Премини към съдържанието
andreas500

Помогнете за Automatic Update

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумници. Наскоро си преинсталирах DELL Latitude E6400 с оригиналната от DELL Windows XP SP3. Преди съм инсталирал, ъпдейтвал, валидирал - всичко ОК. Нали все пак Windows-а разпознава DELL биоса и се самоактивира, но....Реших и този път да ъпдейтна. Слагам отметка да ме известява като излязват нови актуализации и чакам, чакам вече седмица - иконка в трей зоната не се появи...Търсих, рових, псувах Microsoft, псувах скапаните англииски форуми, че никъде няма решение... Накрая намерих решение: Трия цялата папка от C:WindowsSoftwareDistribution под Safe Mode и пускам отново Automatic Updates. След 1-2 часа - ето, че излезе известие.Поради простата причина, че Blizoo Fiber SHIT ми спряха интернета поради технически проблеми ъпдейтнах чак тази вечер. Всичко мина ОК докато не дойде Windows Genuine Advantage. Както винаги с този оригинален Windows си го инсталирам, ама тоя път нещо стана...Започна да си инсталира и стига някъде до 80% лентичката и.... чакане и чакане до безкрай. Чаках го цял час - Няма нито хард-дискова активност нито нищо. Дори лентичката не се беше помръднала. Ядосах се и бих един HARD SHUTDOWN. Тоест задържам бутона на захранването на лаптопа докато не се изключи. След стартирането.... боза....Всичко беше оклепано, недовършени ъпдейти... отвратително!!! Махнах всички инсталирани до момента ъпдейти, рестартирах и драйвърите се преинсталираха сами (явно заради махането на ъпдейти свързани с тях). Супер! Всичко се прочисти и сега е на 6 даже на 7 ;)Обаче... Тази иконка повече не я видях (за ъпдейтите). Пак затрих SoftwareDistribution папката, пак чаках 1-2 часа, но нищо!Предлагайте какво да правя, че да ми я изкара тази иконка! И ще оставя инсталирането на Genuine Advantage за накрая, след инсталирането на всички ъпдейти! :)

Бележка към модератора: Извинявай, но просто се ядосах много :) Редактирах темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старт -> Всички програми и тя е там. Ако не излиза тогава и друг начин. Отваряш ИЕ и от „Безопасност“ избираш „Актуализиране на Windows“.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това търси ъпдейти вече час - няма ефект + че ъпдейтнах до Мicrosoft Update ... :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.