Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Проблема се появи преди 2-3 дена незнайно как.

Пускам си едно филмче и си лежа спокойно и по едно време дадох пауза на плейъра и се появи един звук, как да ви го обясня нали знаете когато пц-то ви даде грешка, че има едно като beep. Т това е проблема ми... Като оставя комп. в покой за 3-4 минути и после помръдна мишката или ползвам клавиатурата се чува този звук за около 20-30 секунди.Пс. Дано сте успели да ме разберете, защото и на мен ми е адски трудно да го опиша...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опишете бипкането, късо , дълго , колко пъти се състои , на какъв интервал ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опишете бипкането, късо , дълго , колко пъти се състои , на какъв интервал ?

На интервал от 1 секунда и може би около 15 бипкания (+- 1-2)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем със захранващият блок. Или с характеристиките на тока в ел.мрежата. Достатъчно големи, че да не може да ги изправи.

Short (Beep) continuous POWER supply has problem.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С други думи ново захранване ли ми трябва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С други думи ново захранване ли ми трябва?

Няма да е лошо, ако можете да си намерите някое добро от приятел само да проба...Стига описанието което е дадено да е правилно.

Разбира се, част от симптомите не съвпадат. Добре ще е да минете през антивирусната секция, да не би да имате биткоин миньор, който да натоварва машината извънредно и да подлага захранващият блок(който може да е с недостатъчни параметри и без това да е на границата на възможностите му), на изпитание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пробвах с mbam и след 1 час не откри нищо. Т най-вероятно ще пробвам с ново захранване.
Възможно ли е проблема да е причинен от рязко изключване на ключа за захранването (отзад на кутията) докато комп. работи ? 

Пробвах с mbam и след 1 час не откри нищо. Т най-вероятно ще пробвам с ново захранване.
Възможно ли е проблема да е причинен от рязко изключване на ключа за захранването (отзад на кутията) докато комп. работи ? 

Така, beep-канията са точно 11. Не мисля, че един мкв файл може да товари кой знае колко :D, а като се има в предвид, че играя и игри като CoD и PS2 без никакви проблеми...

Редактирано от Orton (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да е проблем и с режимите на енергоспестяватне на процесора. Като включи на по-висока мощност временно да не може да насмогне захранващият блок(което пак не говори добре за неговото състояние) и да пада напрежението. Ако може да наблюдавате резултата на датчиците за напрежение в момента на проблема...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На пролет правих нова конфигурация като само захранването запазих от старата щайга и сега явно бера ядове. Ще се ходи на пазар утре. Видяло се е :)

Благодаря за бързите отговори!

Лека вечер.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да е включен в BIOS температурен режим на процесорния охладител, който ако се превиши започва първоначална звукова сигнализация, а след това се гаси и самият компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да е проблем и с режимите на енергоспестяватне...

И аз това си помислих. Автора да изключи всички функции за енергоспестяване, които намери в БИОС. Също така от control panel > power options да забрани на каквито и да е устройства да се изключват, когато компютърът е в idle. И разбира се, няма да е зле да чуем (прочетем) конфигурацията и най-вече захранването (може и снимка на етикета направо). Ако е по-стара конфигурацията, е добре да се огледа и за подути кондензатори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.