Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Въпроса ми е кое захранване от тези да взема.ТоваТоваИли ТоваМоля след вашия коментар да оставите линк за съответното/предпочитаното захранване от вас.Попринцип моя избор е 650 ватовото,системата е със fx-8350,и видео карта r9 270x,и 4-и твърдотелни диска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър въпрос ! Ето какво съм забравил да спомена.Бюджета е до 180 лева.Като единственото което искам е захранването да е със Златен сертификат,или поне 5 години гаранция.Ако имате по-добри предложения ще се радвам да ги чуя.Благодаря!Олеле.Извинявам се написал съм глупости.Системата е със 4 твърди диска и със 1-но твърдотелно с капацитет 120GB .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е кое захранване от тези да взема.ТоваТоваИли ТоваМоля след вашия коментар да оставите линк за съответното/предпочитаното захранване от вас.Попринцип моя избор е 650 ватовото,системата е със fx-8350,и видео карта r9 270x,и 4-и твърдотелни диска.

За тази система едно захранване като това: cooler-master-silent-pro-m2-520w- е предостатъчно! Но не е със златен сертификат. За тези пари в БГ магазинната мрежа според вашите изисквания няма друго, освен фортрони!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите на всички включили се до момента в темата.

... За тези пари в БГ магазинната мрежа според вашите изисквания няма друго, освен фортрони!

Фортроните толкова ли са лощи макар и със златен сертификат ?Заслужават ли си парите ?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мани ги тия Корсари.

ANTEC Захранване EA-550 Platinum, 550W

Точно това щях да предложа, но сайта на Sky ми скъса нервите! Иначе това захранване се произвежда от FSP!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето предложение е Seasonic, разбира се. Няма какво да го коментирам.

550W Seasonic SSR-550RM G Series Gold   
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите на всички включили се до момента в темата.Фортроните толкова ли са лощи макар и със златен сертификат ?Заслужават ли си парите ?

Моето предложение е Seasonic, разбира се. Няма какво да го коментирам.

550W Seasonic SSR-550RM G Series Gold  

Не се сетих за този сайт! :D  Я питай Bildera какво му е мнението - той е с такова захранване!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички.Мисля да взема този Seasonic -550 .Надявам се да нямам проблем със захранването на лакомата ми конфигурация ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се сетих за този сайт! :D  Я питай Bildera какво му е мнението - той е с такова захранване!

Не му спъва видеокартата GTX460. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се да нямам проблем със захранването на лакомата ми конфигурация ;)

При правилна експлоатация, захранващият блок ще се справи отлично. Гарантирам!

Ти пък ме "изпревари" в предложенията, се редактираш два пъти. Срам нямаш ли, повече ли разбираш от мен!? x) 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко офф топик Be Quiet Straight Power E9 600W :tongue2:

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еее, не е честно така да го коментираме без негово участие! А той къде ли се затри?! Да не сте го понаказали нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново.Понеже бюджета се промени и сега е 250 лева искам да попитам има ли магазин в България който да дава пълните 7 години гаранция на Това захранване ппНека ако има по-добър вариант за захранване до тези пари да бъде предложено.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка взех seasonic ssr-550rm ,но ми попадна една друга видео карата.r9 280x на Гигабай.Въпроса ми е понеже ми я дават изгодно (намерих на кой да продам моята 270x) и със малко добавяне на парички мога да взема 280x,въпроса ми е дали захранването ще издържи.Конфигурацията ми е следната fx-8350,4-ри твърди диска и едно ssd.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка взех seasonic ssr-550rm ,но ми попадна една друга видео карата.r9 280x на Гигабай.Въпроса ми е понеже ми я дават изгодно (намерих на кой да продам моята 270x) и със малко добавяне на парички мога да взема 280x,въпроса ми е дали захранването ще издържи.Конфигурацията ми е следната fx-8350,4-ри твърди диска и едно ssd.

Ще издържи! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От корсарите TX650 80+Bronze са стабилни имат 5 години гаранция, мисля че са произведeни за Corsair от Seasonic.

Иначе горепосоченият Antec е избора. И този който си взел е чудесен.

Редактирано от ganio (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.За да не пиша нова тема ще вдигна тази :)

Въпроса ми е (ще вземам още една r9 280x карта)какво захранване да взема.

Това

или

Това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 2 карти  от тоя род поне това  да нямаш ядове  SEASONIC 

Намерих едно сайтче и за 2 такива  пише 900 вата ,че са нужни http://www.realhardtechx.com/index_archivos/Page362.htm

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/R9_280X_OC/24.html

И 660W платина ще ги държи та 760W е предостатъчно. Това чудовище дето го даваш може и 4 да държи. http://hardwarebg.com/26129-seasonic-1000w-80plus-platinum/4/

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много.От известно време чета вашите мнения във форума и мисля да ви се доверя напълно.Така че,мисля (и аз на там отивах)да взема второто.Все пак и за в бъдеще е по-добре.

За 2 карти  от тоя род поне това  да нямаш ядове  SEASONIC 

Намерих едно сайтче и за 2 такива  пише 900 вата ,че са нужни http://www.realhardtechx.com/index_archivos/Page362.htm

Хъм там вече са доста паричките,а заплатата не ми е чак толкова голяма :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.