Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
kilara35

windows xp от тогава не ми отваря нивки дискове

Препоръчан отговор

имам проблем от когато си преинсталирах windows xp от тогава не ми отваря нивки  дискове  нищо несъм барал реших да си да си запиша музика но като сложих  празен диск нищо неми показа още не мога да се оправя в сайта надявам се да ми помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

имам проблем от когато си преинсталирах windows xp от тогава не ми отваря нивки  дискове  нищо несъм барал реших да си да си запиша музика но като сложих  празен диск нищо неми показа още не мога да се оправя в сайта надявам се да ми помогнете

Като преинсталира windows-а, инсталира ли след това драйверите  за тази операционна система за всички устройства? Нищо не казваш, а искаш помощ! И трябва да знаеш, че трябва да пишеш съвсем разбрано. Има си изречения, препинателни знаци и т.н.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не това както каза колегата, обикновено всяко оптично устройство си се разпознава от всеки уиндоус хп, вероятно сте инсталирал Winxp който е боклук, (или си заминава пре-инсталационния диск) и няма Plug and Play разпознаване от страна на Сервизните настройки на ОС, намиращо се на Административните настройки на контролния панел. - Знам какво ще кажете, но каквото ви казах е доста разширено за вас и там ако идете съвсем ще се оплетете и няма да го оправите нека ваш приятел ви помогне с надежден Уиндоус.Вероятно може да не са стартирани и други системни услуги, който се включват при стартиране на ОС!

Редактирано от ST305 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Убиец :) как аджеба искаш да ти се отвори празен диск - ми той за това е празен :) трябва да се запише с нещото наречено софтуер :) от рода на ImgBurn . Инсталирани ли са програми за запис на дискове ? Устройството би трябвало да чете дискове щом предполагам компа е преинсталиран от това устройство , остава да видим дали все още може да записва , но това ще проличи от грешка дадена от програмата за запис . А дали изобщо е записвачка ? не се разбира от изчерпателната информация която си ни предоставил :D

още не мога да се оправя в сайта надявам се да ми помогнете

Това накрая не знам изобщо каква връзка има с въпроса - къв сайт , кви 5 лева .

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.