Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

jerii

Проблем след актуализация при усу

Препоръчан отговор

Срещам проблем след ъпдейт. Системата се актуализира успешно, но след това иска рестарт, добре рестартирам и като включа усу отново, пиша си паролата, но тогава баам.. Зарежда си, и тогава не ми зарежда иконите, лентите, но само курсура се вижда.... След това преинсталирах, и пак така! Може ли помощ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Live CD успяваш ли да стартираш дистрибуцията ?

Не знам, дали няма конфликт между версията на Ubuntu и пакетите в хранилищата на УСУ. По- добре ползвай Kubuntu. Може да е добра идея да се включват повече приложения в една дистрибуция, но УСУ винаги е работила по- тромаво от версията на Ubuntu, на която е базирана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Live CD успяваш ли да стартираш дистрибуцията ?

Не знам, дали няма конфликт между версията на Ubuntu и пакетите в хранилищата на УСУ. По- добре ползвай Kubuntu. Може да е добра идея да се включват повече приложения в една дистрибуция, но УСУ винаги е работила по- тромаво от версията на Ubuntu, на която е базирана.

Да, работи от Live CD. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава, освен ако нямаш някаква fluxbox сесия, причината е конфликт между пакетите от УСУ и Убунту хранилищата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди съм чела за подобни проблеми след ъпдеит със драивърите на nvidia.

по незнаина причина работи и стария и новия драивер. или единия не се беше деинсталирал аокато другия се е инсталирал. ако някой ти каже как  през терминал да деинаталираш драиверите може и да се оправи , ако е от тях. или виж във форума на usu  : http://skss.learnfree.eu/ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.