Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Искам да обновя малко старата машина като сменя дъно и процесор .Имам рам ддр3 2x1gb, hdd sata2.Наскоро купих

Sapphire ATI Radeon HD 5450

Бюджета е към 150-160лв.Избрал съм това

AMD Athlon II X2 340 Asus F2A55-M LE

Очаквам вашите мнения.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти скоро не питаше ли за FX6300 + карта 7770 + захранване??? Като гледам какво си ъпдейтнал само ще кажа "жалко са пропилените средства". До колкото си спомням дъното ти подържаше 6300, а сега на този слаб Атлон и ново дъно искаш да минеш, който са почти на цената на един 6300. :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото и да вземеш за този бюджет няма да обновиш машината много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успях да продам Inter-Tech SL-500 за 35лв.Мисля първо да взема захранване и процесор.

Sirtec ECO II HPE-450-A12S, 450W Nox Urano SX 500 Cooler Master GX Bronze, 450W

Не взех 6300,защото не мога да упдейтна БИОС.Не мога да открия файла при флашването.Като цяло,FX серията изискват упдейт.

Това как ви се струва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успях да продам Inter-Tech SL-500 за 35лв.Мисля първо да взема захранване и процесор.

Sirtec ECO II HPE-450-A12S, 450W Nox Urano SX 500 Cooler Master GX Bronze, 450W

Не взех 6300,защото не мога да упдейтна БИОС.Не мога да открия файла при флашването.Като цяло,FX серията изискват упдейт.

Това как ви се струва ?

От трън на глог, от Атлон пак на Атлон. Вземи си посъбери малко парици, че с тези 150 лв. нищо, ама нищо не може да направиш. Хубаво се хвърляш на втора употреба хардуер, но само правиш услуга на предишните собственици като ги спасяваш от остарелите или слаби компоненти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с това за остарелия хардуер.

Искам процесор поддържащ ддр3 рам памет.На практика компютъра е неизползваем с 512мб рам от старата ддр2.

Sempron 140

Ако го взема ще бъде ли отключен и на моето дъно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.