Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте!

Трябва да си купя нов телефон. Търся нещо, което много да прилича на Motorola Droid Pro XT610, но да е под 600 лв.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо такова ли - Samsung Galaxy Chat?...

Да, единственото, което не ми харесва, е камерката. Но предполагам, че трудно ще намеря нещо по-добро с този дизайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, единственото, което не ми харесва, е камерката. Но предполагам, че трудно ще намеря нещо по-добро с този дизайн.

Че за какво ти е тази физическа клавиатура?Не го намирам за практично, нито за нещо интересно, нито за каквото и да е...Толкова ли пък е важна тази изгъзица?Защото за 600 лв бюджет...Samsung I9300 Galaxy S3Или пък Samsung I9195 Galaxy S4 mini

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Nexus 4.ПП: Ако толкова държиш на хардуерната клавиатура, може да си вземеш bluetooth клавиатура, мисля, че ще ти свърши работа :) Редактирано от Avicii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nexus 4.ПП: Ако толкова държиш на хардуерната клавиатура, може да си вземеш bluetooth клавиатура, мисля, че ще ти свърши работа :)

Благодаря Ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно, с хардуерна клавиатура има и Nokia Asha 303, но сама по себе си не е за предпочитане, спрямо горните модели на LG и Samsung...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.