Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
BANKATA

проблемна връзка с рутер

Препоръчан отговор

Здравейте. Купих си рутер TP LINK 841 N с доста мъки успях да го настроя и да го пусна. Към рутера се свързваме 3-4 лаптопа и телефони без никакви проблеми, с изключение на един. При опит за кънектване 10минути индентифицира мрежата и не успява да се свърже към него. Ресетнах рутера над 10 пъти и все едно и също, 4-5 устройства се свързват без никакви проблеми с изключение на този, дори махнах паролата, ама пак нищо. Съмнявам се че си е разбъзикал някои от настройките на компа, защото с предния рутер CISСO, той имаше много бърза връзка за разлика от другите устройства.

Редактирано от BANKATA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към рутера се свързваме 3-4 лаптопа и телефони без никакви проблеми, с изключение на един.

И търсите причината в рутера ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към рутера се свързваме 3-4 лаптопа и телефони без никакви проблеми, с изключение на един.

И този единия,какъв е?Лаптоп,ПС,телефон?Да не би рутера да е настроен да работи само на N стандарт,а този „единия„ да не го поддържа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И този единия,какъв е?Лаптоп,ПС,телефон?Да не би рутера да е настроен да работи само на N стандарт,а този „единия„ да не го поддържа?

лаптоп, DELL inspirion 3521 не знам каква му е мрежовата карта, но компа е на 5 месеца. 

Колеги ми казаха за проблем на DHCP връзка от настройките на уиндоуса, ама и те не са много запознати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лаптоп, DELL inspirion 3521 не знам каква му е мрежовата карта, но компа е на 5 месеца. 

Колеги ми казаха за проблем на DHCP връзка от настройките на уиндоуса, ама и те не са много запознати.

какво връща командата

ipconfig /all

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или пък неподходящи драйвъри :speak:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.