Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, тъй като днеска следобед климатика, които е в моята стая изгоря. Утре ще го карам в сервиза да го оправят, но сигурно ще минат 1-2 седмици а още камината не я палим, та бихте ли ми помогна ли с избора на духалка за стена.? Бюджета е 30-50 лв. Не искам да давам много пари, тъй като сме в къщи с два климатика и камина с водна риза и радятори в всяка стая. На марки не робувам, просто искам стаята да ми се отоплява за 1-2 седмици. Стаята е нормална за кв. незнам, но приблизително е голяма колкото един хол. Ваш ред е, благодаря предварително.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в технополис или магази за бяла техника и си вземаш нещо подобно на това. Искам да кажа, не е задължително да е същата марка. Ще ти свърши страхотна работа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в технополис или магази за бяла техника и си вземаш нещо подобно на това. Искам да кажа, не е задължително да е същата марка. Ще ти свърши страхотна работа.

Супер...Само дето не влиза, ама никак в бюджета и  в целите на покупката.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер...Само дето не влиза, ама никак в бюджета и  в целите на покупката.

Е то е нещо подобно колега. Конвектор за отопление мисля че му казват. Има ги за по 50-60 лв на промоция и вършат страхотна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този които даде ми харесва, но подобни за 30-50 лв. няма проверих в (технотата 'онлайн') , точно такива няма на тази цена.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни тук и избирай.

П.П. Само гледай, да не си избереш вентилатор за ПЦ кутия, или охлаждане за процесор :D

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе пич , отивай в гастронома и си купи една за 14 лева - какво толкова има да избираш за десетина дни :)

Аз ползвам такава за стена , която е като климатик , с дисплей и дистанционно но на теб не ти трябва да се набутваш с 70/80 + лева .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.