Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

andreas500

Помогнете за Automatic Update

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумници. Наскоро си преинсталирах DELL Latitude E6400 с оригиналната от DELL Windows XP SP3. Преди съм инсталирал, ъпдейтвал, валидирал - всичко ОК. Нали все пак Windows-а разпознава DELL биоса и се самоактивира, но....Реших и този път да ъпдейтна. Слагам отметка да ме известява като излязват нови актуализации и чакам, чакам вече седмица - иконка в трей зоната не се появи...Търсих, рових, псувах Microsoft, псувах скапаните англииски форуми, че никъде няма решение... Накрая намерих решение: Трия цялата папка от C:WindowsSoftwareDistribution под Safe Mode и пускам отново Automatic Updates. След 1-2 часа - ето, че излезе известие.Поради простата причина, че Blizoo Fiber SHIT ми спряха интернета поради технически проблеми ъпдейтнах чак тази вечер. Всичко мина ОК докато не дойде Windows Genuine Advantage. Както винаги с този оригинален Windows си го инсталирам, ама тоя път нещо стана...Започна да си инсталира и стига някъде до 80% лентичката и.... чакане и чакане до безкрай. Чаках го цял час - Няма нито хард-дискова активност нито нищо. Дори лентичката не се беше помръднала. Ядосах се и бих един HARD SHUTDOWN. Тоест задържам бутона на захранването на лаптопа докато не се изключи. След стартирането.... боза....Всичко беше оклепано, недовършени ъпдейти... отвратително!!! Махнах всички инсталирани до момента ъпдейти, рестартирах и драйвърите се преинсталираха сами (явно заради махането на ъпдейти свързани с тях). Супер! Всичко се прочисти и сега е на 6 даже на 7 ;)Обаче... Тази иконка повече не я видях (за ъпдейтите). Пак затрих SoftwareDistribution папката, пак чаках 1-2 часа, но нищо!Предлагайте какво да правя, че да ми я изкара тази иконка! И ще оставя инсталирането на Genuine Advantage за накрая, след инсталирането на всички ъпдейти! :)

Бележка към модератора: Извинявай, но просто се ядосах много :) Редактирах темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старт -> Всички програми и тя е там. Ако не излиза тогава и друг начин. Отваряш ИЕ и от „Безопасност“ избираш „Актуализиране на Windows“.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това търси ъпдейти вече час - няма ефект + че ъпдейтнах до Мicrosoft Update ... :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много са и зависи и от скороста на интернета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.