Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Йоан Арабов

Програма с която да играя ps3 игри на комптъра си

Препоръчан отговор

Здравейте търся РАБОТЕЩА(тествана от вас) програма с която да играя игри за ps3 на компютъра става върпос за GTA 5 търсих 2 часа и си наблъсках компютъра с милион програми и не намерих работеща помагайте благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е те такова животно няма :) Емулатор работещ няма а няма и да има в близките 10 години. Ако имаше работещи емулатори хората нямаше да кихат пари за конзоли а щяха да си купуват компютри и  да си джиткат игричките предназначени за конзоли на тях с емулатори. Не е направен още за 2-ката ти искаш за 3-ката да има . На тоя който измисли емулатора ще му дадат 10 милиона долара награда и златен медал  а може и работа да му предложат в някоя голяма корпорация  като шеф на програмистите в нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз доста клипове гледах хората пишеха че работи в коментарите и затова :)

Е те такова животно няма :) Емулатор работещ няма а няма и да има в близките 10 години. Ако имаше работещи емулатори хората нямаше да кихат пари за конзоли а щяха да си купуват компютри и  да си джиткат игричките предназначени за конзоли на тях с емулатори. Не е направен още за 2-ката ти искаш за 3-ката да има . На тоя който измисли емулатора ще му дадат 10 милиона долара награда и златен медал  а може и работа да му предложат в някоя голяма корпорация  като шеф на програмистите в нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност имаше няколко що-годе функционални емулатори за конкретни игри на PS2. Не знам от какъв зор определени игри можеха да се емулират, други не (макар че не е толкова далеч от ума предполагаема причина, ама да не се излагам, не е по моята част). И все пак стабилен, напълно функционален емулатор за PS2 няма, камо ли за PS3. Ако някъде четете, че има "супер як, мега работещ, ултра стабилен, всичко емулиращ"... мда. Разбрахте ме.

Е аз доста клипове гледах хората пишеха че работи в коментарите и затова :)

То и аз мога да напиша, че лично емулирам совалка и мога да те пратя в орбита около Земята, ама май реално погледнато не мога...

Не се заяждам, само да вметна, наоколо често хората не разбират от шега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре благодаря за отговорите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре си провери сега компютъра за вируси, със сигурност не си пробвал милион програми, но може да си качил някой друг вирус или троянец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Plamy Gerova
      Здравейте, може ли помощ за курсовата ми задача?
      съставете програма с функции за:
      а) въвеждане от клавиатурата във файл и в масив( чрез добавяне) данни за морски пътувания (до 25)- Морска гара Варна: маршрут, кораб-име, име на капитан, цени на билетите- I,II класа, брой пасажери в съответната класа, обща сума на продадените билети- през избран месец от годината.Извеждане текущото съдържание на масива(файла) на екрана.
      б) извеждане на екран данните за превозите на кораб по въведено от клавиатурата име на кораб(със запитване за справка)
      в) извеждане на екран данните за морско пътуване с най- голяма обща сума на продадени билети.
      Главна функция main()- с меня за избор на функции и проверка за състоянието та данните.Използване на локални променливи и функции с предаване на параметри. 

• от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от BWB. Eclipto
      Търся помощ за курсовата си работа по програмиране, защото отсъствах близо два месеца поради операция, а не се имам с колегите си.
      задачата гласи :"Съставете алгоритъм и напишете програма за въвеждане координатите на точки и извеждане на екрана координатите на онези от тях, които не лежат в защрихованата област.Въвеждането се прекратява, когато броят на въведените точки стане най-малко М и броят на лежащите в защрихованата област стане N."

помощ!!
    • от CuinTheSuN
      Здравейте. Преди около година и нещо исках съвет за конфигурация за един приятел във форума. Той се оказа много доволен от нея и сега, най-накрая, дойде времето и аз да си взема един настолен компютър.
      Понеже не съм силно запознат с тази тема ми трябва вашата помощ при избора. 
      Компютъра ще се ползва главно за игри (GTA V, Skyrim, Fallout 4, Witcher 3, Far Cry 5...тн - главно по-нови издания). Искам да ги играя на 1080p със около 60 fps (не е задължително да се играят на максималните настройки). 
      Искам SSD-то да е поне 250 GB, както и предпочитам процесора да е Ryzen (не задължително). Нямам никакви части, който бих могъл да ползвам. Конфигурацията трябва да е до 2000 лв. Отделно ако може да препоръчате и добър монитор до 300 лв, който да върши работа с компютъра и да ползволява Full HD. Освен игрите компютъра може да се ползва и за web програмиране, като ще вървят програми от сорта на IntelliJ Idea и Photoshop. 
      Би било добре компонентите да са от един и същи магазин, който да предлага сглобяване. (например Никем).
      Благодаря ви предварително!
    • от Don Alexsandrov
      Здравейте някой може ли да преведе програмата на български 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.