Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте търся РАБОТЕЩА(тествана от вас) програма с която да играя игри за ps3 на компютъра става върпос за GTA 5 търсих 2 часа и си наблъсках компютъра с милион програми и не намерих работеща помагайте благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е те такова животно няма :) Емулатор работещ няма а няма и да има в близките 10 години. Ако имаше работещи емулатори хората нямаше да кихат пари за конзоли а щяха да си купуват компютри и  да си джиткат игричките предназначени за конзоли на тях с емулатори. Не е направен още за 2-ката ти искаш за 3-ката да има . На тоя който измисли емулатора ще му дадат 10 милиона долара награда и златен медал  а може и работа да му предложат в някоя голяма корпорация  като шеф на програмистите в нея.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз доста клипове гледах хората пишеха че работи в коментарите и затова :)

Е те такова животно няма :) Емулатор работещ няма а няма и да има в близките 10 години. Ако имаше работещи емулатори хората нямаше да кихат пари за конзоли а щяха да си купуват компютри и  да си джиткат игричките предназначени за конзоли на тях с емулатори. Не е направен още за 2-ката ти искаш за 3-ката да има . На тоя който измисли емулатора ще му дадат 10 милиона долара награда и златен медал  а може и работа да му предложат в някоя голяма корпорация  като шеф на програмистите в нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност имаше няколко що-годе функционални емулатори за конкретни игри на PS2. Не знам от какъв зор определени игри можеха да се емулират, други не (макар че не е толкова далеч от ума предполагаема причина, ама да не се излагам, не е по моята част). И все пак стабилен, напълно функционален емулатор за PS2 няма, камо ли за PS3. Ако някъде четете, че има "супер як, мега работещ, ултра стабилен, всичко емулиращ"... мда. Разбрахте ме.

Е аз доста клипове гледах хората пишеха че работи в коментарите и затова :)

То и аз мога да напиша, че лично емулирам совалка и мога да те пратя в орбита около Земята, ама май реално погледнато не мога...

Не се заяждам, само да вметна, наоколо често хората не разбират от шега.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре благодаря за отговорите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре си провери сега компютъра за вируси, със сигурност не си пробвал милион програми, но може да си качил някой друг вирус или троянец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Gerda Jovancic
      Здравейте,
      Как се процедира, ако единия родител отказва да изготви декларация за самостоятелно пътуване на малолетното си дете.
    • от Пламен Р
      При всяка игра fps ми е 60 стабилни!!!а не са конкретни за играта и с мойта конфигурация!!!при всяка игра е така!!! искам да си ги променя да не са стабилни!!!
    • от OxLuVa
      Цел: Новите гейм заглавия да се играят на High настройки с резолюция FHD (например, Far Cry 5 на LOW и FHD, средните кадри са около 55 и в по-натоварени моменти играта засича доста неприятно, като сваля резолюцията перформънса се подобрява (но не кой знае колко) за сметка на картината, тъй като монитoра ми е 24'' FHD)
      В момента разполагам със:
      Видеокарта:
      Video Chipset: NVIDIA GeForce GTX 960
      Video Chipset Codename: GM206-300
      Video Memory: 4096 MBytes of GDDR5 SDRAM [Samsung]
      Video Card: GIGABYTE GeForce GTX 960 OC 4GB
      Video Bus: PCIe v3.0 x16 (8.0 GT/s) @ x16 (2.5 GT/s)
      Процесор:
      CPU Brand Name: Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz
      CPU Platform:  Socket H4 (LGA1151)

Захранване: Thermaltake
      Model:  LTP-550AL2NK
      Total Power: 550w
      Отворен съм към предложения за нова видео карта и процесор (бюджет около 1000лв и за двете)
      За видеокарта обмислям нещо от сорта на GTX 1060, а за процесор нямам представа. Ако трябва още някаква допълнителна информация, ще добавя, няма проблем! И като цяло захранването дали ще се справи с новите компоненти.
      Поздрави!

• от taika
      Здравейте, искам да попитам дали е проблем, ако видео картата ми (Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4 GB) при натоварване, предимно при игри (от рода на GTA 5, Assassin's Creed Origin, Need For Speed Payback) е нормално и безопасно за нея да е натоварена на 99%?
      Процесор: i7-7770HQ 2.80 GHz
      RAM: 8 GB
      (Lenovo Legion Y520)
      Благорадя!
    • от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.