Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Така бях направил една тема по този въпрос но никой не писа и отиде назад сега искам отново да попитам защото става все по - дразнещо. Значи пускам си песен от Google Chrome и докато пускам нови страници или сърфирам в някой сайт се чува едно яката бръждене на песента , запецване все едно забива. По - рано говорих с потребител на име Емо Костов , той ми каза да си преинсталирам драйвърите направих го и нищо съвсем същото. Моля помагайте . защото това е доста гадно... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирай си заглавието от разширения редактор примерно на - Бръждене на песните в браузера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирай си заглавието от разширения редактор примерно на - Бръждене на песните в браузера.

Аха. Щеше да е доста добре ако беше само в браузърите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И къде още го има? С какво възпроизвеждате звука?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И къде още го има? С какво възпроизвеждате звука?

Еми къде? Например в Winamp и като си пусна една игрица нали няма смисъл да казвам каква каша става ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питах с какво възпроизвеждаш звука.Слушалки,колонки? Свържи ги към друг компютър и виж дали и там го има това бръждене.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питах с какво възпроизвеждаш звука.Слушалки,колонки? Свържи ги към друг компютър и виж дали и там го има това бръждене.

с моите слушалки се чува доста добре на друг лаптоп , все пак пробвах и с други слушалки същата работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи проблема е във вашият "телевизор".

Какви звукови настройки сте задал?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така бях направил една тема по този въпрос но никой не писа и отиде назад сега искам отново да попитам защото става все по - дразнещо. Значи пускам си песен от Google Chrome и докато пускам нови страници или сърфирам в някой сайт се чува едно яката бръждене на песента , запецване все едно забива. По - рано говорих с потребител на име Емо Костов , той ми каза да си преинсталирам драйвърите направих го и нищо съвсем същото. Моля помагайте . защото това е доста гадно... 

Не сам чел предишната ти тема, но я сподели дали системата ти е достатъчно мощна , че да се справи с няколко по тежки задачи в купом.?!? Каква ти е скороста на интернета - да не те цака доставчика нещо? Има ли нещо което да товари системата ти - чиста ли е т.е "гадинки" има ли?

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи проблема е във вашият "телевизор".

Какви звукови настройки сте задал?

Това не съм го настроивал всичко си е по подразбиране не е  барано всичко е на не повече от 6 месеца , звуковата карта е Realtek HD Audio доколкото за настройване там не съм барал нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава,преинсталация на драйвера за звука направете.

Вижте и в Таск Мениджъра,дали се товари процесора и рам-паметта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сам чел предишната ти тема, но я сподели дали системата ти е достатъчно мощна , че да се справи с няколко по тежки задачи в купом.?!? Каква ти е скороста на интернета - да не те цака доставчика нещо?

Значи компютъра : 

CPU: AMD RADEON 3870K A-8 3.00 GHZ RAM : 4 GB VIDEOCARD : AMD RADEON 6550 HD (ВГРАДЕНА) , погледнах интернета от speedtest  DOWNLOAD SPEED : 6,32 mbps , UPLOAD SPEED:5,59mbps

пиша и двете защото не съм много наясно.

Тогава,преинсталация на драйвера за звука направете.

Вижте и в Таск Мениджъра,дали се товари процесора и рам-паметта.

Ами преинсталирах ги онзи ден драйвърите на звукова карта и чипсет мисля беше. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете дъното какво е?

Изведнъж ли се появи това със звука?

Чакам и резултата от Таск Мениджъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

погледнах интернета от speedtest  DOWNLOAD SPEED : 6,32 mbps , UPLOAD SPEED:5,59mbps

пиша и двете защото не съм много наясно.

Ако това е вярно, то май доставчика нещо те цака с интернета. Каква ти е скороста на интернета по договор???

Резултатите от "Таск Мениджъра." ще са доста важни!

Сега се сетих да попитам - този проблем е наличен само когато браузваш ли? Когато слушаш нещо предварително записано, то пак ли е така?

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете дъното какво е?

Изведнъж ли се появи това със звука?

Чакам и резултата от Таск Мениджъра.

От таск мениджъра няма разлика , марката на дъното е GA-A75M-DS2 (Socket M2) това със звука се появи може би компютъра ми беше заразен от няколко вируса и го занесох при приятел с който взимахме конфигурацията зглобявахме компютъра той не е начинаещ да уточня разбира си доста добре от работата. Минахме с няколко програми компютъра като Combofix и още 2,3 и той накрая каза ,че е изчистен , но и вирусите явно не бяха кой знае какво тъй като те не пречиха с нищо и още се чудим дали това не е била фълшива тревога от аваст , както прави в много игри с краковете им.Когато си го занесох у нас и пуснах песен от тогава забелязах проблема и сега вече стана още по дразнещо. * 

Ако това е вярно, то май доставчика нещо те цака с интернета. Каква ти е скороста на интернета по договор???

Резултатите от "Таск Мениджъра." ще са доста важни!

Сега се сетих да попитам - този проблем е наличен само когато браузваш ли? Когато слушаш нещо предварително записано, то пак ли е така?

от таск мениджъра както казах няма никакъв резултат , скороста на интернета незнам колко е точно тъй като дърпам от доставчик който е приятел и просто не съм се интересувал но съм твърдо против това тъй като преди 1,2 седмици нямаше такъв проблем. 

Редактирано от Heline (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Realtek HD Audio Driver версия R2.70 ,това ли е драйвера,който сте инсталирал?

Може би трябва да обмислите възможността за преинсталция на цялата операционна система.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Realtek HD Audio Driver версия R2.70 ,това ли е драйвера,който сте инсталирал?

Може би трябва да обмислите възможността за преинсталция на цялата операционна система.

Audio Version Size Date Download Here Realtek HD Audio Driver R2.70

116.65 MB

това е същата версия да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам,че го теглите от сайта на производителя на дъното.

Като сте се опитвали с вашият приятел да пускате разните скриптиращи програми,може и да сте омазали Уиндоус-а. Аз бих направил преинсталация на цялата операционна система.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това със звука се появи може би компютъра ми беше заразен от няколко вируса  

Combofix и още 2,3

Май нещо се е омазало здраво. Не знам преди колко време ти е възникнал проблема, но опитай да възтановиш системата до преди възникване на тоз проблем. Изобщо, най добре се обърни към момчетата от "Вирусологията" тук във форума.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирай си заглавието,иначе темата заминава в коша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам,че го теглите от сайта на производителя на дъното.

Като сте се опитвали с вашият приятел да пускате разните скриптиращи програми,може и да сте омазали Уиндоус-а. Аз бих направил преинсталация на цялата операционна система.

ок ще видим. Не искам да обиждам никой но приятеля ми както казах и ще повторя не е начинаещ занимава се с компютри и бачка здраво в Германия по тази тема, точно от там ми донесе и частите на пц-то и го зглобихме по-точно той. Та ако ще се обръщам към някой ще е към него и съответно ще го преинсталираме докато си замине . 

Редактирай си заглавието,иначе темата заминава в коша.

Трийте я до оная работа ми е вече , мерси за останалите които тръгнаха да ми помагат макар и ''заглавието''. :)

Май нещо се е омазало здраво. Не знам преди колко време ти е възникнал проблема, но опитай да възтановиш системата до преди възникване на тоз проблем. Изобщо, най добре се обърни към момчетата от "Вирусологията" тук във форума.

Добре братле мерси че помогна.

Редактирано от Heline (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.