Премини към съдържанието
veleca

Помощ с ОС Бада на самсунг с8530 /wave2

Препоръчан отговор

Здравейте от скоро съм с този телефон!Всичко е перфектно с икзлючение на ос.Няма скайп и мн други програми.Приложенията са много малко,а лошото е че безплатните са още по-малко.Въпроса ми е има ли някакъв начин да тегля и платените приложения безплатно да го "хакна или "флашна някак? Или да се сложи андроид?

Всякаква информация ще ми е полезна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте всичко е до проба според мен можете и да идете на скаип страницата и да го изтеглите от там за другите програми не знам как ще стане този номер освен да си ги изтеглите от интернет. Като напишете в google.com програмата и for android [версия] на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никакъв шанс за тая операционна система на самсунг на телевизорите им може и да е по-добре

имам Wave723 (GT-S7230E) от наличните 7 различни ром-а нито един не оправя проблема с батерията,

която си стои нонстоп на 3/4 без значение колко ток има в нея. GPS-a работи само с интернет инак когато си иска

вадиш зарядното и хоп надпис няма ток в батерията, рестарт и всичко е уж наред

платформата е много постна за да тръгне андроид 

а за другия въпрос да има начин 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никакъв шанс за тая операционна система на самсунг на телевизорите им може и да е по-добре

имам Wave723 (GT-S7230E) от наличните 7 различни ром-а нито един не оправя проблема с батерията,

която си стои нонстоп на 3/4 без значение колко ток има в нея. GPS-a работи само с интернет инак когато си иска

вадиш зарядното и хоп надпис няма ток в батерията, рестарт и всичко е уж наред

платформата е много постна за да тръгне андроид 

а за другия въпрос да има начин 

а ти знаеш  ли как ? можеш ли да ми помогнеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знанието си е знание ама местоположението е грешно 

опитай с Google вади 40 страници резултати по темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знанието си е знание ама местоположението е грешно 

опитай с Google вади 40 страници резултати по темата

ами не разбирам толкова добре английски,мислиш ли че не съм проверил вече? и щом не съм успял..тук е последната ми надежда :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Тук" не обсъждаме пиратерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Тук" не обсъждаме пиратерия.

Благодаря за няколкото ви безполезни поста :) Не ми помагате никак!Ще ви помоля повече да не коментирате,нека пише някой който наистина може да ми помогне :)

Редактирано от veleca (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Trenndo
      Здравейте, преди няколко дни си закупих  asus vivobook pro 17 n705ud, като добавих функцията за инсталация на оригинален windows 10. Реших да си инсталирам Assassin's Creed - Syndicate, като след инсталацията самата игра просто не тръгваше(моля някой да ми обясни от какво се предизвиква това),  някак си успях да я подкарам, но останах неприятното изненадан като видях ужасното лагене! Не съм очаквал, при положение че видеокартата e nvidia geforce gtx 1050, а процесора  Intel Core i7-8550U.  Инсталирах league of legends(всички знаем , това е игра която изисква малко) и отново лагването беше на лице, дори и на най-слабите настройки. Мисля, че липсват драйвери или пък трябва да превключа на по-мощната видеокарта-Nvidia (дочух от приятел за това)?! Моля, помогнете ми да се насладя на новия си лаптоп :( Благодаря предварително! 
      P.S. Функционалните бутони за яркостта на екрана не ми работят, какъв може да е проблема и как да го управя
      Поздрави! 
    • от This Is BamBam
      Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 
      Благодаря предварително. 
    • от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
    • от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
    • от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.