Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

go6o_kara

RQ: Програма за запис от микрофона

Препоръчан отговор

Търси се програма която да може да записва от микрофона, пожелателно само когато има звук, а не постоянно. Трябва да може да се стартира автоматично с компютъра и да не е много видима. Не е проблем ако е платена. ОС: Win 7, x86

Опитах със sound recorder-а, който е вграден в ОС, има начин да се накара да се пуска сам, но при всяко пускане записва в един и същи файл, т.е. няма как да се слушат старите записи.В гугъл явно не търся по правилният начин, защото не ми излиза нищо което да ми върши работа.

Не знам от къде да започна да коментирам относно защо трябва да се реализира по такъв начин, изглежда ми неудобно и глупаво. Но човека така иска...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси се програма която да може да записва от микрофона, пожелателно само когато има звук, а не постоянно. Трябва да може да се стартира автоматично с компютъра и да не е много видима. Не е проблем ако е платена. ОС: Win 7, x86

Опитах със sound recorder-а, който е вграден в ОС, има начин да се накара да се пуска сам, но при всяко пускане записва в един и същи файл, т.е. няма как да се слушат старите записи.В гугъл явно не търся по правилният начин, защото не ми излиза нищо което да ми върши работа.

Не знам от къде да започна да коментирам относно защо трябва да се реализира по такъв начин, изглежда ми неудобно и глупаво. Но човека така иска...

Опитай да зададеш като име на файла в sound recorder нещо такова:

record-%date:~10,4%-%date:~4,2%-%date:~7,2%_%HR%%time:~3,2%.wav

Това ще направи файл със следното име:

record-2013-10-21_1119.wav

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мирише яко на цецовите методи ...

Иначе съм сигурен че и кейлогер има инсталиран на въпросното пц ама явно не е достатъчен !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай да зададеш като име на файла в sound recorder нещо такова:

record-%date:~10,4%-%date:~4,2%-%date:~7,2%_%HR%%time:~3,2%.wav

Това ще направи файл със следното име:

record-2013-10-21_1119.wav

Ще го пробвам, благодаря! Обаче идва вторият проблем. Като му задам да се пуска със системата и му казвам колко дълъг запис да направи, но каква команда да му дам да изпълнява при shutdown, за да не се изгуби целия запис? И евентуално, дали е възможно да се накара да прави малки записи, по 30 мин примерно и после да прави нов файл. Единственото което открив в нета е SoundRecorder /FILE test.wma /DURATION 0000:00:30 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го пробвам, благодаря! Обаче идва вторият проблем. Като му задам да се пуска със системата и му казвам колко дълъг запис да направи, но каква команда да му дам да изпълнява при shutdown, за да не се изгуби целия запис? И евентуално, дали е възможно да се накара да прави малки записи, по 30 мин примерно и после да прави нов файл. Единственото което открив в нета е SoundRecorder /FILE test.wma /DURATION 0000:00:30 

Ами то и така става, само че трябва да се спира и пуска всеки 30 минути. Ако това не е проблем в scheduler-а може да се дефинира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то и така става, само че трябва да се спира и пуска всеки 30 минути. Ако това не е проблем в scheduler-а може да се дефинира

Да, не помислих че мога да го завъртя от scheduler-а. Ще разцъкам, да видя какво ще се получи. Благодаря много!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, не помислих че мога да го завъртя от scheduler-а. Ще разцъкам, да видя какво ще се получи. Благодаря много!

Няма защо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.