Премини към съдържанието
veleca

Помощ с ОС Бада на самсунг с8530 /wave2

Препоръчан отговор

Здравейте от скоро съм с този телефон!Всичко е перфектно с икзлючение на ос.Няма скайп и мн други програми.Приложенията са много малко,а лошото е че безплатните са още по-малко.Въпроса ми е има ли някакъв начин да тегля и платените приложения безплатно да го "хакна или "флашна някак? Или да се сложи андроид?

Всякаква информация ще ми е полезна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте всичко е до проба според мен можете и да идете на скаип страницата и да го изтеглите от там за другите програми не знам как ще стане този номер освен да си ги изтеглите от интернет. Като напишете в google.com програмата и for android [версия] на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никакъв шанс за тая операционна система на самсунг на телевизорите им може и да е по-добре

имам Wave723 (GT-S7230E) от наличните 7 различни ром-а нито един не оправя проблема с батерията,

която си стои нонстоп на 3/4 без значение колко ток има в нея. GPS-a работи само с интернет инак когато си иска

вадиш зарядното и хоп надпис няма ток в батерията, рестарт и всичко е уж наред

платформата е много постна за да тръгне андроид 

а за другия въпрос да има начин 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никакъв шанс за тая операционна система на самсунг на телевизорите им може и да е по-добре

имам Wave723 (GT-S7230E) от наличните 7 различни ром-а нито един не оправя проблема с батерията,

която си стои нонстоп на 3/4 без значение колко ток има в нея. GPS-a работи само с интернет инак когато си иска

вадиш зарядното и хоп надпис няма ток в батерията, рестарт и всичко е уж наред

платформата е много постна за да тръгне андроид 

а за другия въпрос да има начин 

а ти знаеш  ли как ? можеш ли да ми помогнеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знанието си е знание ама местоположението е грешно 

опитай с Google вади 40 страници резултати по темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знанието си е знание ама местоположението е грешно 

опитай с Google вади 40 страници резултати по темата

ами не разбирам толкова добре английски,мислиш ли че не съм проверил вече? и щом не съм успял..тук е последната ми надежда :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Тук" не обсъждаме пиратерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Тук" не обсъждаме пиратерия.

Благодаря за няколкото ви безполезни поста :) Не ми помагате никак!Ще ви помоля повече да не коментирате,нека пише някой който наистина може да ми помогне :)

Редактирано от veleca (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от hhumpff
      Здравейте!
      Имам няколко въпроса свързани с една стара система Сони MHC-GRX8, която имам. Поради неясна за мен причина, когато включа източник MP3 Player или звук от телефона си към някой от входовете на системата посредством Jack Cinch AUX Audio кабел звука е много тих (5 пъти по-слаб от звука при радио или CD режим на работа). Въпроса ми е мога ли да ползвам входа за микрофон, които е по чувствителен без това да е опасно за системата както и заизточника -  телефона или МР3 плеъра, ако се ползва 3,5мм към 6,3мм кабел(мъжки/мъжки).
      Втория ми въпрос е свързан с поставянето на блутут платка вътре в системата, която да работи като източник вместо CD или касетния дек. В момента я ползвам само на радио режим. Възможно ли е да се направи и можете ли да ми дадете идея за някаква ориентировъчна цена за платката и труда.
      Системата има много хубави 8ома колони и ми харесва като звук, но морално е остаряла. Има ли смисъл да се прави такъв ъпгрейд, или да си закупя един евтин усилвател с вграден блутут (от типа на Nobsound TPA3116)
      Благодаря предварително на тези, които ми отговорят или проявят интерес по темата!
    • от илия кочев
      Здравейте без да исках заложих за компютър в ebay но не го искам стана случайно моля помогнете как да се откажа? 
      Ако въпроса не е за този раздел моля да бъда преместен.
    • от Yuriy Ivanov
      Здравейте имам един стар Радио Телефон Harvest ht-3 и искам да си го ползвам на Село защото няма обхват на Мобилните Оператори та въпроса ми е работи но Слушалката се чува едвам,едвам дори и на най силна степен пробвах да сменя Говорителя но резултата е същия от какво може да е това Благодаря ви за Вниманието!
    • от Мила Д
      Здравейте! Нова съм тук и се надявам скоро някой от вас да даде отговор на един въпрос, който ме мъчи от доста време. 
       А именно - превключих личния си  Инстаграм профил си към бизнес профил и с цел да виждам дейността по качванията, но започнах да виждам негативите... Няма как да го направя поверителен, дори не мога да го изтрия. Опитах се да го върна към личен, пробвах няколко (стотин) пъти, но нищо... Четох навсякъде, има и други хора с този проблем, но решения - никакви. Моля ви за помощ! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.