Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Любен Попов

Oтносно 3D настройки

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам Nvidia GTX 260 и 3D ТV/Mонитор Philips S4300 със пълна поддръжка на 3D и 2 броя очила. Опитах се по всякакъв начин да настроя Nvidia Stereoscopic и всичко което има там за 3D но не става. Моля помогнете ми искам да си гледам филмите и игрите да играя на 3D. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам Nvidia GTX 260 и 3D ТV/Mонитор Philips S4300 със пълна поддръжка на 3D и 2 броя очила. Опитах се по всякакъв начин да настроя Nvidia Stereoscopic и всичко което има там за 3D но не става. Моля помогнете ми искам да си гледам филмите и игрите да играя на 3D. Благодаря предварително!

За nVidia 3d vision ти трябва 120Hz nVidia сертифициран монитор, както и nVidia 3D очила. Тук можеш да прочетеш кои са поддържаните очила и монитори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен преди да конвертирам от 2д към 3д ме пуска на някакъв тест за самата Нвидиа(GT 440),след това ми изкарва три подменюта,от които избирам с какви очила да гледам и си тръгва.Монитора ми е най-обикновен лсд 19".Мисля,че не е същото качество,което търсиш,но за толкова пари мен ме задоволява за сега.Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.