Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kermedchiev

Проблем със субтитри на домашно кино Sony DAV tz 140

Препоръчан отговор

Здравейте.Ако някой може да помага да го направи.А ето проблема.Преди месец колега с тази система писа за същия проблем.Да но той го е корегирал с AviaddXSubs,но при мен нищо не става.Помагайте.Субтитри няма каквото и да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се,аз не бях точен.След записания филм на диск със субтитрите със едно име във формат DIVx,домашното ми кино Sony DAV-TZ 140 не чете субтитри.Отворих всички възможни менюта и настройки на двд-то,но не намерих никакви настройки за субтитри.Четеше и даваше само пунктоационни и препинателни знаци.След като разбрах,че плеъра няма да чета тези субтитри почнах да търся програми за вграждане на субтитрите.И намерих програмата AVIAddXSubs.Свалих си няколко версии.След като следвах всички указания за работа с нея,накрая или ми даваше грешка или след записването на филма със вече вградените субтитри,плеъра пак не ги четеше.Какво друго да направя?Пробвах по какви ли не начини,резултат нула.Ако може колегата със същото домашно кино,който писа за този проблем,да пише.Благодаря предварително за помощта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко теми смяташ да нацвъкаш за тази бракма? Имаш си тема http://www.kaldata.com/forums/topic/217514-%D1%81%D1%83%D0%B1%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%BE-%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%BE-sony/

В нея вече беше уточнено че устройството НЕ поддържа кирилица. Трябва да гледаш или DVD формат, или вградени субтитри. Как се вграждат и с какви програми - на друго място. Виж заглавието на този раздел и си намери подходящ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши на ЛС на въпросния потребител-дано той ти помогне.Тук явно само ще те ,,оплюват,,

Аз не знам как-иначе бих помогнал...

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз селски мнения не искам.Като няма да помагаш не пиши тъпотии.

Ти може и да не искаш селски мнения, но погледни какво си написал:  "Днес получих и офицялния отговор от потдръжката на СОНИ - update на Firmware за кирилица за тези модели - няма"

Това е градско мнение на високо ниво. Или си мислиш, че някой ще пише софтуер заради твоето оплакване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз селски мнения не искам.Като няма да помагаш не пиши тъпотии.

Никой в този форум не е освободен от добрия тон!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз май не разбирам.Като няма какво да казвате,защо пишете неша които ги знам.За неразбралите-знам, че няма ъпдейт за този модел,не случайно искам помощ за AviaddXSubs и който ми се прави на разбирач да заповяда да ми вгради субтитрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз май не разбирам.Като няма какво да казвате,защо пишете неша които ги знам.За неразбралите-знам, че няма ъпдейт за този модел,не случайно искам помощ за AviaddXSubs и който ми се прави на разбирач да заповяда да ми вгради субтитрите.

Аз мога да ви кажа как става с virtualdub, но иска прекодиране

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искате да вграждате sub.прочетете тези постове и линковете към тях  http://torrentstream.blog.bg/video/2011/07/04/nai-lesniiat-nachin-za-vgrajdane-na-subtitri.776114

Веднъж само заради ,,спорта,, съм вграждал по този начин и се получи...Иначе това с вграждането за мен си е несериозно,но......избора е Ваш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За virtualdub знам,че иска прекодиране и не ме устройства.Идеята ми е да ги вградя с AviaddXsubs,уж е лесно а пък на практика нишо не ми се получава, а програмата е лесна и няма какво да се обърка.Нещо бъркам ама и аз не знам какво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.