Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

LasVegasBoy

Dell inspiron M5010

Препоръчан отговор

Здравейте!

Трябва ми драйвър за това чудо Dell Inspiron M5110 за Windows 7 (32-bita).В сайта на Делл има за Windows 7 (64-bita). Не ми е ясно защо няма за 32. До сега лаптопа работеше с 32 бита, каква е разликата ако сложа Windows 7 (64-bita) и дали ще издържа този слаб процесор.  Rama e 3 GB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Трябва ми драйвър за това чудо Dell Inspiron M5110 за Windows 7 (32-bita).В сайта на Делл има за Windows 7 (64-bita). Не ми е ясно защо няма за 32. До сега лаптопа работеше с 32 бита, каква е разликата ако сложа Windows 7 (64-bita) и дали ще издържа този слаб процесор.  Rama e 3 GB.

драйвер за какво ? 

видеокарта ?  за коя вградената или външната ?

мрежовата карта ?

за безжичната връзка ?

Dell Inspiron M5110  или

Dell Inspiron N5110 ?

video

вградената Intel® HD Graphics 3000

външната NVIDIA GeForce GT 525M

мрежовата карта   Realtek

безжичната връзка Intel® Centrino® Wireless-N 1030

ако са това има драйвери които стават и за windows 8  значи за 7 няма проблем  просто по тези имена си потърси драйверите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешката е моя, имах предвид Dell Inspiron M5010 (не 5110).

Трябват ми драйвери за почти всичко необходимо след преинсталиране.

Процесор - AMD V120 Processor 2.20 Ghz 

Ram - 3 GB

Видео карта - ATI Mobility HD 4650

Мрежова карта - Realtek RTL8102E 

Това ми вади Еверест само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.