Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
lil9012

Имам нужда от помощ при избора на телефон

Препоръчан отговор

Здравейте:) Ще съм благодарна, ако ми помогнете да избера най- добрият телефон измежду Samsung galaxy s4 mini, Lg Optimus G, Alcatel One touch Idol, LG 4X HD-най-вече държа на добра камера и хубави-наситени цветове на дисплея.

Благодаря Ви !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oт мен един глас за Samsung galaxy s4 mini.Не знам ако не той,кой от посочените има по хубави-наситени цветове на дисплея.Все пак е Super AMOLED qHD дисплей :) А и не само заради това...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най-вече държа на добра камера и хубави-наситени цветове на дисплея.

Разликата в цветовете на дисплея можеш да установиш само, когато наредиш моделите един до друг, отвориш една и съща снимка или кадър и им зададеш едни и същи параметри на дисплея.

От снимки няма как да се разбере това, а и не винаги повечето пиксели на дадена камера означават по-качествено изображение.

Да не говорим, че е още по-добре да се направи по един кадър с всички модели и да си пратиш снимките на мейла, които после да отвориш на компютъра си.

По параметри и технически данни иначе можеш да видиш всичко сама и да прецениш кой може би ще изкара най-добри показатели.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При така зададените модели гласувам за Samsung galaxy s4 mini

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 глас още за S4 mini.Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.