Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, попаднах на една оферта за външна батерия POWER BANK 5000 mAh ЛИНК. Интересува ме дали наистина е 5000 mah и дали е ефективна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тази цена от този "някакъв" сайт?Де да знам, аз имам сериозни резерви, доста сериозни!!!Но нямам мнение от "1-ва ръка" нито в/у сайта, нито в/у предлаганият продукт....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Спокойно може да опитате ползването и. Цената не е голяма, като се има предвид колко струва една оригинална батерия примерно на ..."Самсунг". Независимо, че последната е 5 ампера, тя също ще иска переодически зареждане, така че не виждам в комплекта зарядно за прословутата батерия. Гледайки я на снимката, е съставена от 4 елемента  със сигурност по 1,2 волта всеки от тях, но за капацитета ми е малко трудно да повярвам, че е 5 ампера. Ако беше 2 - 3 ампера, по би изглеждало реално. Опитай. 15 лева не са много пари за тази "батерия".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе да...5 ампера... 4-те AA NiMH 1.2 волтови батерийки, всяка една от тях може да има максимум 2000-2500 mAh вързани последователно колкото да изкара ~~4.5 - 5 волта~~ на около 2.5 ампера максимум

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.