Премини към съдържанието
DiDokal

Търся програми за правене на пакети със програми

Препоръчан отговор

Искам да се науча да правя пакети със програми, но незнам със какви програми се правят, меже ли някой да ми каже???

:bye: :bye: :bye:

Редактирано от DiDokal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да се науча да правя пакети със програми, но незнам със какви програми се правят, меже ли някой да ми каже???

Изясни първо какво разбираш под пакети със програми.

Ако искаш няколко програми да ги събереш на едно място, можеш да направиш архив (WinRar и каквато и да е друга архивираща програма би ти свършила работа).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам търсиш програма за да направиш нещо от рода на така известните "All In One"? Та, ако е за това, мога да ти препоръчам "IndigoRose Autoplay Media Studio v6.0" :bye: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за отговорите, относно как се правят пакети със програми или по точно "All In One" или "AIO", незнам мищо, защото сега почвам да уча по въпроса!!!

Някой от вас може ли да ми каже къде мога да намеря информация за това как се правят пакети???

Много мерси!!!

Редактирано от DiDokal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно: steady

Можеш ли да ми кажеш как се казва тази програма и аз ще си я дръпна от друго място???

Питам те защото се намирам извън БГ и немога да влезна в линка който ти си ми дал!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.