Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

от доста време се мъча да намеря читав драйвър за моя probook,

за тези който ще кажат "в сайта на hp има", то моя отговор е че има, ама на работи както трябва, понеже не ми работи сензора за пускане и спиране с него (говоря за драйвъра на synaptics понеже само него посочват навсякъде като коректния драйвър), без значение дали свалям стара или по-нова версия.

Не че е толкова трудно да си спирам тъчпада от настройките, но защо при положение че има сензор за тази работа.

Също не мога да намеря и драивър за bluethoot, този който свалям от сайта на hp ми казва че не е намерено устроиство, а то се включва заедно с wifi-а и би трябвало да работи постоянно.

Ако някой е имал подобен проблем нека да сподели какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За каква ОС? Колко битова е тя?

Може ли сериен номер - намира конкретни неща на страницата на HP...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....от доста време се мъча да намеря читав драйвър за моя probook,

за тези който ще кажат "в сайта на hp има", то моя отговор е че има, ама на работи както трябва...Ако някой е имал подобен проблем нека да сподели какво да правя.

Moят лаптоп е друг модел,но има същите проблеми.Изглежда не са го направили както трябва този synaptics !Въпреки,че драйвърите в сайта на НР,ми излизат точно по серийния номер на лаптопа.Винаги,когато променя някаква настройка на touch pad-а,после изписва спря да работи.С bluethoot ми е същото,като при теб-Няма намерено устройство,Изглежда наистина липсва!

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За каква ОС? Колко битова е тя?

Може ли сериен номер - намира конкретни неща на страницата на HP...

win 7 ultimate 64bit

а за серииния номер както каза колегата в горния пост излизат същите драйвъри както тези ако само изпишеш модела.

Moят лаптоп е друг модел,но има същите проблеми.Изглежда не са го направили както трябва този synaptics !Въпреки,че драйвърите в сайта на НР,ми излизат точно по серийния номер на лаптопа.Винаги,когато променя някаква настройка на touch pad-а,после изписва спря да работи.С bluethoot ми е същото,като при теб-Няма намерено устройство,Изглежда наистина липсва!

при мен проблем със "спря да работи няма" проблема е че не иска да спира :D, при мен сензора изобщо не работи.

a bluethoot-a или са объркали описанието и няма такъв или са качили грешен драйвър за всички лаптопи :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

Драйвър за блутута ми намери тази програма: http://drp.su/ru/

С тъчпада не съм имал проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.