Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте , харесал съм си два модела телевизори единият Сони другият Самсунг . кажете кой от двата е по-добър . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли някакви изисквания освен, че ти трябва телевизор? Кажи поне какъв е бюджета 550-650лв?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли едно въпросче? На тебе телевизор ли ти трябва ,или монитор?Какви са тези 26 инча?!?!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този Филипс е със смарт тв, 3д, 32'', а и е на супер цена. :)

Редактирано от Avicii (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен ми трябва телевизор  пък какво им е на 26-те инча?бюджет 550-700 лв 

Редактирано от slavi2221 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си струва да дадеш 600 лв. за 26-инчов телевизор с резолюция 1366х768, като можеш за същите пари да вземеш нещо двойно по-добро.
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха--ами ако не ти е много голям от мен препоръка за този http://www.technopolis.bg/b2c/details/14505/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L32EM6E-LED  :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колеги благодаря за предложенията,значи ще избирам между филипса и панасоника.Като си мисля да взема филипса.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колеги благодаря за предложенията,значи ще избирам между филипса и панасоника.Като си мисля да взема филипса.

На 32 инча не ти е притрябвало 3D! Смарт функции също едва ли ще изпозваш.Заложи на качеството!Panasonic-a в случая цена-качество e по-добрия вариант :)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с колегата skalata_73 - избираш между качество (панасоник) и разни глезотийки (филипс). Ти прецени дали имаш нужда от 3Д и смарт тв :)

Редактирано от Avicii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филипс си заслужава само модели висок клас. И вече няма Филипс ТВ, има Фунай, просто Филипс си продаде бизнеса с ТВ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега като се замисля идват празници и ще има големи промоции и може малко да изчакам.Хем по-евтино хем и по-хубави.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега като се замисля идват празници и ще има големи промоции и може малко да изчакам.Хем по-евтино хем и по-хубави.

Коледни ,или новогодишни намаления ще има несъмнено,но телевизорите няма как да станат по-хубави заради празниците,освен ако не ги накичат с коледни украси ;)

Иначе ,ако решиш да изчакаш наистина ще спестиш някой лев :) Поне имаш време-ходи на място и ги разгледай.Добий си впечатления за себе си...Това е най-важно!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че има такава практика , преди Коледа задържат или увеличават цените по технотата за да направят ГОЛЯМОТО НАМАЛЕНИЕ за празниците :) така че идеята не е лоша :D

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забавянето на покупката е нож с две остриета - че цените ще падат още, та чак до към края на февруари - началото на март, е повече от сигурно, но и с приближаването на празниците и избора ще се ограничава. Никой официален вносител няма да поръча допълнителни бройки докато не изпразни складовите си наличности.

И още нещо - не забравяйте, че през лятото ще има световно по футбол, а това няма начин да не рефлектира върху пазара на телевизорите през идните месеци!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забавянето на покупката е нож с две остриета - че цените ще падат още, та чак до към края на февруари - началото на март, е повече от сигурно, но и с приближаването на празниците и избора ще се ограничава. Никой официален вносител няма да поръча допълнителни бройки докато не изпразни складовите си наличности.

И още нещо - не забравяйте, че през лятото ще има световно по футбол, а това няма начин да не рефлектира върху пазара на телевизорите през идните месеци!

Aз изчаквах доста и...спечелих ;) А пазара на телевизори все пак не е като пазара за пуканки.Заради едно световно не мисля ,че ще има колосално вдигане на продажбите...

Търпение му е майката :)

Все пак моето мнение е,че ако автора изчаквайки до към нова година ходи и гледа на място моделите-най-малко да придобие свои си впечатления----ще спечели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз изчаквах доста и...спечелих ...

Така е, ти спечели, както и мнозина други, но не мисля, че броят на загубилите е по-малък. По-скоро е въпрос на преценка като спечелиш, какво точно губиш и обратното - това по принцип.

Що се отнася до конкретния случай, изчакването действително е за предпочитане, но не и еднозначно, т.е. не и ако авторът изчаква пасивно само спад в цените. Ако прибави и някой лев към бюджета, шансовете да вземе нещо по-добро нарастват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, ти спечели, както и мнозина други, но не мисля, че броят на загубилите е по-малък. По-скоро е въпрос на преценка като спечелиш, какво точно губиш и обратното - това по принцип.

Що се отнася до конкретния случай, изчакването действително е за предпочитане, но не и еднозначно, т.е. не и ако авторът изчаква пасивно само спад в цените. Ако прибави и някой лев към бюджета, шансовете да вземе нещо по-добро нарастват.

Туй за някой лев към бюджета ясно,но не знам в какво се изразява ,,евентуалната загуба,,! Мисля поне до към март месец-да не кажа и по-нататът едва ли ще има изчерпване на тазгодишни модели предвид новите,които даже след март почват да навлизат! Та....къде евентуално може да е ,,загубата,, Питам от любопитство от твоята гледна точка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече отговорих на тоя въпрос:

...но и с приближаването на празниците и избора ще се ограничава. Никой официален вносител няма да поръча допълнителни бройки докато не изпразни складовите си наличности.

Този процес "работи" поне откакто аз участвам активно в него (до 1-2 седмици ще купя нов телевизор, налага се), т.е. в края на 2011 и 2012 г, та не виждам причина да не се случи и сега. По повод мачовете - през 2012 за Европейското имаше почти физически схватки през пролетта.

Казаното, разбира се, обикновено няма (или поне е с незначително) отношение към претенциозните модели, та затова ти спечели. Но я попитай тия, дето правиха уборка на складовете...

Друг е въпросът дали тия, дето губят, съзнават какво се случва - купуват това, което остава. 

Иначе казано, нещо като в оня лаф:

"- Купих си нова, хубава кола!

- Чудесно, а каква?

- Как каква, червена, разбира се!" ;)

Има и други детайли, но не мисля да продължавам да оспамвам темата на човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че какво спамим-нали все пак си е по темата---коментираме за промоциите,които вече се споменаха и тук!Автора сам спомена за това!

И точно по този въпрос---не мисля ,че до нова година ще започнат да ,,изчезват,,таз годишните модели---по скоро от месец март нататък може да има ,,недостатък,,на някои модели...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте взех си този телевизор. Да ви попитам как трябва да се пусне wi fi като отворя смарт-а цъкам на някое приложение свързвам се с рутера и не ме пуска повече,пише че съм съврзан със домашната мрежа и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте взех си този телевизор. Да ви попитам как трябва да се пусне wi fi като отворя смарт-а цъкам на някое приложение свързвам се с рутера и не ме пуска повече,пише че съм съврзан със домашната мрежа и това е.

Аз поне не виждам никакъв телевизор на този линк. Или се лъжа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.