Премини към съдържанието
bleeding skull

Проблем с инсталирането на windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте,нов съм във форума и се извинявам,ако съм объркал мястото на темата или вече има такава.

Моят проблем е следния:

Започнах да инсталирам windows 7 ,всичко си вървеше по вода до момента ,когато компютъра трябва да се рестартира.След рестарта отново ми дава Press any key to boot from cd or dvd и ако не натисна нищо стига до един момент,в който спира да зарежда и забива и дори да натисна копче от клавиатурата не става нищо.Рестартирах отново и този път при Press any key to boot.. натиснах enter и когато зареди отново ми се отвори прозореца за инсталиране на windows7 и отново трябва да напрява инсталацията...

Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи инсталацията не е протекла както трябва. Вероятна причина - дефектно или неправилно записано копие на Win7.

Приемам по подразбиране, че с харддиска всичко е наред.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи инсталацията не е протекла както трябва. Вероятна причина - дефектно или неправилно записано копие на Win7.

Приемам по подразбиране, че с харддиска всичко е наред.

Диска го взех от приятел,който ме увери,че работи и дори и той си е преинсталирал windows-а от него,което явно означава ,че е хардуерен проблем или?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може просто вече да се е понадраскал диска и да не е записал някои файлове. Пробвай с нов диск и нов уиндоус.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е диск, записван на едно устройство, да не бъде прочетен правилно от друго. Зависи от качеството на носителя, и от техническото състояние на записвачките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е диск, записван на едно устройство, да не бъде прочетен правилно от друго. Зависи от качеството на носителя, и от техническото състояние на записвачките.

Какво предлагаш да направя ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата в пост #4 ти е казал какво трябва да се направи. Аз мога само да добавя - ползвай качествен носител, и записвай на ниска скорост.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.