Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Caster

Dell XPS 15 (2013)

Препоръчан отговор

Какво мислите за машинката? Добра ли е за програми като Photoshop и Sony Vegas? :)

Ето и конфигурацията която съм си харесал:

Dell XPS 15

4th Generation Intel® Core™ i7-4702HQ processor (6M Cache, up to 3.2 GHz)

16GB Dual Channel DDR3L 1600MHz (8GBx2)

1TB 5400 rpm SATA Hard Drive + 32GB mSATA Solid State Drive

NVIDIA® GeForce® GT 750M 2GB GDDR5

15.6 inch LED Backlit Touch Display with Truelife and QHD+ resolution (3200 x 1800)

или пък същия модел, но със 512GB mSATA Solid State Drive

Важно е да може да рендва HD видеота (със Sony Vegas) бързо и когато използвам фотошопа да върви с лекота :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислите за машинката? Добра ли е за програми като Photoshop и Sony Vegas? :)

Ето и конфигурацията която съм си харесал:

Dell XPS 15

4th Generation Intel® Core™ i7-4702HQ processor (6M Cache, up to 3.2 GHz)

16GB Dual Channel DDR3L 1600MHz (8GBx2)

1TB 5400 rpm SATA Hard Drive + 32GB mSATA Solid State Drive

NVIDIA® GeForce® GT 750M 2GB GDDR5

15.6 inch LED Backlit Touch Display with Truelife and QHD+ resolution (3200 x 1800)

или пък същия модел, но със 512GB mSATA Solid State Drive

Важно е да може да рендва HD видеота (със Sony Vegas) бързо и когато използвам фотошопа да върви с лекота :D

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.