Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблема е, че ми се развали мишката и реших да си купя една от 15лв. с USB ама тая мишка не иска да мърда свети, ама не мърда пробвах всички портове, рестартирах го и нищо пак не работи. Сега съм с мишката на един приятел, но утре трябва да му я върна. А не знам как да се оправя с мойта. Моля помогнете! :(

Редактирано от Fr1k1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако е с гаранция може да я върнеш откъдето си я купил, иначе може да я засилиш от

прозореца - да видиш като не ще да мърда дали поне може да лети.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако е с гаранция може да я върнеш откъдето си я купил, иначе може да я засилиш от

прозореца - да видиш като не ще да мърда дали поне може да лети.

С условието да се огледа преди това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери работи ли на друга машина и ако не, то тогава я огледай за последно а после провери лети ли? ( Посъветваха те и колегите така.)

Изключвайки шегата, то причините може да са много:

- повредена оптика.

- повреден кабел

- външен предмет попаднал на място където не трябва.

- замърсен usb конектор на мишката

Ако нямаш гаранция, то следвай съветите ни. :)

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще пробвам на друг компютър пък ако пак не работи ще я върна и ще взема друга. :D  Иначе някак си сега сам мога ли да я оправя ?

А като я включа ми изписва : USB Device Not Recognized

Редактирано от Fr1k1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще пробвам на друг компютър пък ако пак не работи ще я върна и ще взема друга. :D  Иначе някак си сега сам мога ли да я оправя ?

Не бързай, че да не си пропилееш възможноста за замяна. Инак виж какво съм ти написал като възможност за повреда!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оптиката си е добре, кабела и той нищо му няма, usb конектора е чист и незнам мисля, че нищо и няма а като я включа изписва : USB Device Not Recognized. One of the USB devices attached to this computer has malfunctioned, and Windows does not recognize it.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оптиката си е добре, кабела и той нищо му няма, usb конектора е чист и незнам мисля, че нищо и няма а като я включа изписва : USB Device Not Recognized. One of the USB devices attached to this computer has malfunctioned, and Windows does not recognize it.

Това не означава, че няма и друга техническа причина. За това те посъветвах да пробваш и на друга машина. Не виждам за къде бързаш. Утре ще я замениш - упс, не утре а в Понеделник. До тогава помоли някой да ти даде мишка за 1-2дни  временно ползване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, утре ще ида там от където я взех и ще си изясним нещата. Все пак благодаря за отговорите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.