Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте . Mоже ли да ми предложите конфигурация за гейминг , която да включва и монитор до 1500 лв . Мерси предваритлено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаше да е лошо първо да прегледате форума, има прекалено много предложени конфигурации с описания бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема е за конфигурация за 1500 лв. с монитор. Мисля, че не е трудно да прегледате последните теми в раздела, преди да пуснете нова тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка 

пс. Може да се вземе по-смотано дъно ако 16 лв. са проблем. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам, колко пари струва този монитор? 

Публикувано изображение

Значи хората имат право за да се оплакват от "странностите", който предлага самата фирма. Силно препоръчвам да се ограничаваме до някаква степен на предложения от този магазин. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Движение на цената:

Публикувано изображение

Определено е "правописна грешка" Каквато и да е промоция, ако е в нормални проценти няма как да е на цената на онази снимка...Или е нарочен дъмпинг?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За малко щях да поръчам 2 броя от мониторът, но след като им прочетох условията ми стана ясно, че едва ли ще ми го дадът за 139лв. Ето едно извлечение от условията им:

ЦЕНА НА ДОГОВОРА. ПЛАЩАНЕ.

Цената на продуктите и услугите е тази, която е посочена в САЙТА. Цената може да бъде променена от ДРУЖЕСТВОТО във всеки момент без предупреждение.

За да бъде приложима, цената на продукта/услугата трябва да бъде правилна и сериозна. По този начин ДРУЖЕСТВОТО предупреждава, че има моменти, когато в резултат на неизправност на САЙТА или грешка, цената показана на САЙТА може да не е истинската. В тези случаи ДРУЖЕСТВОТО ще информира КЛИЕНТА относно правилната цена.

Във всеки случай точността на цената ще се проверява в момента на потвърждение на ПОРЪЧКАТА.

В случай, че истинската цена на един продукт е по-ниска от тази, която е показана в САЙТА, ще се таксува по-ниската стойност. Ако поради неизправност на САЙТА показаната цена в САЙТА е по-ниска от истинската цена за продажба, Вашата ПОРЪЧКА ще бъде отхвърлена.  В този случай, трябва да се извърши друга ПОРЪЧКА за закупуване на продукта с истинската му цена.

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Луда работа,монитор за 400 лв,първо да е обявен за 200,а после и за 140!И аз се замислих за няколко бройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно монитора, не виждам да има проблем с поръчката. Дори да е сбъркана цената, техен оператор трябва да се обади за потвърждение на поръчката, при което можете да откажете. Ако имате няколко поръчки за момента, практиката е да се изпраща стоката без обаждане от оператор. В момента на получаването от куриера, също можете да я откажете и върнете обратно на магазина. Така, че който иска може да поръчва, дори хей така за "спорта" и няма да му струва дори и стотинка цялото упражнение.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно монитора, не виждам да има проблем с поръчката. Дори да е сбъркана цената, техен оператор трябва да се обади за потвърждение на поръчката, при което можете да откажете. Ако имате няколко поръчки за момента, практиката е да се изпраща стоката без обаждане от оператор. В момента на получаването от куриера, също можете да я откажете и върнете обратно на магазина. Така, че който иска може да поръчва, дори хей така за "спорта" и няма да му струва дори и стотинка цялото упражнение.

Много си прав. И според мен така седят нещата:)Аз си го поръчах на цена 138 лева, пък да видим какво ще стане:)между другото вече цената на монитора в сайта е 350 лева:)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам, колко пари струва този монитор? 

Публикувано изображение

Значи хората имат право за да се оплакват от "странностите", който предлага самата фирма. Силно препоръчвам да се ограничаваме до някаква степен на предложения от този магазин. 

Много си прав. И според мен така седят нещата :)Аз си го поръчах на цена 138 лева, пък да видим какво ще стане :)между другото вече цената на монитора в сайта е 350 лева :)

Masterplay ,току що пристигна монитора ,поръчах го на 195лв. -снимки и отзиви ще има тези дни като имам време!

exus ,колегата който си цитирал е напълно прав - при първите 2 поръчки ми звъняха за потвърждаване на поръчката ,при следващите 2 пъти ми пратиха стоката на следващия ден без никой да се свързва с мен. Та има голяма вероятност ,ако не си пазарувал от тях да те потърсят по-телефона и не ти пожелавам да ти заявят ,че цената е объркана - защото 195лв. са подарък , пък тези 138лв. са си златна мина!

п.п Чакаме и отзиви от теб ще бъде доста интересно как ще се развият нещата.

Пожелавам ти успех!

Редактирано от playalistic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Masterplay ,току що пристигна монитора ,поръчах го на 195лв. -снимки и отзиви ще има тези дни като имам време!

exus ,колегата който си цитирал е напълно прав - при първите 2 поръчки ми звъняха за потвърждаване на поръчката ,при следващите 2 пъти ми пратиха стоката на следващия ден без никой да се свързва с мен. Та има голяма вероятност ,ако не си пазарувал от тях да те потърсят по-телефона и не ти пожелавам да ти заявят ,че цената е объркана - защото 195лв. са подарък , пък тези 138лв. са си златна мина!

п.п Чакаме и отзиви от теб ще бъде доста интересно как ще се развият нещата.

Пожелавам ти успех!

playalistic, колега аз си го поръчах сутринта в 7 и към 9 ми пратиха майл с потвърждение на поръчката. Утре трябва да я получа. Никой още не ми е звънял:)Ако всичко е наред ще пусна и снимков материал обещавам:)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

playalistic, колега аз си го поръчах сутринта в 7 и към 9 ми пратиха майл с потвърждение на поръчката. Утре трябва да я получа. Никой още не ми е звънял :)Ако всичко е наред ще пусна и снимков материал обещавам :)

Искрено ти пожелавам да го получиш на тази цена , но щом имаш вече потвърждение по пощата нещата се развиват в твоя полза!

Получиш ли смс-а от спиди направо вади ракията и засядай!

офтопик: На дърти години, пак почнах да вярвам в дядо коледа :Д

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

playalistic това с дядо коледа ме разби:)Направо се счупих да се смея:)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 20 минути куриер на Спиди ми достави монитора :D Платих 138.99 :D Сега съм на работа и няма да мога да го пусна, но като се прибера ще пусна и снимки:)

Та както казах онзи ден, нищо не пречи човек да пробва, пък ако не стане нищо не губи. В дадения случай може само да спечели, както и стана :whist:

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз ще дебна за готин монитор по-нататък. Нещо поне 23-24 инча и с IPS. Ако пак нещо се излъжат от магазина свиркайте ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 20 минути куриер на Спиди ми достави монитора :D Платих 138.99 :D Сега съм на работа и няма да мога да го пусна, но като се прибера ще пусна и снимки :)

Та както казах онзи ден, нищо не пречи човек да пробва, пък ако не стане нищо не губи. В дадения случай може само да спечели, както и стана :whist:

Честито колега, със здраве да си го ползваш! Имаш много да черпиш!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито колега, със здраве да си го ползваш! Имаш много да черпиш!

Благодаря колега:)Наистина трябва много да черпя:)Сега го включих и съм много доволен. Исках да те питам ти успя ли да се доредиш за монитор?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря колега :)Наистина трябва много да черпя :)Сега го включих и съм много доволен. Исках да те питам ти успя ли да се доредиш за монитор?

Да колега ,аз го поръчах малко преди теб на 195лв. ,но единствено го извадих от кашона да се убедя че е същия модел!

Тези дни много ме притиска времето и просто не мога да го тествам!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да колега ,аз го поръчах малко преди теб на 195лв. ,но единствено го извадих от кашона да се убедя че е същия модел!

Тези дни много ме притиска времето и просто не мога да го тествам!

Лично на мен монитора страшно много ми харесва. В началото въобще не ми хареса, защото ми стартира картината с Brightness 100 и останалите показатели бяха почти на 100. Но като намалих Brightness-а на около 45 и понамалих Контраста и другите работи и нещата си дойдоха на мястото:)Но както знаете, винаги има едно НО:)Като си стартирах първата игра която ми попадна на десктопа и тя тръгна с максимални настройки и на резолюция 1920 на 1080 и започна едно сечене на картината:)Всичко е много красиво, но установих, че ще трябва да си купувам нов компютър ахахаххахаха, защото като намаля настройките и нещо не мога да го възприема как седят нещата:)В крайна сметка извода е, че май не съм чак на такава далавера от цялата работа :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично на мен монитора страшно много ми харесва. В началото въобще не ми хареса, защото ми стартира картината с Brightness 100 и останалите показатели бяха почти на 100. Но като намалих Brightness-а на около 45 и понамалих Контраста и другите работи и нещата си дойдоха на мястото :)Но както знаете, винаги има едно НО :)Като си стартирах първата игра която ми попадна на десктопа и тя тръгна с максимални настройки и на резолюция 1920 на 1080 и започна едно сечене на картината :)Всичко е много красиво, но установих, че ще трябва да си купувам нов компютър ахахаххахаха, защото като намаля настройките и нещо не мога да го възприема как седят нещата :)В крайна сметка извода е, че май не съм чак на такава далавера от цялата работа :D

Не бе :D ... хич не си на далавера ... купи си 24 инчов монитор за 400лв. ... само за 138 лв. (ли колко) ... Дай да ти го купя тогава за 140 лв. като не ти харесва :) ще те отърва от него :D

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.