Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да ми предложите аудио карта, която ще се използва за слушане на музика и трябва да е PCI-E защото за такава аудио карта ми е дъното. Ако може да не преминава 75 лева с доставка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да ми предложите аудио карта, която ще се използва за слушане на музика и трябва да е PCI-E защото за такава аудио карта ми е дъното. Ако може да не преминава 75 лева с доставка

Щом е за музика се огледай за някой USB DAC на базата на чип PCM27xx. Ще си много по доволен от която и да е звукова карта в този ценови диапазон.

Ето един пример.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е за музика се огледай за някой USB DAC на базата на чип PCM27xx. Ще си много по доволен от която и да е звукова карта в този ценови диапазон.

Ето един пример.

Звук през USB :tease2:

Това е твоята карта - ASROCK GAME BLASTER SB/GB LAN

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звук през USB :tease2:

Това е твоята карта - ASROCK GAME BLASTER SB/GB LAN

Рече и отсече.

А колко пъти си слушал музика през качествен USB DAC.

И препоръчително е (а според мен задължително) една звукова карта за слушане на музика да има RCA изходи (чинчове).

Аз самият имам подобен USB дак на  "Фенкилер" имам и  Parasound D/AC1000  и съм ги сравнявал многократно. USB дака Естествено  остъпва, звукът му е  по остър, с по-напрегнато звучене, баса по-неестествен. Но разликата в цената е 10-15 пъти. USB дака стува 50-70лв а Parasound D/AC1000 е 700-1000лв.

Редактирано от svv78 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.