства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На телефона вече върнах фабричните настройки, но не помогна.Ще опитам другите възможности-благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена ,че други 2 телефона , лап топа  нямат този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена ,че други 2 телефона , лап топа  нямат този проблем.

Ами все пак има някакъв минимален шанс да са с по-стари карти които работят на b/g излъчване, а Асуса - на n.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има проблем с последният фърмуер ъпдейт на този модел (от края на август). С някои рутери не може да се свързва, ако ползват WPA encryption. Ако смениш рутера на WEP би трябвало да се свърже.

Asus са наясно с проблема, но не се надявай да го оправят скоро. Аз съм изключително недоволен от поддръжката им спрямо Padfone-ите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има проблем с последният фърмуер ъпдейт на този модел (от края на август). С някои рутери не може да се свързва, ако ползват WPA encryption. Ако смениш рутера на WEP би трябвало да се свърже.

Asus са наясно с проблема, но не се надявай да го оправят скоро. Аз съм изключително недоволен от поддръжката им спрямо Padfone-ите.

Е то WEP криптацията не е ли вече остаряла колега?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.