Премини към съдържанието
dobrin4o_to

Слушалки с интегрирана звукова карта

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумници. Искам да ми предложите някакви слушалки с интегрирана звукова карта... Чух, че Logitech G430 имат такава, но са над максималния бюджет, който мога да отделя. Търся нещо, което да не се чупи като го докоснеш и най-вече слушалките ще се използват за слушане на музика но ще има и геймплей. Бюджета е 100 лева със доставката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

USB звукови карти в подобен диапазон и с подобен обем не чакай да са много качествени откъм качество на звука. Това е според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

USB звукови карти в подобен диапазон и с подобен обем не чакай да са много качествени откъм качество на звука. Това е според мен.

Ами на Logitech g430 добра ли им е интегрираната звукова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на Logitech g430 добра ли им е интегрираната звукова

Доста посредствена ще е както е казал колегата. Това са доказани производители на периферия, а не толкова на аудиотехника. :)

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не се насочите към някой модел от доказана марка за аудио техника, като AKG, Sennheiser и т.н. (със 3.5 мм жак)?

Това според мен е по-добре от колкото тези модели, които са а USB.

Хем, ще можете да ги слушате и на други устройства освен PC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз могано съм със вградена звукова, което май е проблем

Защо да е проблем. Просто няма да използвате възможностите на слушалките на 100%.

Но това не означава, че и с USB слушалки ще получите "добър ефект".

Пък и винаги можете да си вземете външна звукова карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да е проблем. Просто няма да използвате възможностите на слушалките на 100%.

Но това не означава, че и с USB слушалки ще получите "добър ефект".

Пък и винаги можете да си вземете външна звукова карта.

Ами.. Възможно ли е да има хубава външна аудио карта за 30 лева, защото искам слушалките да са 100% геймърски

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами.. Възможно ли е да има хубава външна аудио карта за 30 лева, защото искам слушалките да са 100% геймърски

За 30 лв, много съмнително. Това не ри пречи сега да инвестираш в хубави слушалки, а по-нататък и аудиокарта. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не просто искам да знам дали може да се балансира това: Добра аудио карта която да може да използва целия потенциал на слушалките, а слушалките да не са пълен боклук и да създават добри баси и всичко останало.. Нещо от сорта на Steel Series, Tte sPorts, Sony и т.н.

За 30 лв, много съмнително. Това не ри пречи сега да инвестираш в хубави слушалки, а по-нататък и аудиокарта. :)

Надявам се, че може да се балансира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не просто искам да знам дали може да се балансира това: Добра аудио карта която да може да използва целия потенциал на слушалките, а слушалките да не са пълен боклук и да създават добри баси и всичко останало.. Нещо от сорта на Steel Series, Tte sPorts, Sony и т.н.

Надявам се, че може да се балансира

С този бюджет от 100лв. няма да стане.Освен нещо такова:

Звукова карта Asus Xonar DG

Слушалки Philips SHL3000WT

Редактирано от Alex&Vanko (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този бюджет от 100лв. няма да стане.Освен нещо такова:

Звукова карта Asus Xonar DG

Слушалки Philips SHL3000WT

Ами да попитам става ли да е аудио карта с моито слушалки вкъщи, те са на Genius за 20 лева и по- нататък да взема хубави слушалки.. И ако ще вземам аудио карта, което май ще е така трябва да е с PCI-E

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да попитам става ли да е аудио карта с моито слушалки вкъщи, те са на Genius за 20 лева и по- нататък да взема хубави слушалки.. И ако ще вземам аудио карта, което май ще е така трябва да е с PCI-E

1. Да, става.

2. Дъното ви няма ли PCI 2.3 слотове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Да, става.

2. Дъното ви няма ли PCI 2.3 слотове?

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3135#ov Това е дъното ми слидериум :) И на 1 слот има видео карта (2-рия от ляво на дясно (по дългия))

Редактирано от dobrin4o_to (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3135#ov Това е дъното ми слидериум :) И на 1 слот има видео карта (2-рия от ляво на дясно (по дългия))

[*]1 x PCI Express x16 slot

[*]1 x PCI Express x1 slot

[*]2 x PCI slots

Тип на картата: Аудио карта

Аудио стандарт: 5.1 Channel Surround

Интерфейс: PCI

Дълбочина: 24-bit

Изходи: 4 x 3.5 TRS, S/PDIF

става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така . Разполагате с два слота от типа интерфейс, с който е предложеният дискретен  аудиоконтролер:

Публикувано изображение

Дори ако близкият до видеокартата е закрит, то този вляво от него, вероятно няма да е проблем да се използува.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвременните звукови карти и интегрирани CODEC-и в дънните платки са достатъчно добри за възпроизвеждане на звуци за всички, освен за най-претенциозните аудиофили и при необходимост от изключителни показатели на звука.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма се купуват слушалки можеш да вземеш и по-скъпа - Звукова карта Asus Xonar DS

Ще ми се да е на PCI слот за да е далеч от видеокартата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А със моите слушалки ще вади ли хубав саунд (слушам: метъл, рок, инглиш) Deluxe Full-Size Headset for Comfort HS-05A

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Редактирано от pit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А със моите слушалки ще вади ли хубав саунд (слушам: метъл, рок, инглиш) Deluxe Full-Size Headset for Comfort HS-05A 

Слушалките които имате са обикновени. И няма никакъв смисъл да инвестирате във скъпа звукова карта,ако ще ползвате тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе то освен хубаво оборудване трябва да има и качествени записи. Купи си ако искаш слушалки и карта за по 1500лв всяко, ако слушаш 128kbps mp3-ки пак няма да си доволен. Трябва източникът/записът да са с добро качество. Чак тогава си личат каквито и да е било разлики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Steelseries 3H (USB) и Creative Headset SB Tactic 3D Alpha. Точно геймърска серия и двата модела, точно според изискванията ти с вградена звукова карта. Разлика в качеството спрямо Xonar няма да усетиш. И малко над бюджета ROCCAT Kulo 7.1 USB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.