Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/updateItems.do?compareitems=E2824FB8DC2A80F192ECE61F13AF0EFF&compareitems=E2C6B6F8335F46F192ECE61F13AF0EFF&compareitems=E31BA9AA3343F6F18177E61F13AF0EFF&compareitems=E3485E56C48B05F18177E61F13AF0EFF&compitemcount=4&next=compareItems

Здравейте 

Харесал съм ето тези лаптопи и се чудя кой от тях е най-добре да си взема 

като цяло знам че игри на лаптоп мн трудно за тия пари (1000 лв), но все пак аз искам само Фифа 14 да играя и още някоя по стара игра 

за друго ще се ползва за нет, филми, музика и те такива неща 

добре ли е да го поръчам от технополис 

благодаря за вниманието 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно вчера ми донесоха същия ASUS X550VC, който си харесал. Още с отварянето много неприятно впечатление прави потъващата клавиатура, нискокачествената пластмаса с която е направено шасито и дисплей като огледало. После батерията е 4-клетъчна и държи малко, загрява подобаващо при натоварване, макар и корпуса да остава хладен и кабела на зарядното е доста къс. Не по-различно е положението и при G580 на Lenovo. За 1000лв. HP Probook 4540s все още остава най-добрия избор в този ценови клас. Хвърли едно око и на Fujitsu Lifebook LH532.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно вчера ми донесоха същия ASUS X550VC, който си харесал. Още с отварянето много неприятно впечатление прави потъващата клавиатура, нискокачествената пластмаса с която е направено шасито и дисплей като огледало. После батерията е 4-клетъчна и държи малко, загрява подобаващо при натоварване, макар и корпуса да остава хладен и кабела на зарядното е доста къс. Не по-различно е положението и при G580 на Lenovo. За 1000лв. HP Probook 4540s все още остава най-добрия избор в този ценови клас. Хвърли едно око и на Fujitsu Lifebook LH532.

Hp-то е наистина добро така като гледам и май и него ще взема 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен спокойно можеш да додадеш 50-тина лева и да си вземеш по-новото - 450. С по-хубави параметри е и според мен не отспъпва по конструкция ( но това си е мое виждане ):

- HP ProBook 450 H6E48EA 6GB ( отделно е с чанта и мишка НР подарък )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега и ако някои сподели къде в Бургас мога да си закупя HP-то ще е супееер 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реално можеш да си го поръчаш през сайта им и на другия ден е при теб. Аз съм пазарувал така от тях - никакъв проблем. Доставката е безплатна и ти го носят до адрес :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в крайна сметка си го взех Hp-то ProBook 450 Go

за момента съм доволен като изключим това че на тъчпада (мишката) немога да скролвам нагоре надолу

или има такава възможност но още несъм я разбрал :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в крайна сметка си го взех Hp-то ProBook 450 Goза момента съм доволен като изключим това че на тъчпада (мишката) немога да скролвам нагоре надолуили има такава възможност но още несъм я разбрал :D

Ако няма инсталиран synaptics, го инсталирай, ако го има се порови в настройките му. Сега е модерно да се ползват мултитъч настройки, може и така да е настроен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, има си такава опция, но по принцип май точно заради мулти-тъч-а не е активирана. При мен на моето НР беше точно така - влиза се в настройките и има тикче за скрол-а, което не е маркирано.

Маркираш, даваш ОК и си ти :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да да значи инсталирах му драйверите и всичко тръгна 

само че самото скролване става с два пръста  :D

но аз си ползвам друга мишка и не е никакъв проблем но е забавно това скролване с два пръста  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новите са така - заради поддръжката на жестове - шантаво е малко, ама какво да ги правиш :)

Сподели някакви впечатления, че доста противоречиви мнения има за 450-ките - на теб как ти се вижда като конструкция, температури при работа и пр.?

Би било полезно да го имаме като инфо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

Като цяло съм много доволен въпреки че имах някакви предразсъдъци към HP

инсталирах му Windows 7 Ultimate с които върви много добре 

стартира учудващо бързо въпреки че харда е на 5400 оборота 

сглобката е мн добра и да ви кажа честно немога да направя разлика корпуса от пластмаса или алуминии е

отзад капака няма болчета а се отваря както се маха батерията и по всяко време примерно ако се наложи можеш да си го отвориш 

зарядно е с доста дълъг кабел което е много добре 

батерията издържа около 4 часа, а USB-та са четири по две от двете страни което е доста удобно 

днес играх ФИФА 13 около 2 часа непрекъснато и успя да загрее до 61 градуса като главно загрява в ляво от тъчпада понеже мисля че там е хард диска 

също така понеже нямам и мн мн време преди няколко дни инстарах NFS Most Wanted (последното) и на медиум настройки вървеше идеално без никакво сечене и насичане 

за 1100 лв мисля че е добра сделка само дето исках да е с 8 ГБ рам но след време ще си взема една плочка 4 ГБ и всичко е тип топ

ако някои има въпроси нека пита затова е форума да си помагаме 

благодаря за вниманието 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

За да не отварям нова тема бих помолил за съвет за покупка на лаптоп до 1200лв.

Притежавам DELL studio 1735 и съм изключително доволен, лаптопа е на 5 години и батерията държи все още по час и половина. Мисля да заложа на същата марка или евентоално Lenovo тъй като има добри отзиви от приятели за марката.

Евентуално този LENOVO-G500

или този DELL INSPIRON 3521

Добре ще е да има възможност за монтиранена и на един SSD диск.

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Редактирано от pit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало - аз лично бих избягвал техно-то :)

След това - моделите които си посочил - и тях така - сравнително нисък клас и на двете марки за тези пари, които си говтов да заделиш.

Кажи с две-три думи какво ще го правиш лаптопа и за какво ще го ползваш, за да се ориентираме и ние и да ти кажем кое как :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,За да не отварям нова тема бих помолил за съвет за покупка на лаптоп до 1200лв.Притежавам DELL studio 1735 и съм изключително доволен, лаптопа е на 5 години и батерията държи все още по час и половина. Мисля да заложа на същата марка или евентоално Lenovo тъй като има добри отзиви от приятели за марката.Евентуално този http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=518997&scenario=&productarea=P11010101&detailScenario=Prenosim-kompyutar-LENOVO-G500-/59390078или този http://www.technopolis.bg/b2c/details/512726/P11010101/Prenosim-kompyutar-DELL-INSPIRON-3521 Добре ще е да има възможност за монтиранена и на един SSD диск.

Аз по-скоро бих заложил на някое от следните Леновота:Lenovo+IdeaPad+M4400sLenovo+Ideapad+Z510и един малко над бюджето но по-мощничък:Lenovo+Ideapad+Z510

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като притежател предлагам ето това:

hp Probook 450 H6Q19EA

за тия пари мисля че по-добро няма  да намерите и съм супер доволен за момента

видео картата на АМД е просто перфектна като до сега съм пускал NFS- the Run, Hot Pursuit и Most Wanted (2013), както и ФИФА 13 и 14 без да ми сече и загрява 

след часове игра на горе посочените игри лаптопа загрява до 61-62 градуса най-много

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Редактирано от pit (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди седмица и аз станах собственик на hp Probook 450 H6Q19EA с 8GB RAM! За сега съм доволен, удобен, бърз и изглежда добре като дизайн. Надявам се да излезе здрав като конструкция и като машина.

Редактирано от ivold (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

За да не отварям нова тема 

искам да ви попитам мога ли на HP-то за което писах преди време 

да сложа SSD на мястото на двд записвачката или и аз незнам точно къде и как 

благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеЗа да не отварям нова тема искам да ви попитам мога ли на HP-то за което писах преди време да сложа SSD на мястото на двд записвачката или и аз незнам точно къде и как благодаря

ти че можеш - можеш... но не знам на какво ниво е разпознаването на у-вото и дали ще можеш да инсталираш операционната система на него. У-вото, което ще ти е необходимо е нещо такова: Caddy Нека някой, който е ползвал такова да изкаже мнение по въпроса. Редактирано от ScD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да и аз несъм никак наясно как става и дали наистина ще работи както хора

като цяло аз искам само да си инсталирам windows-a и това е, нищо друго 

най-вероятно няма да мога сам да си го сложа понеже лаптопа е в гаранция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.