Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , някой ползвал ли е някой от двата телефона , мнения ... може да предложите други смартфони до 300 лв . , телефона е за сестра ми която ще гледа клипчета от Тубата , ще играе игрички от Супер маркета и много ще се говори , така че ми трябва телефон с хубава батерия , този Gigabyte мисля че това е най доброто предложение за 300 лв. най много може да е до 330 лв. примерно , наясно ми е че този Gigabyte има позорен дисплей но за тези пари ... ще се провеждат и видео разговори и така ... моля за предложения или мнения за машинките ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен HTC Desire 300 е по-добро решение. Пробвах, но за съжаление съвсем за малко Gsmart Aku A1 и ми направи впечатление, че датчикът за приближение не работи като хората. Може да е изолиран случай...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен HTC Desire 300 е по-добро решение. Пробвах, но за съжаление съвсем за малко Gsmart Aku A1 и ми направи впечатление, че датчикът за приближение не работи като хората. Може да е изолиран случай...

Естественно HTC от тази гледна точка е по доброто решение но Gsmart е с 4 ядрен MTK които мисля че са добри ... този сензор ... може наистина да е единичен случай но все пак има 15 дена срок за връщане ... ако се забележи някакъв проблем ще се върне машинката ... а някакви по сериозни недостатъци ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, разбира се. Има срок за връщане, ако забележиш нередност. Не се захласвай толкова по четириядрените процесори и по бенчмарковете. Понякога двуядрено изкопаемо отпреди около две години бие по всички показатели нова евтина китайска или тайванска пръчка с MTK SoC. Аз бих проверил за някоя промоция при GSM операторите, само ако кеш покупката не е наложителна. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, разбира се. Има срок за връщане, ако забележиш нередност. Не се захласвай толкова по четириядрените процесори и по бенчмарковете. Понякога двуядрено изкопаемо отпреди около две години бие по всички показатели нова евтина китайска или тайванска пръчка с MTK SoC. Аз бих проверил за някоя промоция при GSM операторите, само ако кеш покупката не е наложителна. :)

Да така е . да не се разбира поглешно не съм тръгнал да сравнявам Gigabyte с HTC , аз съм чист пример за това с моя Live With Walkman , не ми се иска от някой магазин на който и да е оператор , не ми се слуша просто за глупостите им ... трябва да е кеш , без обвързване с който и да е оператор ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш други предложения в рамките на твоя бюджет освен споменатите в заглавието на темата, има направо цял океан. От китайски пръчки на макс (виж търговците Pandawill, Alibaba, Taobao и пр.), с батерии от 3 амперчаса нагоре. До малко по-стари модели на водещи производители, макар да са с двуядрен процесор и слабичка видеокарта. Ако колегите имат мнения, нека да ги дават.

P.S. Аз имах смартфон на Gigabyte, който се превърна в тухла след един ъпдейт на firmware. Едва го оправих...и го подарих. Всъщност този телефон се оказа изключително здрава машина, още работи като пушка. Човек не знае...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш други предложения в рамките на твоя бюджет освен споменатите в заглавието на темата, има направо цял океан. От китайски пръчки на макс (виж търговците Pandawill, Alibaba, Taobao и пр.), с батерии от 3 амперчаса нагоре. До малко по-стари модели на водещи производители, макар да са с двуядрен процесор и слабичка видеокарта. Ако колегите имат мнения, нека да ги дават.

P.S. Аз имах смартфон на Gigabyte, който се превърна в тухла след един ъпдейт на firmware. Едва го оправих...и го подарих. Всъщност този телефон се оказа изключително здрава машина, още работи като пушка. Човек не знае...

Може би при тези китайски или тайвански телефони е като да стреляш в тъмното ... каквото улучиш ... насочил съм се към HTC то да и купя ... все пак ако някой има други предложения да предлага ... 

Благодаря ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш, виж серията на Lenovo. Има търговци, модели от А820 нагоре, но гаранцията...

Според мен Gigabyte имат гаранция от ВАЛИ, HTC - май от MOST. За Lenovo - нямам идея. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе хора... не сте ли се сещали че този телефон е правен от същата фирма.. същия завод във който правят всички продукти на Gigabyte..  а те са уникални. Имам Laptop Gigabyte и Gsmart Aku A1.. всети са от завода. Laptop-a е на 3г. Smartphones е на няколко месеца.. направо разбиват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах възможност да си поиграя с Gsmart а ... скромен дисплей има но за тези пари както казах толкова ... иначе ми дойде и друга възможност за Prestigio 5044 но ... като гледам ревюта и други информации за машинка ... изглежда добре но съм ужасно лошо настроен към Prestigio защото повечето им машинки са ужасни ... в бюджетния клас май ми остава възможност за HTC 500 като по привлекателно предложение ... 

Бих искал да чуя по подробна информация като човек който има такава машинка ... 

А бе хора... не сте ли се сещали че този телефон е правен от същата фирма.. същия завод във който правят всички продукти на Gigabyte..  а те са уникални. Имам Laptop Gigabyte и Gsmart Aku A1.. всети са от завода. Laptop-a е на 3г. Smartphones е на няколко месеца.. направо разбиват.

А това за производството мисля че нямаше нужда от пояснение ... 

Благодаря ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте какво ще кажете за този телефон http://smartphone.bg...Q001_00015_390S някои от вас да сподели мнение дали го е ползвал надежден ли е? Ако го е ползвал дава ли някакви дефекти? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте какво ще кажете за този телефон http://smartphone.bg...Q001_00015_390S някои от вас да сподели мнение дали го е ползвал надежден ли е? Ако го е ползвал дава ли някакви дефекти? 

Дефекти рано или късно дава всеки един смартфон с андроид ... моите впечатления от този телефон са положителни ... играх си няколко дена ... имаше незначителен лаг и то при пуснати хиляди приложения във фонов режим ... резолюцията е малка ... но за цената си има хубав дисплей ... и по форумите не съм чел лоши неща за Gsmart ... един мой приятел си взе Prestigio 5300 и е много доволен ... това е като алтернативен вариант ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дефекти рано или късно дава всеки един смартфон с андроид ... моите впечатления от този телефон са положителни ... играх си няколко дена ... имаше незначителен лаг и то при пуснати хиляди приложения във фонов режим ... резолюцията е малка ... но за цената си има хубав дисплей ... и по форумите не съм чел лоши неща за Gsmart ... един мой приятел си взе Prestigio 5300 и е много доволен ... това е като алтернативен вариант ... 

Благодаря за изчерпателния отговор :) и аз смятам да си взема GSmart Aku A1 поне такъв ми е избора за сега :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.