Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте. Преди няколко дни си купих нов лаптоп, който беше с ubuntu linux. Не ми харесва като цяло и за това си купих флаш памет, за да сменя OS на windows 7. Изтеглих windows 7 usb dvd-tool и си изтеглих windows7 на iso файл, но linux не ми дава да инсталирам usb dvd-tool-а. Та въпроса ми е: Как да го инсталирам и така да си сложа windows 7 или как да го инсталирам по друг начин чрез флаш памет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето прочети тук.То програмата си е инсталирана на самия Linux.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато стигнах до слагането на диска и натиснах "open" после не се появи. Трябва ли да го прехвърля в компютъра първо или мога да го използвам директно от флаша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Преди няколко дни си купих нов лаптоп, който беше с ubuntu linux. Не ми харесва като цяло и за това си купих флаш памет, за да сменя OS на windows 7. Изтеглих windows 7 usb dvd-tool и си изтеглих windows7 на iso файл, но linux не ми дава да инсталирам usb dvd-tool-а. Та въпроса ми е: Как да го инсталирам и така да си сложа windows 7 или как да го инсталирам по друг начин чрез флаш памет?

Да направиш бутваща флажка за У7 с линукс,знам че е трудно,ако не си в час с тази система.По лесен вариант е да се направи на друг компютър под уиндоус.След това,като се зададеш да бутва флажката,при започване на инсталацията ще трябва да се изтрият всички дялове,да се образуват наново и форматират.След което може да се инсталира уиндоус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че схванах идеята. Бих го направил на този компютър от който пиша, но не знам как. Би ли ми обяснил по-подробно? Os: xp 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих го направил на този компютър от който пиша, но не знам как. Би ли ми обяснил по-подробно? Os: xp 3

Ето ти по подробно Инсталиране на уиндоус 7 със флашка - Windows - kaldata.com - Форуми  :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най -лесно е да с програмката Win_Setup_1_0_beta8 ( погледни в google) и да не забравиш да промениш в биос да чете първо от usb .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че схванах идеята. Бих го направил на този компютър от който пиша, но не знам как. Би ли ми обяснил по-подробно? Os: xp 3

След като имате компютър с ХР, направете си буутващата флашка със Уиндоус 7 с ТАЗИ програма. Аз използвам нея и нямам проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^ Това да го напиша, когато флашката е вкарана или не?

Ами вкарай я това ще инсталира една малка програмка, с която се работи много лесно sudo -i winusb ще поиска парола.

Като се стартива само избери пътя до iso файла флашката ще е детектне доло в прозорче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами вкарай я това ще инсталира една малка програмка, с която се работи много лесно sudo -i winusb ще поиска парола.

Като се стартива само избери пътя до iso файла флашката ще е детектне доло в прозорче.

А най-лесният, достъпен и много по-евтин начин беше да си купиш един празен ДВД диск за около няма и лев и да запишеш исо файла на диска с вградената програма за запис на дискове в убунту. Рестартираш, избираш първо да стартира от ДВД устройството и си ти.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.