Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Програмка за гледане на тв за Android ?

Препоръчан отговор

Изчезнаха читавите програми.

Имам два приемника на булсатком и се опитах да използвам тяхното приложение но нещо не се справих с настройките, за HBO GO пък кабелния ми оператор изобщо не можа да ми даде нужния код.

От време навреме гледам през сайта на Нетера. В България ми е безплатно полага ми се някакъв пакет заедно с нета, орязано е от към канали но аз и толкова гледам тв.

Гатното е че част от предаванията не се излъчват ми върви надпис че нямали права за интернет излъчване.

Като съм командировка извън страната си плащам абонамент около 2 кинта на месец ако платя за 6 месеца. За година май е още по-евтино не съм проверявал скоро.

32-3 канала. повечето "музикални" да се чете чалга. 5. Има видеотека със стари Български филми и концерти от чалга каналите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 11 месеца по-късно...

'П.е.т.ъ.р' ето тази  Все още работи не знам до кога.

Цитат

Редактирано от capnemo
Само GooglePlay или друг магазин! (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Защо не може да се изтегли ? Сайта май е "долу" ... :)

Но се намира... 

Поне за Windows: https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=TVBulgaria_Setup.exe

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
на ‎24‎.‎4‎.‎2016‎ в 23:35, Person написа:

Виж тук: http://tvbg.tv/

Най-добрата програма за Андроид, замества почти на 100% кабелната телевизия  !

П.П.- *Zggs kojak* аз ги гледам спокойно на 10 инч. таблет и на лаптола, но наистина сайта е закрит търси си някой познат защото няма от къде другаде да я намериш.

Редактирано от Person (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Person написа:

Най-добрата програма за Андроид, замества почти на 100% кабелната телевизия. !

Сайтът не работи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Ziggs kojak написа:

Сайтът не работи.

Работи но не и през българско ИП. Трябва сайта да се отвори през прокси. След това може да си направите регистрация и да свалите приложението за Уиндоус или андроид.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.е.т.ъ.р

Не са необходими никакви

настройки за приложението на булсата. Небходимо е да се логнеш с имейла и паролата за акаунта в сайта им. Работи си идеално. За ПК е малко врътка настройката на програмата Kody

Редактирано от hayduk22 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, hayduk22 написа:

П.е.т.ъ.р

Не са необходими никакви

настройки за приложението на булсата. Небходимо е да се логнеш с имейла и паролата за акаунта в сайта им

Цитат

П.е.т.ъ.р

Потребител

625

• Брой отговори1128
  • Регистрация18 септември 2003
  • Последен вход20 януари

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

!? я ме светнете кой и защо ми отговоря и ме цитира и т.н? В темата съм писал преди повече от година и нещо ми се губи нишката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
на 24.04.2016 г. в 23:35, Person написа:

Виж тук: http://tvbg.tv/

Вече няма 'ТВ България', качиха я в Google Play и стана 'Теленет ТВ'. С 22 канала и общо взето глупави, но за начало е добре, ако върнат старите канали....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмка за гледане на тв за Android e само една и се нарича IPTV. Всичко останало в маркета е гуйня.
4-ри ядрен MTK с 1 гига рам е достатъчен за всяко андроид устройство, да гледате с кеф. От там вече MHL, HDMI, Wi-Fi Direct, Mirrorlink и каквото се сетите, за да премятате картината на голям екран. И никога, никога не си купувайте MAG 250 и разните й разновидности - мега гуйня.

-88693455.png

-88693455.png

-88693455.png

-88693455.png

-88693455.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен приятелю!

Предполагам, че я има в маркета. Сега ще я пробвам на моя телефон. Едно време имаше много добра,но отдавна изчезна. Приятна вечер ти пожелавам друже!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има я. Безплатна версия и про-версия. Разликата е в банера при безплатната, когото може да се разкара при определени умения. Програмата само по себе си не е достатъчна. Тя изисква плейър, за когото посочвам MX. И за да бъде пълно щастието трябва списък с канали в формат M3U. Tова е ключето от бараката. IPTV се съединява с IP - TV стриймове и ги подава на  MX плейъра. Логичен въпрос откъде канали. От аптеката разбира се. Там долу има едни мачовци и по цял ден мерят пишки. Те от тях на първо време, даже офцата мята много яки - "медицински", едни такива с големи гьостерици по цял ден помпят гуми.

добавено
поредната кокошка снесе златно яйце и готиното на M3U-каналите е, че можеш да ги подкараш на произволна система. Пробвам на Ubuntu и ако ми хареса нещо го добавям в телефона.

-88693455.png

Редактирано от Profruit (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли линкове за стреамовете който бяха излъчвани от приложението тв българия ? Ако ги има,моля да ги сподели на Лс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 седмици по-късно...
на 22.08.2016 г. в 18:44, I love anime написа:

Някой знае ли линкове за стреамовете който бяха излъчвани от приложението тв българия ? Ако ги има,моля да ги сподели на Лс.

От днес върнаха Telenet (TV Bulgaria) в Google Play. Има всички програми като тв българия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остана да направят и приложение за пц,както беше с тв българия и ще е супер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, I love anime написа:

Остана да направят и приложение за пц,както беше с тв българия и ще е супер.

Вече го има

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде го,видях че има да са гледа само през сайта им.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
  • 4 месеца по-късно...

Може да пробвате www.bgwebtv.com.

Трябва ти интернет около 5 мб , или бокс от рода на

http://www.ebay.co.uk/itm/New-TX1-Qu...3D121996978867

или

http://www.ebay.co.uk/itm/4K-KODI-XB...algo=undefined

Едни приятели в англия го ползват от едно извесно време. Казват че са хепи. Имало към 140 - 150 канала.

Но телевизията не  е безплатна, а платена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване