Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
dobrin4o_to

Слушалки с интегрирана звукова карта

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумници. Искам да ми предложите някакви слушалки с интегрирана звукова карта... Чух, че Logitech G430 имат такава, но са над максималния бюджет, който мога да отделя. Търся нещо, което да не се чупи като го докоснеш и най-вече слушалките ще се използват за слушане на музика но ще има и геймплей. Бюджета е 100 лева със доставката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

USB звукови карти в подобен диапазон и с подобен обем не чакай да са много качествени откъм качество на звука. Това е според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

USB звукови карти в подобен диапазон и с подобен обем не чакай да са много качествени откъм качество на звука. Това е според мен.

Ами на Logitech g430 добра ли им е интегрираната звукова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на Logitech g430 добра ли им е интегрираната звукова

Доста посредствена ще е както е казал колегата. Това са доказани производители на периферия, а не толкова на аудиотехника. :)

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не се насочите към някой модел от доказана марка за аудио техника, като AKG, Sennheiser и т.н. (със 3.5 мм жак)?

Това според мен е по-добре от колкото тези модели, които са а USB.

Хем, ще можете да ги слушате и на други устройства освен PC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз могано съм със вградена звукова, което май е проблем

Защо да е проблем. Просто няма да използвате възможностите на слушалките на 100%.

Но това не означава, че и с USB слушалки ще получите "добър ефект".

Пък и винаги можете да си вземете външна звукова карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да е проблем. Просто няма да използвате възможностите на слушалките на 100%.

Но това не означава, че и с USB слушалки ще получите "добър ефект".

Пък и винаги можете да си вземете външна звукова карта.

Ами.. Възможно ли е да има хубава външна аудио карта за 30 лева, защото искам слушалките да са 100% геймърски

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами.. Възможно ли е да има хубава външна аудио карта за 30 лева, защото искам слушалките да са 100% геймърски

За 30 лв, много съмнително. Това не ри пречи сега да инвестираш в хубави слушалки, а по-нататък и аудиокарта. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не просто искам да знам дали може да се балансира това: Добра аудио карта която да може да използва целия потенциал на слушалките, а слушалките да не са пълен боклук и да създават добри баси и всичко останало.. Нещо от сорта на Steel Series, Tte sPorts, Sony и т.н.

За 30 лв, много съмнително. Това не ри пречи сега да инвестираш в хубави слушалки, а по-нататък и аудиокарта. :)

Надявам се, че може да се балансира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не просто искам да знам дали може да се балансира това: Добра аудио карта която да може да използва целия потенциал на слушалките, а слушалките да не са пълен боклук и да създават добри баси и всичко останало.. Нещо от сорта на Steel Series, Tte sPorts, Sony и т.н.

Надявам се, че може да се балансира

С този бюджет от 100лв. няма да стане.Освен нещо такова:

Звукова карта Asus Xonar DG

Слушалки Philips SHL3000WT

Редактирано от Alex&Vanko (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този бюджет от 100лв. няма да стане.Освен нещо такова:

Звукова карта Asus Xonar DG

Слушалки Philips SHL3000WT

Ами да попитам става ли да е аудио карта с моито слушалки вкъщи, те са на Genius за 20 лева и по- нататък да взема хубави слушалки.. И ако ще вземам аудио карта, което май ще е така трябва да е с PCI-E

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да попитам става ли да е аудио карта с моито слушалки вкъщи, те са на Genius за 20 лева и по- нататък да взема хубави слушалки.. И ако ще вземам аудио карта, което май ще е така трябва да е с PCI-E

1. Да, става.

2. Дъното ви няма ли PCI 2.3 слотове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Да, става.

2. Дъното ви няма ли PCI 2.3 слотове?

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3135#ov Това е дъното ми слидериум :) И на 1 слот има видео карта (2-рия от ляво на дясно (по дългия))

Редактирано от dobrin4o_to (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3135#ov Това е дъното ми слидериум :) И на 1 слот има видео карта (2-рия от ляво на дясно (по дългия))

[*]1 x PCI Express x16 slot

[*]1 x PCI Express x1 slot

[*]2 x PCI slots

Тип на картата: Аудио карта

Аудио стандарт: 5.1 Channel Surround

Интерфейс: PCI

Дълбочина: 24-bit

Изходи: 4 x 3.5 TRS, S/PDIF

става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така . Разполагате с два слота от типа интерфейс, с който е предложеният дискретен  аудиоконтролер:

Публикувано изображение

Дори ако близкият до видеокартата е закрит, то този вляво от него, вероятно няма да е проблем да се използува.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвременните звукови карти и интегрирани CODEC-и в дънните платки са достатъчно добри за възпроизвеждане на звуци за всички, освен за най-претенциозните аудиофили и при необходимост от изключителни показатели на звука.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма се купуват слушалки можеш да вземеш и по-скъпа - Звукова карта Asus Xonar DS

Ще ми се да е на PCI слот за да е далеч от видеокартата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А със моите слушалки ще вади ли хубав саунд (слушам: метъл, рок, инглиш) Deluxe Full-Size Headset for Comfort HS-05A

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Редактирано от pit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А със моите слушалки ще вади ли хубав саунд (слушам: метъл, рок, инглиш) Deluxe Full-Size Headset for Comfort HS-05A 

Слушалките които имате са обикновени. И няма никакъв смисъл да инвестирате във скъпа звукова карта,ако ще ползвате тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе то освен хубаво оборудване трябва да има и качествени записи. Купи си ако искаш слушалки и карта за по 1500лв всяко, ако слушаш 128kbps mp3-ки пак няма да си доволен. Трябва източникът/записът да са с добро качество. Чак тогава си личат каквито и да е било разлики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Steelseries 3H (USB) и Creative Headset SB Tactic 3D Alpha. Точно геймърска серия и двата модела, точно според изискванията ти с вградена звукова карта. Разлика в качеството спрямо Xonar няма да усетиш. И малко над бюджета ROCCAT Kulo 7.1 USB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Пламен Р
      Нямам звук от слушалките! пробвах от жака на компютърът където е за слушалки не става , а на външни тонколонки звук си има!!!
    • от 8bit
      Здравейте, накратко аз съм студент и пътувам доста (летя), до сега винаги съм ползвал тапи, за жалост евтини. Казаха ми, че на apple били доста добри, взех си ги но за жалост не са моят размер и пластмасата кара ушите ми да болят повече от търпимото (прекалено големи). Средно нося слушалки за не по-малко от 3 часа, понякога стигайки се до 6+. Може ли да ми препоръчате слушалки или тапи (не съм сигурен дали със слушалки ще ми е удобно да пътувам или евентуално да не ги прецакам без да искам въпреки, че си пазя техниката доста) до едно 100 лева (максимум 25 отгоре), като просто искам да са удобни за продължителна употреба (досега единствените, които са ми били неудобни са тези на apple, предполагам всички други са ми наред) и да имат бас (обичам си го, не мога без него) и качество на звука до колкото позволява този ценови клас. 
    • от Daniel Jordanov
      Търся слушалки до 50-60 тапи ако може с микрофон.Не съм bass-head и предпочитам да са балансирани.
    • от kolib4iata
      Здравейте.
      Искам да подобря звученето на Flac файловете с аудио (звукова) карта но не знам дали си заслужава да платя някоя 5.1 или 7.1 и да слушам само стереото.Никъде не можах да намеря стерео карта и моля по-запознатите да ми препоръчат такава ако има за 100-на лева.Сега слушам на дънското аудио което е с ALC887.Гледах и даковете но се информирах, че за да се възползвам на 100% от качеството на дигиталния сигнал всичко от компютъра трябва да е усилено до края, а моите тонколони се усилват от задния панел и е неудобно.Имат дистанционно но е по-удобно да си регулирам степента от windows.Кажете също с това дъно дали има смисъл да взимам изобщо нещо друго до 100 лева.
      Тонколоните са Edifier R1800T III
      Дъното e GA-Z77-DS3H
    • от lawyerkarachi
      Търся си слушалки за плуване и съм се спрял на тези 2 вида.Моля да ми препоръчате и вие ,ако имате наблюдение за добри такива.Важното е слушалките да са водоустойчиви.
      1. Водоустойчиви слушалки на H2O
      2.Спортни водоустойчиви на Fonge
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.