Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам следния проблем..Вчера по погрешка натиснах една програма да ми се отваря със скайп и сега ВСИЧКИ програми без някои файлове,като mp3,doc се отварят със скайп..Видях подобни теми за случаи с пейнт и прочее,но не ми вършат работа,понеже повечето са свързани с изтеглянето на програма,която да fix-не проблема..работата е там,че като изтегля exe. файла,той се отваря също със скайп и по този начин не мога да инсталирам програмата! Моля ви за някакво решение,ако знаете,проблемът е масов и ми се случва за втори път! Първият деинсталирах програмата,но сега просто не се получава,с каквато и програма да сменям,просто моля ви за отговор по темата! Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да върнеш заводските настройки за асоциация на файловете.

Отива в Контролния панел, после в Default Programs и после избираш последния вариант "Associate  a file type or protocol with a program." Имаш списък, там си оправяш мазалото. Според разширението, си избираш съответната програма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Благодаря за отговора,но компютърът ми е кирилизиран и общо взето нещата изглеждат така-

Ако може погледни прикачените снимки и ми кажи като са на български какво да натискам,защото общо взето не мога да ги намеря иначе.Благодаря предварително за усилито да се занимаваш с мен изобщо ;д :)

Не,аз се оправих,но програмите са твърде много,няма ли по-лесен начин?

post-318781-0-31753000-1385144983_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от илия кочев
      Здравейте без да исках заложих за компютър в ebay но не го искам стана случайно моля помогнете как да се откажа? 
      Ако въпроса не е за този раздел моля да бъда преместен.
    • от Недко
      Здравейте !

Днес опитах да задействам Скайп, но не иска да ме "впише".
      Завърта анимацията с кръжащите точки ... и изключва.
      Опитах да го деинсталирам със Софтуерния мениджър,
      стигна до 75 % и спря.
      Изпълних едни команди :
      sudo apt-get autoremove --purge && sudo apt-get clean && sudo apt-get autoclean

при което се появи и изречение, че почиства нещо, останало от Скайп.
      След това потърсих да инсталирам Скайп отново,
      но вече го няма в списъка на предлаганите пакети
      (или приложения, простете, аз съм начинаещ в Линукс вече около 9-10 години и 3 линукса).
      Вече без Скайп ли ще я караме ? 
      (Забравил съм откога не съм го ползвал)

А всъщност си търсех начин да изпробвам микрофона на едни мултимедийни слушалки втора употреба,
      без да звъня на никого. (В Скайп имаше такава възможност)

Моля за съвет или за линк, ако вече е отговаряно на тези въпроси.
      (Много теми виждам по темата, но докато ги прегледам всичките,
      ще стане ... утре... ).

Предварително ви благодаря !
    • от Мила Д
      Здравейте! Нова съм тук и се надявам скоро някой от вас да даде отговор на един въпрос, който ме мъчи от доста време. 
       А именно - превключих личния си  Инстаграм профил си към бизнес профил и с цел да виждам дейността по качванията, но започнах да виждам негативите... Няма как да го направя поверителен, дори не мога да го изтрия. Опитах се да го върна към личен, пробвах няколко (стотин) пъти, но нищо... Четох навсякъде, има и други хора с този проблем, но решения - никакви. Моля ви за помощ! 
    • от Слави Маринов
      Здравейте!Става въпрос за 2 изтрити файлчета-екстрактнати преди това отметки и изтрити по невнимание.С рекува ги намерих и възтанових,като на статуса им пишеше екселент,тоест в отлично състояние и нищо не е записвано на тях.Проблема е,че не изглеждат както преди и не могат да се четат,а и нямат инфо за тип файл.Има ли начин да мога да ги използвам отново и как?Ето как изглежда току що екстрактнат подобен файл от опера и тези двата.По принцип са HTML файлове,но тези възтановените вече не са...........отляво е сега екстрактнат ,а отдясно възтановеният.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.