Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

KOCKAR

Проблем ли е или не относно мишка.

Препоръчан отговор

Искам да ви попитам наскоро преди 2,3 дена си взех мишка която има 2400 чуствителност има и на 1600. Работата е там че например преди да спра компютъра съм го оставил на 2400 DPI - синя светлина на мишката. Но когато го включа на другия ден е на 1600 - Червено. Не е така както съм го оставил , това от какво може да е USB PORT - грешен или ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква мишка, с каква операционна система?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква мишка, с каква операционна система?

Windows 7 , DELUX M555 всички драйвъри са инсталирани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 , DELUX M555 всички драйвъри са инсталирани.

Прилича по описание на драйвер проблем или грешна настройка - при стартиране включва на стойност по подразбиране, в твоя случай 1600DPI. Ако имаш приложение за контрол на мишката към драйвера, виж дали там няма настройка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилича по описание на драйвер проблем или грешна настройка - при стартиране включва на стойност по подразбиране, в твоя случай 1600DPI. Ако имаш приложение за контрол на мишката към драйвера, виж дали там няма настройка.

Има 2 специални копчета при които ако от драйвъра на мишката изкл. 1600 и 800 ще остана 2400 и няма да мога да местя бързината от тези копчета докато не си ги настроя отново , а иначе останалото са макро-та и т.н. ако сте по запознат знаете. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има 2 специални копчета при които ако от драйвъра на мишката изкл. 1600 и 800 ще остана 2400 и няма да мога да местя бързината от тези копчета докато не си ги настроя отново , а иначе останалото са макро-та и т.н. ако сте по запознат знаете. :)

Колегата има предвид (предполагам?) дали нямаш специална програма, където да настройваш чувствителността през нея, не през копчетата. Ако там има опция при стартиране на компютъра да включва определена стойност - значи се държи както трябва.

Ако няма такова нещо - или се държи така по подразбиране (защото не намерих хора с твоя проблем), или наистина проблема е в драйвъра/софтуера, които би било удачно да преинсталираш.

А що се отнася до заглавието на темата, между другото, защо питаш нас дали е проблем или не? Ако не ти пречи да натискаш едно копче - не, не е проблем, предполагам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата има предвид (предполагам?) дали нямаш специална програма, където да настройваш чувствителността през нея, не през копчетата. Ако там има опция при стартиране на компютъра да включва определена стойност - значи се държи както трябва.

Ако няма такова нещо - или се държи така по подразбиране (защото не намерих хора с твоя проблем), или наистина проблема е в драйвъра/софтуера, които би било удачно да преинсталираш.

А що се отнася до заглавието на темата, между другото, защо питаш нас дали е проблем или не? Ако не ти пречи да натискаш едно копче - не, не е проблем, предполагам?

Не е пич , питам по простата причина да не съм я взел дефектна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е пич , питам по простата причина да не съм я взел дефектна. 

Предположих, след като редактирах, но ме домързя да редактирам пак. Не каза нищо за специализиран софтуер с нея? Значи предполагам няма такъв? Пробвай да преинсталираш драйвърите в такъв случай - ако прак прави така вероятно по подразбиране функционира по този начин. Или уиндоуса се прави на тарикат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предположих, след като редактирах, но ме домързя да редактирам пак. Не каза нищо за специализиран софтуер с нея? Значи предполагам няма такъв? Пробвай да преинсталираш драйвърите в такъв случай - ако прак прави така вероятно по подразбиране функционира по този начин. Или уиндоуса се прави на тарикат.

Преинсталирах го драйвъра , утре ще ви кажа резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, явно си е така в началото си светеше както съм го оставил , но когато стартира компютъра вече от към декстопа си се върна на червено явно си е направено на по подразбиране, мерси иначе. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.