Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся кабел с такава букса която е за принтера обаче другата да е USB,защото моя компютър няма такава букса,която е на кабела.Т.е.горната да си е същата,а долната да е usb!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами... гуугъл не помага ли? Аз изрових това.

Има и опция да си бутнеш една PCI карта на настолен компютър (ако можеш да се справиш с такава задача).

Редактирано от Saint Clair (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много търсих доста,но явно и при търсенето трябва да разбираш,какво търсиш ;) А случайно да има някакъв преход само,че тея кабели много скъпи,ако може по тънко да се мине,че аз дори не знам принтера работи ли ,а да хвърлям толкова пари?

Редактирано от trifon81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За по-тънко си намираш стар компютър, на който да пробваш принтера. Всички по-стари компютри и лаптопи имат LPT. Ако работи, можеш да си вземеш LPT to USB адаптер или LPT PCI контролер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той прехода DB25F - USB струва колкото посочените директни кабели.

В 90% от случаите, когато съм ползвал такъв кабел за стар матричен принтер, не се получава номера.

Така, че ако си си наумил да го ползваш с такъв, не те съветвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той прехода DB25F - USB струва колкото посочените директни кабели.

В 90% от случаите, когато съм ползвал такъв кабел за стар матричен принтер, не се получава номера.

Така, че ако си си наумил да го ползваш с такъв, не те съветвам

Aми този е принтера http://www.lexmark.com/US/en/view/US-Printers%20&%20MultiFunction/Lexmark-E230/catId=cat170005-category&prodId=2235-product 

Тея кабели предложените дали ще станат с него тогава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми този е принтера http://www.lexmark.com/US/en/view/US-Printers%20&%20MultiFunction/Lexmark-E230/catId=cat170005-category&prodId=2235-product

Тея кабели предложените дали ще станат с него тогава?

Този принтер си има USB порт, няма нужда от друг кабел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Standard Ports Centronics IEEE 1284 Bidirectional Parallel USB Compatible with USB 2.0 Specification (Type B)

и какъв е проблема да го вържете през USB?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Кабел ще си купиш от Техномаркет за около 6-7 лева но следващият ти въпрос ще бъде за драйверите и затова ти пускам линк, за да не пишеш отново       http://support.lexmark.com/index?locale=EN&page=product&segment=DOWNLOAD&userlocale=EN&productCode=LEXMARK_E230#1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кабел ще си купиш от Техномаркет за около 6-7 лева но следващият ти въпрос ще бъде за драйверите и затова ти пускам линк, за да не пишеш отново       http://support.lexmark.com/index?locale=EN&page=product&segment=DOWNLOAD&userlocale=EN&productCode=LEXMARK_E230#1

Благодаря и на теб и на всички други.Само,че последно не позна драйверите поне знам от къде да намеря :) Проблема беше че не знам как точно се води тоя кабел и затова не го откривах!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Благодаря и на теб и на всички други.Само,че последно не позна драйверите поне знам от къде да намеря :) Проблема беше че не знам как точно се води тоя кабел и затова не го откривах!

Трифоне!

Линка е на съпорта на фирмата и драйверите съм сигурен, че са от тук. Остава да посочиш операционната система на компютъра. 

За кабела:Кабела ти трябва да има от едната страна стандартен USB куплунг, а от другата - MINI USB. Видя го на картинката. Има 1,5   2,   3   и 5 метра.Решаваш колко ти трябва и си вземаш с нужната дължина.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трифоне!

Линка е на съпорта на фирмата и драйверите съм сигурен, че са от тук. Остава да посочиш операционната система на компютъра. 

За кабела:Кабела ти трябва да има от едната страна стандартен USB куплунг, а от другата - MINI USB. Видя го на картинката. Има 1,5   2,   3   и 5 метра.Решаваш колко ти трябва и си вземаш с нужната дължина.

Аз кабел намерих у дома имал съм. :) Просто не бях забелязал че има такава букса.

Редактирано от trifon81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.