Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Miroslav Chernev

Препоръчан отговор

Предполагам доста от вас имате хакнат xbox за да не давате по 100 200 лева всеки път когато си харесате игра. Xboxa ми е хакнат но новите игри вече са по големи от 7 gб а дисковете на които се качват са по толкова та за тази цел трябва нова записвачка която аз нямам и искам да помоля който е от Варна и има възможност да ми качи новата GTA 5 ще му бъда много благодарен разбира се ще платя за услугата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам доста от вас имате хакнат xbox за да не давате по 100 200 лева всеки път когато си харесате игра. Xboxa ми е хакнат но новите игри вече са по големи от 7 gб а дисковете на които се качват са по толкова та за тази цел трябва нова записвачка която аз нямам и искам да помоля който е от Варна и има възможност да ми качи новата GTA 5 ще му бъда много благодарен разбира се ще платя за услугата.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от tepmu
      Всеки, който желае може да си свали Grand Theft Auto V безплатно от https://store.epicgames.com/ebundle/grand-theft-auto-v Промоцията е валидна до 21.5.2020г. Приятна игра!
    • от Пламена Антонова
      Здравейте!
        Първо искам да се извиня ако има вече подобна отворена тема или темата ми не е за тук. 
        С приятелката ми искаме да си вземем конзола. Живеем на квартира и телевизорът е от на баба ми абитуриентската. Имаме планове да си вземем телевизор, който поддържа 4k или поне HD, но няма да е в близките няколко месеца. Игрите, които искаме да разцъкаме са 2019 edition-ите на Fifa и NBA. Tekken, Mortal десятката или по-стара. Евентуално Gran Turismo или някоя друга с коли/мотори, която поддържа multiplayer. Предпочитаме Playstation, но след Вашата помощ може да се спрем и на Xbox, зависи какво ме посъветвате.
        Със сигурност ще си я вземем от olx. Още едно от колебанията ни е да си я вземем от частно лице или хакната от многото потребители, които се занимават с конзоли и продават количество (аз лично мисля, че са демо версии или мостри, но може и да греша). Според Вас кой е по-надеждният избор? 
        Също така не можем да направим избор между Playstation 3 или Playstation 4. Навсякъде четем различни мнения, различни плюсове и минуси. 4ките прегрявали, трябвало да си платиш за multiplayer и прочее (не знам колко е вярно). Няма да използваме магазина им, няма да играем online, но до колкото разбрах, някои от 4ките поддържали 4k картина (мисля, че беше Pro-то). Относно 3ките - ще дадем по-малко пари, а реално игрите, които искаме тръгват и на 3ки. 
        Играла съм и на xbox, разлика лично не виждам освен, че аналогът е на друго място. Наскоро излезе нов вид Xbox, доста съм се зачудила и за него. Нови в Технополис бяха по 400/500лв.
        Не съм фанатик, не съм гейминг маняк, нямам претенции да имам най-мощното и най-доброто на пазара. Не желая да давам пари за допълнителни екстри, които няма да ползвам. 
        Моля Ви за помощта Ви! Да ми кажете Вашето мнение! Със сигурност повече разбирате от мен, аз знам само как да играя. 😁 
        Благодаря на всички предварително, които ще отделят време да прочетат и отговорят на темата ми! 
        С уважение, 
      Пламена Антонова 
    • от Humpty Dumpty
      Здравайте!
      Някой може ли да ми даде информация оригиналното стерео на VW Golf 5, какъв аудио формат чете за дисковете, а също и самите дискове, какви трябва да са (CD, DVD, DVD-RW и т.н.)?
      Благодаря, предварително!
    • от Dimitur Petkov
      Здравейте. 
      Имам този проблем с GTA 5 на GTX 1050 на Windows 10 pro 64 bit. Пробвах различни версии на драйвера и няма подобрение. Правих различни настройки от Nvidia Control Panel, но без резултат. 
      Някой знае ли как може да се оправи ?
      Благодаря предварително!   
    • от Atanas Daimex
      Здравейте. Имам един много бърз въпрос, понеже не успях да намеря нищо в гугъл, та реших да се допитам тук.
      И така колеги, въпросът е следния :
      Мога ли да сложа оригиналният радиатор на охлаждането, директно върху процесорите на конзолата, или трябва да взема някакъв друг радиатор, понеже се наложи да сменя и термо пастата отвътре на процесорите, а не ми се играе да слагам защитното капаче, тъй като отново трябва да го прикрепям със силикон, но няма да мога така тънко да го нанеса ?
       Знам, че то служи да поема и разпределя топлината, но се чудех просто дали конзолата ще си работи и без него , тъй като на предният модел (fat), процесорите са на две отделни места, и нямат защитни капачета върху тях, та просто се чудех, ако е същото, и просто са ги побрали на едно място, дали няма да стане директно радиатора върху тях. Питам първо, за да не направя някоя беля.
      Благодаря предварително за отделеното време и за отговорите
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване