Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

veleca

Помощ с ОС Бада на самсунг с8530 /wave2

Препоръчан отговор

Здравейте от скоро съм с този телефон!Всичко е перфектно с икзлючение на ос.Няма скайп и мн други програми.Приложенията са много малко,а лошото е че безплатните са още по-малко.Въпроса ми е има ли някакъв начин да тегля и платените приложения безплатно да го "хакна или "флашна някак? Или да се сложи андроид?

Всякаква информация ще ми е полезна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте всичко е до проба според мен можете и да идете на скаип страницата и да го изтеглите от там за другите програми не знам как ще стане този номер освен да си ги изтеглите от интернет. Като напишете в google.com програмата и for android [версия] на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никакъв шанс за тая операционна система на самсунг на телевизорите им може и да е по-добре

имам Wave723 (GT-S7230E) от наличните 7 различни ром-а нито един не оправя проблема с батерията,

която си стои нонстоп на 3/4 без значение колко ток има в нея. GPS-a работи само с интернет инак когато си иска

вадиш зарядното и хоп надпис няма ток в батерията, рестарт и всичко е уж наред

платформата е много постна за да тръгне андроид 

а за другия въпрос да има начин 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никакъв шанс за тая операционна система на самсунг на телевизорите им може и да е по-добре

имам Wave723 (GT-S7230E) от наличните 7 различни ром-а нито един не оправя проблема с батерията,

която си стои нонстоп на 3/4 без значение колко ток има в нея. GPS-a работи само с интернет инак когато си иска

вадиш зарядното и хоп надпис няма ток в батерията, рестарт и всичко е уж наред

платформата е много постна за да тръгне андроид 

а за другия въпрос да има начин 

а ти знаеш  ли как ? можеш ли да ми помогнеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знанието си е знание ама местоположението е грешно 

опитай с Google вади 40 страници резултати по темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знанието си е знание ама местоположението е грешно 

опитай с Google вади 40 страници резултати по темата

ами не разбирам толкова добре английски,мислиш ли че не съм проверил вече? и щом не съм успял..тук е последната ми надежда :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Тук" не обсъждаме пиратерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Тук" не обсъждаме пиратерия.

Благодаря за няколкото ви безполезни поста :) Не ми помагате никак!Ще ви помоля повече да не коментирате,нека пише някой който наистина може да ми помогне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от georgi999
      здравейте приятели може ли някой да ми каже как мога да създам десктоп приложение с джава и каква програма да си изтегля на която да се пише, и каква да бъде темата на приложението ,благодаря предварително 

• от Georgi Kirchev
      Здравейте , дадоха ми да правя курсова задача по Визуално програмиране , но не мога да я направя , а имам срок до четвъртък - 10.01.2019 
      програмираме със Visual Studio 2010/13 на MFC Standart , Single Document 
      Ще съм изключително благодарен , ако някой успее да ми помогне. 

Условието е следното: 
      Да се състави еднодокументно приложение с архитектура документ - изглед.
       - Добавете бутон който трябва да активира функцията , както и елемента Hello от менюто 
       - Добавете контекстно-ориентирано меню към програмата , което използва падащо меню Help като скрито

Във файл да се съхраняват и четат данни, които да се въвеждат чрез диалогова кутия , която се вика чрез 
       - ляв бутон на мишката.
       - опция от менюто .
       - клавишни ускорители.
       - бутон от инструменталната лента.
      В диалоговата кутия да има:
       - текстово поле за въвеждане на текст.
       - рамка със списък за шрифтове.
       - групова рамка.
       - бутон за приключване.

Предварително благодаря , ако някой се захване да ми окаже помощ. 

• от Obscurity
      Малко помощ че тея дни съм решил да сменям телефона.Смятам да го взимам на изплащане
      За в момента съм се спрял на nokia 7 plus ,влече ме това понеже казват бил със чист андроид,не знам какви са му предимствата ново е за мен и бих го пробвал също така и като параметри ми допадна .
      Заслужава ли си парите,какви са минусите на плюса
      Чудя се и за тези със две сим карти би било добре за мен,но дали втората карта не е за сметка на нещо друго
      Повече ще ползвам телефона като mp3 player 
      Трябва ми някое телефонче със добра производителност и яка батерия
      Камерата не ми е приоритет
      Евентуално ако може да предложите нещо друго
      Благодаря предварително
    • от altec
      здравейте хард диска ми по точно дял D се изтрива от само себе си с 3 хард диска съм не са ми правили проблеми проверени са на sentinental pro нямат лоши сектори ... когато си заключа компютъра за 2-3 часа и след това пиша си паролата отключва се и искам да отворя някоя игра примерно cs:go (който е записан в дял D) ми изписва "проблем в прекия път устройството или мрежовата връзка към които сочи прекия път "cs:go" не са налични уверете се че дискът е правилно поставен или че мрежовият ресурс е наличен и опитайте отново" пускам си антивирусната  avg  да сканира но нищо не открива и spyhunter съм пробвал пак нищо... ако имате някакви предложения за решаване на праблема оставете един коментар забравих да напиша че като го рестартирам компютъра и дяла пак се показва (предложете нещо без преинсталация че ме мързи 
    • от Иван 12
      Здравейте , търся си телефон до 400 лева. За сега съм се спрял на Samsung Galaxy J6 2018 и ASUS Zenfone Max Pro. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.