Премини към съдържанието
jerii

Проблем след актуализация при усу

Препоръчан отговор

Срещам проблем след ъпдейт. Системата се актуализира успешно, но след това иска рестарт, добре рестартирам и като включа усу отново, пиша си паролата, но тогава баам.. Зарежда си, и тогава не ми зарежда иконите, лентите, но само курсура се вижда.... След това преинсталирах, и пак така! Може ли помощ?

Редактирано от jerii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Live CD успяваш ли да стартираш дистрибуцията ?

Не знам, дали няма конфликт между версията на Ubuntu и пакетите в хранилищата на УСУ. По- добре ползвай Kubuntu. Може да е добра идея да се включват повече приложения в една дистрибуция, но УСУ винаги е работила по- тромаво от версията на Ubuntu, на която е базирана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Live CD успяваш ли да стартираш дистрибуцията ?

Не знам, дали няма конфликт между версията на Ubuntu и пакетите в хранилищата на УСУ. По- добре ползвай Kubuntu. Може да е добра идея да се включват повече приложения в една дистрибуция, но УСУ винаги е работила по- тромаво от версията на Ubuntu, на която е базирана.

Да, работи от Live CD. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава, освен ако нямаш някаква fluxbox сесия, причината е конфликт между пакетите от УСУ и Убунту хранилищата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди съм чела за подобни проблеми след ъпдеит със драивърите на nvidia.

по незнаина причина работи и стария и новия драивер. или единия не се беше деинсталирал аокато другия се е инсталирал. ако някой ти каже как  през терминал да деинаталираш драиверите може и да се оправи , ако е от тях. или виж във форума на usu  : http://skss.learnfree.eu/ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.