Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , предложете конфигурация между 1000 лв . и 1500 лв . ... ще се ползва за новите игри и за Adobe After Effects CC , предпочитам Intel ... 

Благодаря на всички ! 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , предложете конфигурация между 1000 лв . и 1500 лв . ... ще се ползва за новите игри и за Adobe After Effects CC , предпочитам Intel ... 

Благодаря на всички ! 

Бих те посъветвал да дадеш пълна информация като:

1. Само комп ли искаш или и монитор включен.

2. Точен бюджет, че 1000-1500лв. е много не уточнено. (всеки ще ти предлага до 1500лв, защото ще е много по-добро от комп за 1000лв.)

3. Държиш ли на 100% за Интел или и с АМД може да се предлага.

4. Всичко, което се сещаш допълнително. Дали имаш някакви стари части и т.н.

Добре е да изясниш тези неща и ще получиш точни и обосновани отговори.

Поздрави!

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих те посъветвал да дадеш пълна информация като:

1. Само комп ли искаш или и монитор включен.

2. Точен бюджет, че 1000-1500лв. е много не уточнено. (всеки ще ти предлага до 1500лв, защото ще е много по-добро от комп за 1000лв.)

3. Държиш ли на 100% за Интел или и с АМД може да се предлага.

4. Всичко, което се сещаш допълнително. Дали имаш някакви стари части и т.н.

Добре е да изясниш тези неща и ще получиш точни и обосновани отговори.

Поздрави!

Ами максималният бюджет е 1500 лв. забравил съм да напиша че трябва да има и монитор , няма стари части които може да се ползват и трябва да е Intel ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/46038p1r45988p1r46916p1r49574p1r45623p1r39221p2r1041p1rf.html

Общо-1406лв

Не съм сложил хард диск, че пак ще ме хейтват... :D

А монитор?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/46038p1r45988p1r46916p1r49574p1r45623p1r39221p2r1041p1rf.html Общо-1406лв Не съм сложил хард диск, че пак ще ме хейтват... :D

Ти и монитор си забравил!!! :D Щом трябва да е с Интел:ASROCK B85M PRO4 /BULKI5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150

1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEXSAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOSTPSU FORTRON RIDER 550 BRONZE2X4G DDR3 1600 A-DATACM N300 BLACK /USB3 /NO PSUACER 23"IPS V236HLBD Обща стойност - 1 489.59 лв. с ДДС http://nikem-bg.net/cart/50189p1r1002735p1r49716p1r50071p1r46974p1r46717p1r49615p1r49240p1rf.html

Признавам си, че от монитора нямам никакво впечетление, но е най-ефтиния 23" с IPS, ако не е проблем да се престъпи малко бюджета вземи LG(+27лв. 23-WIDE-LG-IPS231P-BN-LED-IPS) или DELL(+43лв.Dell-S2340L--23-LED-IPS-7ms)

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти и монитор си забравил!!! :D Щом трябва да е с Интел:ASROCK B85M PRO4 /BULKI5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150

1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEXSAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOSTPSU FORTRON RIDER 550 BRONZE2X4G DDR3 1600 A-DATACM N300 BLACK /USB3 /NO PSUACER 23"IPS V236HLBD Обща стойност - 1 489.59 лв. с ДДС http://nikem-bg.net/cart/50189p1r1002735p1r49716p1r50071p1r46974p1r46717p1r49615p1r49240p1rf.html

Признавам си, че от монитора нямам никакво впечетление, но е най-ефтиния 23" с IPS, ако не е проблем да се престъпи малко бюджета вземи LG(+27лв. 23-WIDE-LG-IPS231P-BN-LED-IPS) или DELL(+43лв.Dell-S2340L--23-LED-IPS-7ms)

Бих надхвърлил бюджета с 50 лв . за Dell монитор а ...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези от Емаг направо незнам как са е направили тази цена :ohmy:  195лв. за 24" LG с IPS. Това не е за изпускане(същият монитор в Никем 337лв.)

ПС: Дали не са объркали цената със 100лв., че дори не пише да е на промоция. :eek:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цената с която съм сметнал конфигурацията беше 230лв. поне до вчера сега още дърпа надоло толкова ниско че наистина има голям вариант да има нещо объркано!

п.п Утре ще има отзиви от първа ръка - току що поръчах монитора ,че доста ме изкуши тази цена!

Редактирано от playalistic (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези от Емаг направо незнам как са е направили тази цена :ohmy:  195лв. за 24" LG с IPS. Това не е за изпускане(същият монитор в Никем 337лв.)

ПС: Дали не са объркали цената със 100лв., че дори не пише да е на промоция. :eek:

Цената с която съм сметнал конфигурацията беше 230лв. поне до вчера сега още дърпа надоло толкова ниско че наистина има голям вариант да има нещо объркано!

п.п Утре ще има отзиви от първа ръка - току що поръчах монитора ,че доста ме изкуши тази цена!

Аз смятам че това е чист трик за бизнеса за повечко клиенти както направиха и с i7 4770 за 395 лв. в началото на Юни месец.

П.П. Който се възползва добре.

Който не изпуска чепа грубо казано.

Вече MSI 270X Gaming е изчерпана даже.

Редактирано от Johnny PRO (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ! 

Специалиста иска предложения, боже господи..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специалиста иска предложения, боже господи..

Къква ти е твоята работа ... какъв ти е проблема ... нямаш работа тук виш че пише интел ... искам адекватни отговори ... не просташки и идоитски мнения които не касаят темата ... върви и си търси хора да се заяждаш в чат а ... 

Мисля че това предложение ми хареса най много за сега ... 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къква ти е твоята работа ... какъв ти е проблема ... нямаш работа тук виш че пише интел ... искам адекватни отговори ... не просташки и идоитски мнения които не касаят темата ... върви и си търси хора да се заяждаш в чат а ... 

Мисля че това предложение ми хареса най много за сега ... 

Не не, просто изглеждаш тъпо. Онази вечер а и всяка една в която вляза в шибания чат, ме обиждаш и поучаваш колко смотани били АМД, големи претенции за компетентост, а един компютър не можеш да си сглобиш без чужда помощ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не, просто изглеждаш тъпо. Онази вечер а и всяка една в която вляза в шибания чат, ме обиждаш и поучаваш колко смотани били АМД, големи претенции за компетентост, а един компютър не можеш да си сглобиш без чужда помощ..

Да съм те хванал за раката и да съм ти казал ела ми помогни да си зглобя компютъра ... стига идиотски изказвания ... като не искаш да изкажеш компетентно мнение замълчи си и не пиши ... какво ми се вреш да ми спамиш в темата с идиотските си изказвания ... и аз не съм обиждал никого ... много си чувствителен за човек който влиза в чата само за да се дразни ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1500 лева интел че и монитор и най-нови игри. буквално искаш с трици да ловиш маймуни..

http://www.jmt.bg/offers/2013-11-19-3.pdf

ето една с 100 лева над бюджета, просто ми се вижда невъзможно това което искаш, но ти си знаеш, щом искаш слаба машина за много пари в името на Интел ;р

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1500 лева интел че и монитор и най-нови игри. буквално искаш с трици да ловиш маймуни..

http://www.jmt.bg/offers/2013-11-19-3.pdf

ето една с 100 лева над бюджета, просто ми се вижда невъзможно това което искаш, но ти си знаеш, щом искаш слаба машина за много пари в името на Интел ;р

Дъното няма да влезе в кутията! :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1500 лева интел че и монитор и най-нови игри. буквално искаш с трици да ловиш маймуни.. http://www.jmt.bg/offers/2013-11-19-3.pdf ето една с 100 лева над бюджета, просто ми се вижда невъзможно това което искаш, но ти си знаеш, щом искаш слаба машина за много пари в името на Интел ;р

:offtopic_s:  Росене, щом казваш, че конфигурациите с интел са слаби за много пари в сравнение с АМД, би ми ли казал, наистина ли мислиш, че Athlon 760K, който е четириядрен с тактова честота 3,8 Гхц е по-добър от i5-4670 - 3,4 ГХц (също четириядрен)?

Редактирано от Avicii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:  Росене, щом казваш, че конфигурациите с интел са слаби за много пари в сравнение с АМД, би ми ли казал, наистина ли мислиш, че Athlon 760K, който е четириядрен с тактова честота 3,8 Гхц е по-добър от i5-4670 - 3,4 ГХц (също четириядрен)?

Това не вярвам че някой го казва..

Как сравняваш процесори от най-нисък клас с процесори от висок клас ? И със съвсем различни предназначения... А и да не говорим че 760k е 160 лева или нещо подобно докато 4670 е 500 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама моля ти се ти от големия специалист какво очакваше ... :clap:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не вярвам че някой го казва..Как сравняваш процесори от най-нисък клас с процесори от висок клас ? И със съвсем различни предназначения... А и да не говорим че 760k е 160 лева или нещо подобно докато 4670 е 500 лева.

Именно. Щом мислиш, че интел са слаби за много пари, да беше предложил на автора 760K, нали е добър процесор за малко пари :DПП: Или е добър само на хартия. Редактирано от Avicii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото и да ми е неприятно :D -XEC е прав,а Росен за пореден път показва лошото си възпитание и липса на познания-освен кутията (или дъното),не бих сложил това захранване и монитор,а и за същите пари може и с Хасуел;както и не мога да проумея думите му,че конфигурация с i5 Айви (или Хасуел) с видео 7870 (която е предложил) е слаба.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от bumblebee
      Привет пичове, пак опрях до Вас   Преди година благодарение на Вас поръчах на един приятел геймърска конфигурация, с която направо отрепа рибата... ето я и темата https://www.kaldata.com/forums/topic/260578-нова-конфигурация-до-3000-лв/?tab=comments#comment-3615688 Товага избрах конфигурацията на Mariyan Raynov и не съжалявам.
      Време е и за мен да сменя стария компютър, който вече кара 8-ма година, за нещо по-добро. Цената на конфигурацията е трудно да я кажа, но ще кажа като изисквания какво имам и какво съм си харесал, а оттам нататък сте Вие
      Компютъра ще се ползва геймин и от време на време видеообработка. Играта на която играя в момента е Overwatch, а по-нататък ще пробвам сигурно и Anthem (която не е излязла все още). Видеобработка правя на Movavi, не е нщо сериозно просто си сглобявам клипчета, които на сегашната система чакам по 4 часа, за да ги направи......
      Като за начало - компютъра искам да е тих. Мразя нещо да ми Вие, бучи и тн. защото понякога не го спирам, а спя в същата стая. 
      Искам компютъра да е с най-новите излезли компоненти.
      Нещо много важно - видеокартата ще ми бъде подарена, все още не се знае каква ще е, но най-вероятно ето тази http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-R9-290-DC2-4GD5/
      Ако има някаква промяна с нея ще Ви кажа, но определено ще е някаква Radeon серия.
      АМД фен съм, така че отиваме на Ryzen 2700x  Сигурно ще си поиграя и малко с клок, надявам се с Ваша помощ, но това е по-нататък.
      Дъно - не знам   може би от ROG серията?
      Рам - поне 16 гб
      Кутия - http://nikem-bg.net/computer-components/be-quiet!-DARK-BASE-PRO-900-Silver-BGW12/picture.html  ако не става, винаги съм отворен за други предложения (предполагам FD)
      Захранване - be quite! да се съобрази, че ще се клоква процесор, евентуално
      SSD - държа на 2 SSD-та. 1 - нещо около 120 гб за операционната система - бързичко, и едно поне 500 гб (Samsung или?)
      Охладител за процесора - може би този http://nikem-bg.net/computer-components/be-quiet!-DARK-ROCK-PRO-4-BK022/
      Вентилатори - в случай, че изберем друга кутия нещо на be quite отново
      Монитор - AOC AG322QCX мисля да си купувам този, но търпи промяна - Вие кажете дали става. Искам да изпробвам това прословуто freesync.  

• от Veronica_D
      Здравейте!
      Имам намерение да се занимавам с 2D digital art и по-точно в гейм индустрията. На първо място трябва да си избера компютър и монитор и имам спешна нужда от помощ. Наясно съм, че ми трябват бърз и мощен процесор, много памет, добра видео карта и поне 25-инчов екран с добра резолюция, но не съм достатъчно запозната, за да преценя сама. Бюджетът ми за компютър и монитор заедно е 1300-1600 лв. Моля, помогнете.
    • от Oleg Videnov
      Здравейте добри хора , 
      Понеже съм малко невеж по темата за сглобяване на конфигурации, реших да почерпя опит от хората с по-голямо знание от мен.
      Имам бюджет около 3000лв и ми се играят игри - на скапани лаптопи съм карал в последните 10 години и имам нужда от сравнително мощна машина,защото имам огромен лист с неизиграни игри :D. 
      Понеже чувам (незнам дали това е вярно), че сглобените конфигурации от магазините са винаги с около 15-30% надценка, търся решение със сглобяване на конфигурация.
      Предпочитам частите да са от България и от един магазин, това би ми осигурило минимални (надявам се)разправии в бъдеще.
      Имам вече клавиатура + мишка + монитор (27 инчов Samsung SD390 Full HD 1080p.)
      Бих искал компютъра да има поне да има поне 32GB памет и 500 GB SSD.

Бележка: Не мисля да се занимавам с overclocking , ако това помага по някакъв начин
      Бихте ли дали някакви съвети и примерни конфигурации ?
      Благодаря предварително & с уважение,
      Олег
    • от Altio
      Здравейте, искам да попитам дали може да се сглоби конфигурация за 800 лева, която да подкарва CS:GO на около 150-200 фпс?

Благодаря предварително!
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден Отново дойде лято/сезона на високите температури и както всяка година проблема ми с температурите на процесора се повтаря Преди няколко дни закарах компа да го почистя от прах основно когато отворих кутията имаше адски много прах по компонентите най вече по перката на видеокартата беше се сплъстило и като се дръпне от едната страна се късаше на парченца и така почистих от прах идеално всичко с компресор който се надуват гумите по бензиностанциите прибрах се вързах всички кабели но проблема не е решен отново температурите стигат до максимум 82-85 градуса това става дума когато е под товар примерно 1 час играя League of Legends след като играта свърши започва си падат градусите до към 50-55-58градуса тук е момента да спомена и,че преди винаги държах компа отдолу на плота на бюрото много близко до земята където се разнася прах и отдолу беше адски задушно нямаше много въздух да се охлажда но след последното почистване го преместих горе на бюрото Днес излизах из града да огледам по няколко магазина какви са цените на термопастите спрях се на една  Evercool - TC-03 цената е 4лева  Искам да знам тази паста качествена ли е ? Някой от вас използвал ли я е преди/или използва ли я в момента/доволен ли е от нея ? И последно - процесора е Intel Xeon E5420 4x2,5GHZ Ако съм изпуснал да добавя нещо питайте !!! Мерси Предварително

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.