Премини към съдържанието
pland

Малко помощ за BG субтитри от DVD

Препоръчан отговор

Днес за пръв път ми се случи BG субтитри от оригинален DVD-филм (който има субтитри на 10 езика,вкл.и BG) да не тръгват на стационарния ми плеър (LG DVX9700).Дискът е матричен,затова казвам,че е оригинален(взех го от приятел,който си го е донесъл от Европа).Смъкнах го на харда с DVD Decrypter,след това с DVD Shrink го рекомпресирах до 4.35 GB (понеже беше 7.2GB),като извадих само BG субтитрите и отново те не тръгват.На компа с PowerDVD си ги има,но като го запиша на DVD-RW и го пусна на LG-то - няма субтитри и не тръгват,каквото и да правих с настройките на плеъра.На оригиналния диск е същото - на компа вървят,на плеъра - не.Субтитрите на другите езици си вървят без проблеми и на двете места.BG субтитрите си ги има на диска,иначе няма да тръгват с PowerDVD на компа.Пробвах с IFOEdit да създам нови .ifo и .vob - файлове,с цел да се отстранят грешките,но не би.Прави ми впечатление,че ID-то на всички субтитри е двойно - напр.за BG е 0x30 и 0x32.Дали не е от това?

Ако имате идеи или сте се сблъсквали с подобен проблем,ще бъда благодарен на всеки,който сподели,защото искам да си запиша диска за да си го имам! :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.