Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Имам стар ДВД-плеър, на който пуснах диск с МР4, но не го разпознава.На самия плеър пише, че разпознава DVD/SVCD/DVCD/VCD.В какъв формат трябва да конвертирам файла МР4 за да го разпознае плеъра? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам стар ДВД-плеър, на който пуснах диск с МР4, но не го разпознава.На самия плеър пише, че разпознава DVD/SVCD/DVCD/VCD.В какъв формат трябва да конвертирам файла МР4 за да го разпознае плеъра? 

Ами във тези формати, които пише. MP4 (Mpeg-4) като гледам не присъства при тях. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте точната марка и модел да видим все пак.

Иначе ако, не чете и разпространения XVID (.avi), нищо не Ви остава да конвертирате файла(овете) към DVD (.VOB).

Препоръчвам DVDFLIck., за тази цел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте точната марка и модел да видим все пак.

Иначе ако, не чете и разпространения XVID (.avi), нищо не Ви остава да конвертирате файла(овете) към DVD (.VOB).

Препоръчвам DVDFLIck., за тази цел.

Марката е Elite,но за съжаление в момента не мога да кажа модела.Ще погледна предложеното от Вас.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марката е Elite,но за съжаление в момента не мога да кажа модела.Ще погледна предложеното от Вас.Благодаря!

Сигурен ли си че изобщо чете нещо плеъра? Сестра ми имаше кино елит което толкова елитно се скапа като му мина гаранцията, че не четеше никакви дискове и го ползваше само като радио.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си че изобщо чете нещо плеъра? Сестра ми имаше кино елит което толкова елитно се скапа като му мина гаранцията, че не четеше никакви дискове и го ползваше само като радио.

Ха ха, ти си шегаджия!...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя плеар сигурно чете и други формати ама колегата по горе изобщо не се е шегувал :no-no: ти пак си провери дали вече чете нещо :D щото те четат ден до пладне :) особено дискове писани на компютър .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква шега то си беше чисто набутване, телевизор и кино елит - телевизора отдавна се скапа и отиде на боклука, а киното от доста време се ползва само като радио. И всичко заради мъжа на сестра ми - уж не е зодия овен, ама като си науми нещо не можеш го вкара в пътя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

"...ама като си науми нещо не можеш го вкара в пътя."

Че то и тук има такива колкото щеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.