Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

от доста време се мъча да намеря читав драйвър за моя probook,

за тези който ще кажат "в сайта на hp има", то моя отговор е че има, ама на работи както трябва, понеже не ми работи сензора за пускане и спиране с него (говоря за драйвъра на synaptics понеже само него посочват навсякъде като коректния драйвър), без значение дали свалям стара или по-нова версия.

Не че е толкова трудно да си спирам тъчпада от настройките, но защо при положение че има сензор за тази работа.

Също не мога да намеря и драивър за bluethoot, този който свалям от сайта на hp ми казва че не е намерено устроиство, а то се включва заедно с wifi-а и би трябвало да работи постоянно.

Ако някой е имал подобен проблем нека да сподели какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За каква ОС? Колко битова е тя?

Може ли сериен номер - намира конкретни неща на страницата на HP...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....от доста време се мъча да намеря читав драйвър за моя probook,

за тези който ще кажат "в сайта на hp има", то моя отговор е че има, ама на работи както трябва...Ако някой е имал подобен проблем нека да сподели какво да правя.

Moят лаптоп е друг модел,но има същите проблеми.Изглежда не са го направили както трябва този synaptics !Въпреки,че драйвърите в сайта на НР,ми излизат точно по серийния номер на лаптопа.Винаги,когато променя някаква настройка на touch pad-а,после изписва спря да работи.С bluethoot ми е същото,като при теб-Няма намерено устройство,Изглежда наистина липсва!

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За каква ОС? Колко битова е тя?

Може ли сериен номер - намира конкретни неща на страницата на HP...

win 7 ultimate 64bit

а за серииния номер както каза колегата в горния пост излизат същите драйвъри както тези ако само изпишеш модела.

Moят лаптоп е друг модел,но има същите проблеми.Изглежда не са го направили както трябва този synaptics !Въпреки,че драйвърите в сайта на НР,ми излизат точно по серийния номер на лаптопа.Винаги,когато променя някаква настройка на touch pad-а,после изписва спря да работи.С bluethoot ми е същото,като при теб-Няма намерено устройство,Изглежда наистина липсва!

при мен проблем със "спря да работи няма" проблема е че не иска да спира :D, при мен сензора изобщо не работи.

a bluethoot-a или са объркали описанието и няма такъв или са качили грешен драйвър за всички лаптопи :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

Драйвър за блутута ми намери тази програма: http://drp.su/ru/

С тъчпада не съм имал проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.