Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Maksi Qnakieva
      Здравейте!Наскоро гледах "Жокера".Очаквах го с нетърпение и съм приятно изненадана,направо удивлена.Филмът е много добър и оставя у човек много силни емоции.Невероятна игра на Хоакин Финикс.Задължително трябва да го гледате!А вие гледахте ли го?Kакво мислите за него?😊

• от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Първо се извинявам ако пиша на грешното място и в грешен раздел, но моля да бъда извинен и ако не отговарям на условията или нарушавам политиката на форума поста ми да бъде премахнат.
      Имам много стари видео касети с хубави филми (предимно бойни) с бг аудио, купих си наскоро кепчър и мисля да ги дигитализирам. Бих искал да попитам дали някой от вас има желание да ги качи после в торент сайт за сваляне, мисля че филмите са готини и много редки. Аз немога да качвам тъй като нямам  все още това право а и незнам точно как процедира качването на торент. Бих се наел да дигитализирам касетите една по една, който са по 90 мин и да дам на някой който ще може да ги споделя. Благодаря предварително и се извинявам пак ако съм нарушил някое от правилата на форума.
    • от oic
      В тази тема всеки може да препоръча (топ) сериали/TV Shows, които сте гледали/те, независимо от жанра (стига да не са "soap opera" неща)
      Като първи,  моите предложения:
      Fringe/Експериментът (2008-2013)
      12 Monkeys/12 Маймуни (сериалът). (2015-2018г.)
      The Expanse/ Експанзията
      Mr. Robot/Г-н Робот
      Altered Carbon
      Shameless/Безсрамници
      Stranger Things/Странни неща
      Lost in Space /Изгубени в Космоса

• от Потребител 1
      Здравейте, 
      Имам един въпрос. Имам телевизор JVC. Когато изтегля някой филм на компютъра във формат AVI, прехвърля го на флашка и го пусна на телевизора, ми пише: "Файловият формат не се поддържа". След това трябва да го конвертирам на компютъра във формат MP4 (чрез Format Factory) и така вече тръгва.
      Имате ли идея защо става така? Как мога да направя така, че AVI да тръгва. Моля пишете Вашите съвети. 
      Благодаря предварително! 
    • от Анита Х. Трифонова
      sekirata против турските сапунки "Листопад" -авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
  • Дарение

• Добави ново...