Премини към съдържанието
Carcass

Дисплей на лаптоп DELL, впечатления

Препоръчан отговор

Значи реших да си сменя лаптопа и съм се насочил към DELL. Направих си конфигурацията от официалния им сайт, но понеже не съм виждал на живо лаптоп на въпросната фирма имам извесно притиснение относно дисплейя. Един познат ми каза, че дисплеят е много добър, но е огледален, т.е при слънчева светлина действа като огледало и не можело да се вижда много добре. Вярно ли е това. Има ли някой лаптоп на DELL и как е дисплея. Притесненията ми са, защото по-често ще работя с него именно на дневна светлина и на открито. Става на пъпрос за: DELL InspironTM 6400 Extreme

А дисплеят е:

15.4" W Screen XGA TFT Display resolution: 1280x800 with TrueLife™

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами Dell си е Dell! Все пак е най-големият производител на компютри, а и може би най-качествения! Отностно дисплея е трудно да дам мнение за контраст, яркост и цветова гама, защото не познавам точно модела, но от това което съм виждал при други машинки няма да се разочароваш.

Относно опасенията ти за повърхостта на екрана, явно става въпрос за популярните на последък Glide матрици. Просто трябва да влезеш в голям магазин за такава техника и да се спреш на лаптопите. Екраните са два вида, матови, които познаваме и бяха единствените до скоро, и Глайд за кито говориш. Лъскави, красиви и блестящи предимно Фуджицо-Сименс, последните модели Амило. Погледай, поработи с тях ако е позволено и сам ще прецениш кое повече ти допада Mat or Glide!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.